PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی هاست اشتراکی

pouryamb
October 19th, 2016, 11:32
سلام دوستان عزیز
اول عرض کنم که به هیچ عنوان آفر ندید و فقط طبق تجربه خودتون پست بزنید.
من تا یک ماه پیش از هاست دی ال هاست خریده بودم که فوق العاده بود و واقعا هیچ مشکلی نداشتیم. نه از نظر منابع و نه سرعت و خلاصه هیچ چیزی...
به علت نداشتن وقت برای آپدیت سایت و هزینه بالا مجبور شدم سایت رو به هاستینگ دیگه ای که خوشنام هم هستن انتقال بدم اما این هاستینگ فقط یک درصد منابع سرور رو به هر هاست اختصاص میده (هاست دی ال درصد اختصاص میده به گفته خودشون) و حداقل روزی یک بار قطعی ارتباط با دیتابیس داریم. سرور هم در ovh فرانسه هست.
هاست دی ال هم در حال حاضر فضای خالی نداره که برگردم بهش بنابر این از دوستانی که تجربه هاستینگهای مختلف رو دارن خواهش می کنم سرویس دهنده ای رو که در حد هاست دی ال باشه به من معرفی کنن. (هزینه هم در حد همون هاست دی ال باشه ایرادی نداره فقط منابع کافی در اختیار قرار بده)

ممنون

amirfateh
October 19th, 2016, 12:44
باسلام،
وب سایت چی هست؟
چقدر منابع سی پی یو و رم نیاز دارید؟

mizban97
October 19th, 2016, 12:47
سلام
ادرس سایتتون چیه؟

negarnovin
October 19th, 2016, 12:47
سلام آفر نمیدیم
ولی اگر خواستید در خدمتتون هستیم هاست اشتراکی از هتزنر آلمان
فقط فضا محدود هست بستگی به فضایی که میخواهید دارد
بقیه چیزا پهنای باند
منابع سرور
امکانات و ... همه چی نامحدود
با پشتیبانی 24 ساعته و بکاپ روزانه هفتگی ماهانه
آپتایم 100% اگر خواستید در خدمتتون هستیم.

websazha
October 19th, 2016, 12:52
با سلام

قربان ما تجربه خاصی نداشتیم چون از ابتدا خودمون جای مناسب بودیم الان هم تنها راهکار ما استفاده از هاستینگ های هست که سرور اختصاصی هستند و کلودلینوکس نداشته باشند و محدودیت اعمال نکرده باشند.
ما در سرویس هاستینگ که ارائه می کنیم هیچ محدودیتی در پردازش اعمال نمی کنید و بدون محدودیت می توانید مصرف کنید و بر اساس مصرف هزینه دریافت می شود.
در صورت تمایل مشخصات پنل مورد نظر تیکت کنید
و میزان بازدید و اسکریپت مورد استفاده در وب سایت

m2n
October 19th, 2016, 13:14
سایت رتبه زیر 500 ایرانی میزبانی می کنیم با اپتایم 99/99 درصدی در صورت نیاز یکی از پنل های لینک زیر را انتخاب نمایید:

http://my.wpdesigner.ir/cart.php?gid=2

استفاده از وب سرور litespeed با بهترین کانفیگ های انجام شده.
آنتی شلر و اسکن به صورت Real Time و امکان آپلود نشدن شل یا فایل مخرب و شل اسکریپت ها.
دارای پورت شبکه ۱ گیگابایت اختصاصی و گارانتی پورت شبکه.

شبکه قدرتمند همراه با آنتی DDOS سخت افزاری و بهترین تنظیمات جهت جلوگیری از حملات DDOS
میزبانی هاست وردپرس بر روی دیتاسنتر های کشور فرانسه و دیتاسنتر گران قیمت OVH .

استفاده از سرور های دارای پردازنده های 8 الی 16 کور از سی پی یو سری Intel Xeon E3-1231v3.

میزبانی هاست وردپرس بر روی هارد های پرسرعت SSD .
استفاده از 32 گیگ رم از نوع DDR3 ECC (نهایت سرعت).
بک آپ گیری روزانه / هفتگی / ماهانه در سرور دیگر و ریستور بک آپ در هر زمان به صورت رایگان.

امکان تغییر نسخه PHP و فعال کردن/غیرفعال کردن بسته های نصب شده بر روی سرور بدون نیاز به تماس با پشتیبانی.

استفاده از سیستم عامل کلاد لینوکس و تقسیم منابع به صورت اختصاصی برای هر کاربر.
نصب کش سرور قدرتمند در سرورها و تنظیم کش سرور جهت افزایش سرعت سایت های وردپرسی (http://wpdesigner.ir).
میزبانی و پشتیبانی سایت های پربازدید با رتبه زیر 500 ایران.
پشتیبانی 24/7 توسط متخصصین طراح وردپرس.
رفع مشکلات سایت های وردپرسی و افزایش سرعت سایت های وردپرسی به صورت رایگان.
افزایش رتبه سایت در Gtmetrix.com (http://gtmetrix.com/) به صورت رایگان و بدون نیاز به هزینه اضافی توسط طراح وردپرس.

مشاهده پلن ها و خرید (http://my.wpdesigner.ir/cart.php?gid=2)

vpsgroups
October 19th, 2016, 14:24
سلام دوستان عزیز
من تا یک ماه پیش از هاست دی ال هاست خریده بودم که فوق العاده بود و واقعا هیچ مشکلی نداشتیم. نه از نظر منابع و نه سرعت و خلاصه هیچ چیزی...
به علت نداشتن وقت برای آپدیت سایت و هزینه بالا مجبور شدم سایت رو به هاستینگ دیگه ای که خوشنام هم هستن انتقال بدم اما این هاستینگ فقط یک درصد منابع سرور رو به هر هاست اختصاص میده (هاست دی ال درصد اختصاص میده به گفته خودشون) و حداقل روزی یک بار قطعی ارتباط با دیتابیس داریم. سرور هم در ovh فرانسه هست.
هاست دی ال هم در حال حاضر فضای خالی نداره که برگردم بهش بنابر این از دوستانی که تجربه هاستینگهای مختلف رو دارن خواهش می کنم سرویس دهنده ای رو که در حد هاست دی ال باشه به من معرفی کنن. (هزینه هم در حد همون هاست دی ال باشه ایرادی نداره فقط منابع کافی در اختیار قرار بده)

ممنون

مي تونيد ١٥ روز رايگان تست كنيد اگر مناسب تون بود هاست تهيه كنيد

Www.vpsgroups.com/host.html

فروش ویژه هاست ابری SSD از انگلیس و فرانسه به همراه انتی دی داس سخت افزاری برای حرفه ای

تاپیک فروش:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=172996

قصد خرید دارید؟ 15 روز تست رایگان هاست ابری SSD
در هنگام سفارش از این کد استفاده کنید "Welcome-SSD-Host"

با تشکر مدیریت وی پی اس گروپ
www.VPSi.cloud
www.vpsgroups.COM
کانال تلگرام ما : https://telegram.me/vpsgroupsinc
Telegram ID: @vpsgroups
پشتیبانی سریع پیام کوتاه :
98210007203861870
ای دی یاهو : vpsgroups_co
پشتیبانی: sales@vpsgroups.com

mobinhost.in
October 19th, 2016, 19:08
پیشنهاد استفاده از سرور مجازی را به شما می دهیم

آیا تمایلی برای استفاده از سرور مجازی دارید ؟

buyiran
October 21st, 2016, 00:08
سلام دوستان عزیز

ممنون

من الان روی نت افزار هستم سرور هاشون ovh فرانسه است
سرور دائم قطع هست
بازدید ها تماما فیک هست
اوایل که مشتری هاش کم بود خوب بود ولی بعد اینکه سرویس یازاریابی مشتری ها زیاد شد کیفیت سرویس حسابی افت کرده
سایتی که دو سال زحمت کشیدیم با خاک یکسان شد
الان به فکر انتقال هستم