PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در مورد کانکشن های اپاچی

biriyaa
October 19th, 2016, 18:05
سلام
من اپاچی استفاده میکنم
در csf تعداد کانکشن هارو محدود کردم روی 20 کانکشن اما بعضی از ای پی ها روی سرور بیشتر از 100 تا کانکشن میزنن.چطوری میشه بدون بلاک کردن این ای پی ها تعداد کانکشن انها رو محدود کرد و مثل بقیه ای پی ها کرد.
الان بیشتر ای پی ها کانکشنشون کمه ولی بعضی ها زیاد کانکشن میزنن به سرور با اینکه محدود کردم از طریق csf
ممنون میشم کمک کنید

allbert
October 19th, 2016, 18:46
سلام

برای محدودیت تعداد کانکشن برای هر IP میتوانید از دستور زیر برای Iptables استفاده نمایید:

iptables -A INPUT -p tcp --syn --dport 80 -m connlimit --connlimit-above 20 --connlimit-mask 32 -j REJECT --reject-with tcp-reset

موفق باشید.

biriyaa
October 19th, 2016, 19:25
ممنون دوست عزیز اما عرض کردم که محدودیت رو انجام دادم اما انگار فایده ای نداره و بازم بعضی از ای پی ها کانکشن بالای 100 میزنن

MoO®Y
October 19th, 2016, 21:09
ممنون دوست عزیز اما عرض کردم که محدودیت رو انجام دادم اما انگار فایده ای نداره و بازم بعضی از ای پی ها کانکشن بالای 100 میزنن

سلام از حالت Failed User Redirect استفاده کردی ؟

biriyaa
October 20th, 2016, 01:01
نمیدونم این حالتی که میگین یعنی چی من خیلی سر رشته ندارم سرور رو برام کانفیگ کردن