PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشی بلک بری برای امنیت بیشتر یا هکر ها؟؟؟

سیدرضا بازیار
October 18th, 2016, 17:29
در بازار نوعی گوشی کم یاب وجود داره به نام بلک بری که گویا امنیتش نسبت به سایر گوشی ها بهتره
اما توی ویکیپدیا نوشته که یک سری امکانات داره که سایر گوشی ها ندارن!
بعضی ها هم میگن بعضی امکانات هک رو داره که میتونه به راحتی هر چیزی رو هک کنه...

حالا این گوشی واسه امنیت هست یا ابزار هک؟؟؟ تفاوتش با بقیه گوشی ها چیه؟ همه میتونن این گوشی رو خریداری کنن؟

TakCloud
October 18th, 2016, 17:45
در بازار نوعی گوشی کم یاب وجود داره به نام بلک بری که گویا امنیتش نسبت به سایر گوشی ها بهتره
اما توی ویکیپدیا نوشته که یک سری امکانات داره که سایر گوشی ها ندارن!
بعضی ها هم میگن بعضی امکانات هک رو داره که میتونه به راحتی هر چیزی رو هک کنه...

حالا این گوشی واسه امنیت هست یا ابزار هک؟؟؟ تفاوتش با بقیه گوشی ها چیه؟ همه میتونن این گوشی رو خریداری کنن؟

دوست عزیز گوشی های بلک بری فقط یک سری نرم افزار امنیتی اضافه تر نسبت به سایر گوشی ها دارند
نرم افزاری جهت هک ندارند !!!!‌

Jai
October 18th, 2016, 18:15
تا اونجایی که در رسانه ها دیدم ، تنها گوشی هستش در جهان که قابلیت هک شدنش زیر 1% هستش
بهترین برند گوشی در آمریکا هم هستش و فقط در امریکا شمالی تولید میشه
تمامی کاخ سفید حتی رئیس جمهور usa از بلک بری استفاده میکنه
امنیت و امکانات فوقالعاده ای داره اما در زمینه هک هیچ امکاناتی نداره
سیستم عامل اختصاصی که قابلیت ساپورت اندروید هم داره
اما حیف در ایران نهایتن 20 فروشگاه بتونن قطعات واسش جور کنن و سرویس انجام بدن
قیمت مدل های اون از 1.000.000 تومان شروع میشه تا 7.000.000 تومان

https://www.blackberrycentral.com/media/img/article/b795e4f2-0d30-4d84-a708-85849ed53f66.jpg

سیدرضا بازیار
October 19th, 2016, 11:25
امنیتش بخاطر گوشی هست یا سیستم عامل؟؟؟؟؟ یعنی گوشی بلک بری این امنیت رو داره یا سیستم عامل بلک بری؟

VipSc
October 19th, 2016, 11:33
با سلام.
من خودم بلک بری دارم، Z10 - نزدیک بخ دو سال هستش.
توی این دو سال، من تا به الآن یک بار هنگی ندیدم، و از برنامه های اندرویدی هم ساپورت میکند. ولی بعضی از برنامه های اندروید هستند که، برای هیتلرشکن یا مشابه کاربرد دارند، که موقع نصب روی بلک بری، اخطار میدهد که نصب نمیشود، به علت امنیت.
یک سری تحریم ها روی ان هست، مثلا، BlackBerry World - که حتما باید تغییر آیپی بدهید تا بتوانید از بازی ها و اپ های اختصاصی بلک بری استفاده کنید.
و اینکه، شما هیچ موقع نمیتوانید به دیتا بازی ها و یا سورس برنامه ها دسترسی داشته باشید،
با تشکر