PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت اسپم با دامنه ها و ادرس های مختلف

farzin11
October 19th, 2016, 09:59
سلام دوستان
شخصی با دامنه های و آدرس های متنوعی اسپم های زیادی با مضوعات مختلفی ارسال میکنه گزینه لغو عضویتش هم کاری انجام نمیده آدرس ایمیلشو هم ***** کردم که مسقیما منتقل بشه سطل آشغال اما هر بار با یه آدرس ایمیل جدید و حتی یه دامنه جدید دوباره اسپم ارسال میکنه کلا کلافه ام کرده بخدا شیطونی بازیگرها و عکس های ل.. در پارتی هاشو ن و حتی عمل شرم اور در عروسی و اموزش های زناشویی به درد من نمی خوره عمرا در این مورد حتی فکر کن کلا وقتشو ندارم
ادرس دامنه و ای پی سرورش و دارم لطفا راهنمایی کنید برای حل این معضل چی کار کنم؟

dastrast
October 23rd, 2016, 05:45
به ایمیل سایتتون ایمیل میده یا ایمیل شخصی(یاهو - جیمیل)؟
منم یه اسپمر دارم که دیوونم کرده هر جوری هم بلاکش میکنم درست نمیشه

AMIB
October 23rd, 2016, 19:28
اگر می‌گفتید که ایمیل شما کجا ثبت شده و از چه نرم‌افزاری استفاده می‌کنید می‌شد راه حل داد

به طور کلی علتی که اسپمرها تشویق می‌شن باز هم به شما ایمیل بدن اینه که یا تصاویر موجود در ایمیلشو رو باز کنید یا روی لینک‌های ایمیلشون کلیک کنید یا بهشون پاسخ بدید
این طوری مطمئن می‌شن که ایمیل خواننده داره و باز هم براتون اسپم می‌فرستن

برای جلوگیری از این اتفاق علاوه بر اینکه باید با نرم‌افزار، این ایمیل‌ها رو مسدود کنید، به هیچ وجه نباید کاری کنید که فرستنده متوجه بشه شما ایمیل رو باز کردید

همچنین اگر قبلا به ایمیلشون جواب داده باشید، نرم‌افزار گیرنده ایمیل فکر می‌کنه که طرف مقابل با شما دوست یا همکار هست و ایمیل‌هاش رو اسپم نمی‌کنه
باید سوابق ایمیل‌های احتمالی را کاملا پاک کنید و در دفترچه تماس هم اگر ایمیلشون هست از اونجا هم حذفش کنید و بعد به عنوان Spam نشان گذاری کنید

در قدم آخر هم اگر خیلی مزاحمت زیاده با استفاده از فایروال باید IP فرستنده ایمیل رو کاملا مسدود کنید تا دیگه نتونه ایمیل بفرسته