PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای خرید سرور از leaseweb

taba2000
October 19th, 2016, 17:18
سلام
می خوام از leaseweb سرور بخرم اولین بارمه بعد برای ثبت نام می خوام بدونم میشه اطلاعات ایران داد چون leaseweb در امریکا هم دفتر داره مشکل پیش نیاد ؟
اگه اطلاعات جعلی از خود امریکا بدم مشکلی داره ؟
و یه مسئله دیگه هم که هست اینه که می خوام روی سرور ویندوز نصب کنم و برای نصب ویندوز 12 یورو می خواد امکان نداره که از نسخه کرک شده استفاده کنم؟ باتشکر

negarnovin
October 19th, 2016, 17:21
سلام به نظر بنده خودتون مستقیم نگیرید از شرکت های ایرانی ارائه دهنده سرور از لیزوب خریداری کنید نصب و کانفیگ هم رایگان این شرکت ها برای شما انجام میدن بدون دردسر!

TukaNet
October 19th, 2016, 17:41
سلام

هرگز با اطلاعات کاربری متعلق به ایران در سایت های خارجی ثبت نام نفرمایید.

البته شاید برخی سرویس دهندگان فعلا مشکلی با ایران نداشته باشند ولی احتیاط شرط عقل است.

هیچ دیتاسنتری برای شما ویندوز کرک شده نصب نمی کند، می بایست درخواست کنید که با حالت trial نصب کنند و سپس خودتان اقدام به کرک یا نصب لایسنس بفرمایید.

همچنین برای تهیه سرویس ها با کیفیت از لوکیشن هلند می توانید با ما در ارتباط باشید ...

hadi_am
October 19th, 2016, 18:20
سلام
می خوام از leaseweb سرور بخرم اولین بارمه بعد برای ثبت نام می خوام بدونم میشه اطلاعات ایران داد چون leaseweb در امریکا هم دفتر داره مشکل پیش نیاد ؟
و یه مسئله دیگه هم که هست اینه که می خوام روی سرور ویندوز نصب کنم و برای نصب ویندوز 12 یورو می خواد امکان نداره که از نسخه کرک شده استفاده کنم؟ باتشکر

از آمریکا و آلمان از دیتاسنتر مورد نظر امکان ارائه سرور فراهم میباشد.

در صورت نیاز میتونید تیکت بزنید

ra3ou1
October 19th, 2016, 19:34
سلام

برای تایید سفارش بار اول تماس میگیرن
ممکن هست مدارک هم از شما درخواست شود

taba2000
October 19th, 2016, 19:49
امکان این نیست که مشخصات مال امارات باشه و واقعی باشه اما شماره تلفن از ایران ؟

hadi_am
October 19th, 2016, 19:53
امکان این نیست که مشخصات مال امارات باشه و واقعی باشه اما شماره تلفن از ایران ؟

خیر...امکان پذیر نیست

taba2000
October 19th, 2016, 20:21
دوستان عزیز سرور مجازی XL رو https://www.leaseweb.com/cloud/public/virtual-server از این دیتاسنتر می خوام عزیزانی که می تونند خرید کنند و اکانت رو به خودم بدند اعلام کنند.

m2n
October 19th, 2016, 20:32
الان با هویت ایرانی از هر کجا تهیه کنید مطمئن باشید فردا روز به مشکل می خورید از واسطه خرید کنید که حداقل چند سرور تهیه کردن و با قوانین آشنا هستن تهیه کنید خودتونو درگیر نکنید.

hadi_am
October 19th, 2016, 21:44
دوستان عزیز سرور مجازی XL رو https://www.leaseweb.com/cloud/public/virtual-server از این دیتاسنتر می خوام عزیزانی که می تونند خرید کنند و اکانت رو به خودم بدند اعلام کنند.

دوست عزیز پنلی که میخواید کلود هستش و امکان ارئه پنل اختصاصی برای شما وجود نداره...

اگه پلن دیگه ای بخواید شاید بتونیم براتون تهیه کنیم

k-h
October 19th, 2016, 21:51
درود
لیزوب اگر اشتباه نکنم برای اولین سفارش با شما تماس میگیره و در صورت وریفای شدن به شما سرویس میده.من اکانتم چند سال پیش گرفتم نمیدونم الان چطوری باشه جدیدا.
با هویت ایرانی همیشه باید این احتمالو داد به مشکل بخورید.

این پلن هم سرور مجازی هست پیشنهاد میشه از کسانی که سرور هلند کار میکنند سرویس بگیرید مشکلی هم براتون پیش نمیاد.

mhiizadi
October 20th, 2016, 13:15
خرید ها از ایران accept نمیشوند .

javadk
October 21st, 2016, 03:39
دوست عزیز,بجای این همه اما و اگر برید و ایمیل بهشون بزنید یا تو لایوچت ازشون سوال کنید,
که آیا به ایران سرویس میدن یا خبر

sssoheil
October 21st, 2016, 04:29
درود

به ایران سرویس نمیدهند و حدود 1-2 سال پیش یک بار کل اکانت های ایرانی را بستند یا به سنگاپور منتقل کردند.

ourweb
January 1st, 2017, 22:14
سلام عزیز از این بخر خودشون توی لیزوب سرور دارن و کلا ای پی های لیز وب هست
www.eqservers.com