PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معافیت پزشکی آری یا خیر؟؟؟

M-Soltani.ir
November 29th, 2010, 23:18
سلام
یک سوال از دوستان دارم
آیا معافیت پزشکی تو استخدام شخص تو شرکت های خصوصی و ارگان های دولتی تاثیر داره؟
کسی تجربه ای داره بزاره استفاده کنیم؟ دو سال نرفتن خدمت باعث میشه یک شخص یک عمر بیکار بمونه؟ 8-|

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

کسی نظری نداره؟ :d

Fracture
November 29th, 2010, 23:21
سر کار رفتن دیگه این روزها با قدیم فرق داره و "پ" حرف اول رو میزنه. به نظر من هرکاری کنید ولی سربازی نرید (قانونی)؛ از همه چیز عقب میفته و 2 سال عمر آدم میشه هیچ!

M-Soltani.ir
November 29th, 2010, 23:27
"پ" چیه؟ http://www.pic4ever.com/images/297.gif

itjavani
November 29th, 2010, 23:33
"پ" چیه؟ http://www.pic4ever.com/images/297.gif

پارتی ممد جان!
پارتی نباشه یه جورایی 90درصد احتمال استخدامیت پریده!

shervin114
November 29th, 2010, 23:42
اگه جایی که میخوایی بری پارتی نداشته باشی پایان خدمت که هیچ از قیافه آدم هم ایراد میگیرند
ولی در مجموع معافیت پزشکی چیز خوبی نیست
چون منع استخدامی داره

GOD
November 29th, 2010, 23:44
درموردکار اداری باید بی خیال استخدام درادارات دولتی بشی چون یه بارمشمول لطف دولت درزمینه معافیت شدی. درموردگواهینامه رانندگی بایدازبیمارستانی که طرف معاینه اش بودی مدارکی دال بربی خطربودن رانندگیت به راهنمائی ورانندگی ارائه بدی.البته بستگی داره که چه کدی زیرکارتت خورده باشه وموردبه موردفرق می کنه

Fracture
November 29th, 2010, 23:46
اگه جایی که میخوایی بری پارتی نداشته باشی پایان خدمت که هیچ از قیافه آدم هم ایراد میگیرند
ولی در مجموع معافیت پزشکی چیز خوبی نیست
چون منع استخدامی داره
مگه جائی استخدام میکنن الان؟! دیگه گذشت اون زمون...

Rezash
November 29th, 2010, 23:47
بستگي به شانس و نوع استخدامي و ... هم داره
برادر من معافيت پزشكي گرفت بعد بد جوري پشيمون شد ، اون يكي بردارم ميتونست معافيت پزشكي بگيره و نگرفت و اينم پشيمون شد! :d
اگه بتوني اين دو سال رو واقعا درست استفاده كني و با يك برنامه ريزي فكر شغل/حرفه يا همچين چيزي باشه ميتوني خيلي كمكت كنه ولي اگه ميخواي سر بازي رو بپيچوني و مثل برادر من 2 سال با خيال خوش بگردي و بعد بري دنبال استخدامي فرصت هاي شغلي خوبي رو ممكنه از دست بدي.

GOD
November 29th, 2010, 23:50
بابا مثل باد میگذره
صبح میری ظهر میای فکر کن میری سر کار زرنگ باشی میتونی همین 2 سال خیلی کارا بکنی

Warez-Host.IR
November 29th, 2010, 23:58
ه نظر من هرکاری کنید ولی سربازی نرید (قانونی)؛ از همه چیز عقب میفته و 2 سال عمر آدم میشه هیچ!
با سلام
اين حرف را من قبول ندارم
مثلاً من كه 2 سال رفتم خدمت الان از زندگيم عقب افتادم ؟؟
خداروشكر به هرچي تا الان خواستم رسيدم ، خيلي چيزها هم اونجا ياد گرفتم كه به دردم خورده

mr.bahram
November 30th, 2010, 00:02
با سلام
اين حرف را من قبول ندارم
خداروشكر به هرچي تا الان خواستم رسيدم ، خيلي چيزها هم اونجا ياد گرفتم كه به دردم خورده

خب شکر خدا که رسیدی تا الان منتها به نظر من وقتی نمی رفتی بیشتر از اینها می تونستی برسی :111:

Fracture
November 30th, 2010, 00:13
با سلام
اين حرف را من قبول ندارم
بستگی به شرایط خدمتی هم داره، اونهم خیلی زیاد.

من با لیسانس تابستان سال 85 مدارک ارسال کردم و اردیبهشت 86 برای 2ماه آموزشی تهران بودم. بعدش 2 ماه نیم شیراز دوره کد و بعدش هم تا پایان دوره قزوین. قزوین هم برای خودم خونه گرفتم که ساعت 4-5 میرسیدیم. کارم هم افسر آموزش و فرمانده دسته! مسئولیت 2 ماه اول بیش از 100 سرباز زیر دیپلم با من بود (هر دوره) . سرباز معتاد، *** و حتی کسی که در قتل مشارکت داشت! باورتون میشه کسی باشه که دست چپ و راست رو نشناسه؟ من واقعا داشتم چنین سربازی!
1- دوران خدمت شدیدا من رو عصبی کرد
2- اولین تقلبها رو همونجا یاد گرفتم
3- بیشترین دروغها رو همونجا گفتم.
4- ....

شما هم شرایط من رو داشتید؟

shervin114
November 30th, 2010, 00:25
مگه جائی استخدام میکنن الان؟! دیگه گذشت اون زمون...

منظورم همون کار تو کارخانجات هست #-o
بله استخدامی دیگه نیست

---------- Post added at 12:20 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

خب شکر خدا که رسیدی تا الان منتها به نظر من وقتی نمی رفتی بیشتر از اینها می تونستی برسی :111:

بهرام جان بچه مردم رو نترسون بگذار بره سربازی
به قول دوستان تو سربازی خیلی چیزها رو یاد میگیرید که تو هیچ کلاس و مدرسه و محله ای یاد نمیگیرید
البته الان هم سربازی رفتن راحته
اکثرا تو شهر خودتون و اگر خیلی بدشانس باشید تو استان خودتون

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

من با لیسانس تابستان سال 85 مدارک ارسال کردم و اردیبهشت 86 برای 2ماه آموزشی تهران بودم. بعدش 2 ماه نیم شیراز دوره کد و بعدش هم تا پایان دوره قزوین. قزوین هم برای خودم خونه گرفتم که ساعت 4-5 میرسیدیم. کارم هم افسر آموزش و فرمانده دسته! مسئولیت 2 ماه اول بیش از 100 سرباز زیر دیپلم با من بود (هر دوره) . سرباز معتاد، *** و حتی کسی که در قتل مشارکت داشت! باورتون میشه کسی باشه که دست چپ و راست رو نشناسه؟ من واقعا داشتم چنین سربازی!
1- دوران خدمت شدیدا من رو عصبی کرد
2- اولین تقلبها رو همونجا یاد گرفتم
3- بیشترین دروغها رو همونجا گفتم.
4- ....

خدا بیامرزه اون موقع هارو
عزیز جان سربازی الان بخور بخواب هستش
به خاطر کمتر شدن خرج و مخارج رده های نظامی الان سربازان رو خیلی کم تو پادگان نگه میدارند
اکثرا تو نزدیک محل اقامتشون تقسیم می کنند ( البته دوره آموزشی جداست )
به خاطر اینکه روزی که سرباز پست نیست تو پادگان نبونه

iNicz.Com
November 30th, 2010, 00:36
به نظر من کاش سربازی میشد 6 ماه ولی خیلی فشرده و آموزش داده میشد . نه اینکه 2 سال الافی :105:

Warez-Host.IR
November 30th, 2010, 00:38
بهرام جان من نيروي انتظامي بودم
چيزهايي كه تو كلانتريها ، پاسگاه هاي مرزي - برخورد با سارقين و كلاهبردارها - معتادها و... ديدم يادگرفتم الان خيلي به نظرخودم خوب بوده تونستم تو زندگي بهم كمك كنه
كمترين چيزي كه داشته اين بوده كه با يكسري از قوانين مسخره .... خوب آشنا بشم

100%

تو اين تاپيك آمديم به اين دوستمون كمك كنيم وگرنه كامل توضيح ميدادم
فقط همينقدر بگم كه تا قبل از اينكه برگردم شهر خودم (( مشهد )) چند شهري عوض كردم (( يزد - طبس - بافق - بيرجند ))
بيشتر دوست داشتم بين مردم باشيم و مستقيم با جرائم روبرو بشيم
ولي خوب من تو مرفوك بودم ولي تا جايي كه ميشد ، يكي را جاي خودم ميزاشتم و ميرفتم گشت و موارد 110 و ...

mr.bahram
November 30th, 2010, 00:38
منظورم همون کار تو کارخانجات هست #-o
بله استخدامی دیگه نیست

---------- Post added at 12:20 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

بهرام جان بچه مردم رو نترسون بگذار بره سربازی
به قول دوستان تو سربازی خیلی چیزها رو یاد میگیرید که تو هیچ کلاس و مدرسه و محله ای یاد نمیگیرید
البته الان هم سربازی رفتن راحته
اکثرا تو شهر خودتون و اگر خیلی بدشانس باشید تو استان خودتون

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

خدا بیامرزه اون موقع هارو
عزیز جان سربازی الان بخور بخواب هستش
به خاطر کمتر شدن خرج و مخارج رده های نظامی الان سربازان رو خیلی کم تو پادگان نگه میدارند
اکثرا تو نزدیک محل اقامتشون تقسیم می کنند ( البته دوره آموزشی جداست )
به خاطر اینکه روزی که سرباز پست نیست تو پادگان نبونه

قدیم می گفتن سربازی ادم رو مرد می کنه
من از خیلی ها شنیدم نامرد تحویل میده ( خاطراتی که از زیر اب زنی و غیره هست )
ولی هرکی می خواد مرد بشه ، بیاد توی بازار کار بهش می گم مرد شدن یعنی چی

Warez-Host.IR
November 30th, 2010, 01:35
قدیم می گفتن سربازی ادم رو مرد می کنه
من از خیلی ها شنیدم نامرد تحویل میده ( خاطراتی که از زیر اب زنی و غیره هست )
ولی هرکی می خواد مرد بشه ، بیاد توی بازار کار بهش می گم مرد شدن یعنی چی
هر جايي بستگي به خوده آدم داره كه چطوري زنندگي كنه و چه كارهايي انجام بده

1eng.ir
November 30th, 2010, 02:00
هر کی نظر خودشو داره و با توجه به شرایط خودش تصمیم گرفته و 90% میگه بهترین کارو انجام دادم.
بهترین راهت اینه که بری پیش یه مشاور، شرایطتو بگو 100% بهتر از هر کس دیگه ای میتونه راهنماییت کنه.

abod_black
November 30th, 2010, 02:48
منم هنوز نرفتم و نمیخوام برم. کلا چیز مزخرفیه.

در مورد معافیت پزشکی حواست باشه بعضی از معافیت ها ضربه بدی میزنند مثل:عدم استخدام در ارگانها و شرکتها ، عدم اخذ گواهینامه رانندگی ، عدم ثبت شرکت(معافیت اختلال حواس) و . . .

reza115
November 30th, 2010, 13:36
جواب این سوال بستگی به طرز فکر شما داره اگه می خوای اینجا باشی و استخدام بشی که سربازی رو برو و خیال خودتو راحت کن اگه می خوای بری هر چه سریعتر اقدام کن تا یه قانون جدید نیومده !

david_gole69
February 5th, 2013, 00:08
سلام،من بخاطر عرق شدید کف دست و پا میتونم معافیت پزشکی بگیرم.ولی نگران اینم که بعدا واسه استخدام مشکل داشته باشم.میخواستم ببینم نظر شما چیه؟معافیت بگیرم یا نه؟مدرک تحصیلیمم کارشناسی مهندسی مکانیکه

m-mehdipoor
February 5th, 2013, 02:40
سلام،من بخاطر عرق شدید کف دست و پا میتونم معافیت پزشکی بگیرم.ولی نگران اینم که بعدا واسه استخدام مشکل داشته باشم.میخواستم ببینم نظر شما چیه؟معافیت بگیرم یا نه؟مدرک تحصیلیمم کارشناسی مهندسی مکانیکه

برید تو جاهایی که قراره استخدام شید !
سایتشون رو باز کنید ، فرمشون رو نگاه کنید.
من تا حالا هر جا دیدم ، نوشتن معافیت پزشکی کلا نباس ثبت نام کنه !

shazo
February 5th, 2013, 02:53
تاپیک مال دو سال پیش بود

این بنده خدا دیگه سربازیش باید تموم شده باشه !!

noucamp
February 5th, 2013, 16:33
برید تو جاهایی که قراره استخدام شید !
سایتشون رو باز کنید ، فرمشون رو نگاه کنید.
من تا حالا هر جا دیدم ، نوشتن معافیت پزشکی کلا نباس ثبت نام کنه !
چند مورد از این جاها را میگید؟

m-mehdipoor
February 5th, 2013, 16:45
چند مورد از این جاها را میگید؟

من با توجه به رشته ام ، در بانک ها این مورد رو دیدم...
آخرین جایی که یادمه قوامین بود
سرچ کنید حتما پیدا می کنید
یک نمونه :

استخدام فوق دیپلم و لیسانس در بانک قوامین (http://3manage.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%AF%DB%8C%D9%BE%D9%84%D9%85-%D9%88-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%85.html)

۶٫داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت کفالت و عدم معافیت پزشکی

Nima-Sj
February 5th, 2013, 21:11
سلام دوستان ، یه سئوال داشتم...
من میتونم واسه بیماری مادر زادیم معافیت دائم بگیرم،تحقیق هم کردم که منع استخدامی نداره...(بیماری گوارشی)
الانم دانشجو هستم،میخوام بدونم کسی اطلاعی داره که حین تحصیل معافیت پزشکی میدن یا نه ؟! ما به هرکی رسیدیم گفت میدن نفر بعدیش گفت نمیدن ، یا میگن فلان آشنامون معافیشو گرفت حین تحصیل هم بود.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
و من الله توفیق...:)

HADNEZ-ICT
February 5th, 2013, 21:15
سلام دوستان ، یه سئوال داشتم...
من میتونم واسه بیماری مادر زادیم معافیت دائم بگیرم،تحقیق هم کردم که منع استخدامی نداره...(بیماری گوارشی)
الانم دانشجو هستم،میخوام بدونم کسی اطلاعی داره که حین تحصیل معافیت پزشکی میدن یا نه ؟! ما به هرکی رسیدیم گفت میدن نفر بعدیش گفت نمیدن ، یا میگن فلان آشنامون معافیشو گرفت حین تحصیل هم بود.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
و من الله توفیق...:)
می دهند
اگر هم تایید نشد می تونی با گواهی اشتقال به تحصیل به درس ادامه بدهید

hostorder
February 5th, 2013, 21:16
همه جا بند اشنا کافیه ولی مگر الان جایی استخذامی هست؟؟؟ من خودم واسه قرنیه چشم های گرفتم سربازی:2سال تباهی عمر هست

Nima-Sj
February 7th, 2013, 14:47
می دهند
اگر هم تایید نشد می تونی با گواهی اشتقال به تحصیل به درس ادامه بدهید

سلام،ممنون که جواب دادید،ولی از این قضیه مطمئن هستید ؟ ینی نیازی نیست بخوام از دانشگاه انصراف بزنم بعد دوباره برگردم ؟ ( بعد از دریافت معافی منظورمه )

اگر اطلاعات بیشتری دارید بگید که توی پیام خصوصی ازتون بپرسم ، خیلی ممنون

m-mehdipoor
February 7th, 2013, 14:50
سلام،ممنون که جواب دادید،ولی از این قضیه مطمئن هستید ؟ ینی نیازی نیست بخوام از دانشگاه انصراف بزنم بعد دوباره برگردم ؟ ( بعد از دریافت معافی منظورمه )

من خودم معافیت کفالت حین تحصیل گرفته بودم
شما هم می تونید برید پلیس + 10 یا نظام وظیفه پی گیری کنید و اگر سوالی دارید بپرسید

noucamp
February 7th, 2013, 19:43

بدون نامه دانشگاه نمیتونی

diyaco
February 8th, 2013, 22:15
عزیز من اگر شما معافی پزشکی می خوای بگیری حتما باید انصراف بدید ... در غیر این صورت معافی کفالت نیاز به انصراف نداره

من خودم معافی پزشکی گرفتم ... البته چون شغلم ثابت و مشخص هست برام مهم نیست نوع معافیت
ولی فرضا اگر معافی پزشکی می خوایید استفاده کنید
بعضی از معافیت ها منع استخدامی دارند بعضی خیر !!!
البته ما خودم از اون دسته هست که منع استخدامی داره :d:d