PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدبرنامه از فروشگاه بیست پال

AMIRARTA
October 20th, 2016, 14:21
سلام من یه برنامه از بیست پال خریدکردم پول هم به حسابشون واریز شد ولی نتونستم برنامه رو دانلودکنم یعنی لینک دانلود برام نیومد

- - - Updated - - -

[quote=amirarta;1591943]سلام من یه برنامه از بیست پال خریدکردم پول هم به حسابشون واریز شد ولی نتونستم برنامه رو دانلودکنم یعنی لینک دانلود برام نیومد[ ایمیل هم زدم ولی کسی جواب نداد
لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه

wapmaster
October 20th, 2016, 14:29
سلام
خرید رو از چه سایتی انجام دادید؟آدرس سایت رو پ.خ کن

AMIRARTA
October 20th, 2016, 14:32
سلام من یه برنامه از بیست پال خریدکردم پول هم به حسابشون واریز شد ولی نتونستم برنامه رو دانلودکنم یعنی لینک دانلود برام نیومد

- - - Updated - - -

[quote=amirarta;1591943]سلام من یه برنامه از بیست پال خریدکردم پول هم به حسابشون واریز شد ولی نتونستم برنامه رو دانلودکنم یعنی لینک دانلود برام نیومد[ ایمیل هم زدم ولی کسی جواب نداد

سلام
خرید رو از چه سایتی انجام دادید؟آدرس سایت رو پ.خ کن

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

از سایت پرداخت الکترونیک سامان کیش دانلود کرد