PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست وی پی اس لینوکس ارزون

vpsserverx
November 29th, 2010, 19:15
سلام
یک وی پی اس لینوکس میخوام
Ram : 256 or 512
Hdd : 25 G or Up
cpu : 1 core dedicate (not important) or multi core (strong)
litespeed : free
direct admin : free
port : 1g
می خوام روش چند تا برنامه مثل وورد پرس یا انواع سیستمهای مدیریت مهتوی نصب کنم برای یادگیری خودم
امکان ایجاد ساب دومین
مدیریت چند دامنه روی اون
امکان ارتقا در صورت نیاز در آینده
پشتی بانی فنی خوب (من هیچی بلد نیستم خلاصه زیاد مزاهم میشم و سوال می پرسم ) در ضمن امنیت خوب سرور چون تا حالا از سه تا شرکت وی پی اس ویندوز گرفتم یه ماه نشده سرورم آلوده یا هک شد
اگر دیتا سنتر آمریکا باشه بهتره در ضمن امکان استفاده از چیز پی ان با آی پی اختصاصی آمریکا ) در صورت بودن سرور در آمریکا ) برای باز کردن سایت پی پل
من ممکنه لازم بشه برای خودم فایل آپلود و دانلود کنم از لییچ یا تورنت بتونم استفاده کنم البته به صورت محدودبرای خودم و نهایتا دو تا از دوستام
لطفا آفر بدید ممنون می شم

RezaFH
November 29th, 2010, 19:42
با سلام خدمت شما
آفر زیر رو میتونم تقدیم کنم

حافظه رم : 512 مگابایت
فضای هارد : 30 گیگابایت
پهنای باند : 600 گیگابایت
پورت شبکه : 1000 مگابیت اشتراکی
سیستم عامل : CentOS 5.5
آی پی : 1 عدد

قیمت سرور : 25.000 تومان/ ماهانه
دایرکت ادمین : 7000 تومان/ ماهانه
لایت اسپید : 15.000 تومان/ ماهانه
مدیریت سرور : 50.000 تومان/ ماهانه

جمعا" : 97.000 تومان / ماهانه

در خدمتیم :)

vpsserverx
November 29th, 2010, 21:03
عرض کردم کنترل پنلها و لایت اسیید رایگان میخام مدیریت سرور هم چون میخوام یاد بگیرم خودم انجام می دم . منظورم این بود که امکان استفاده از چند آی پی برای چند سایت باشه .
کلا نمی خوام زیاد هزینه کنم نهایتش 15000 تومن البته تو ماه اول . بعدش اگر یاد گرفتم احتمالا یک ساله می گیرم .

البته چون من توی این 6 ماهه از 3 تا شرکت مختلف وی پی اس ویندوز گرفتم . با 256 رم و 25 گیگ هارد و سی پی یو 4 هسته ای و 1 گیگ اشتراکی . با قیمت بین 10 -12 تومن یه مقدار پر توقع شدم [-(:"> با خودم فکر کردم یک سرویس لینکس ممکنه ارزون تر باشه . بیشتر نظرم روی پنل رایگان و لایت اسپیید رایگانه . وگرنه از شرکتهای قبلی می گیرم .

mr.he3am
November 29th, 2010, 21:37
فقط دایرکت ادمین و لایت اسپید 23 هزار تومان میشه
چجوری رایگان ارائه داده بشه ؟‌؟‌ مگر یک سرور مجازی چقدر صود داره که کسی بخواد 23 هزار تومان امکانات رایگان ارائه بده !!!!

mohsen1
November 29th, 2010, 21:49
دوست عزیز آموزش هزینه داره!
شما میری کلاس پول نمی دی؟
اگه واقعا علاقه مندید هزینه کنید پشیمون نمی شید...

RezaFH
November 29th, 2010, 21:56
از 3 تا شرکت مختلف وی پی اس ویندوز گرفتم . با 256 رم و 25 گیگ هارد و سی پی یو 4 هسته ای و 1 گیگ اشتراکی . با قیمت بین 10 -12 تومن یه مقدار پر توقع شدم

بزرگ کردم تا همه ببینند

در جواب این تاپیک : http://www.webhostingtalk.ir/f3/17392/

دوست عزیز، قیمتهایی که گفته شد نه گران هستند و نه غیرواقعی و نه بی دلیل!
لایسنس رو هم به کسی مفت نمیدن که مفت در اختیار شما بذاره! (اگر کسی لایسنس رایگان داد،یا قیمتش رو اومده روی سرور یا اینکه اگر نیومده یه جای کار میلنگه!)

ضمن اینکه ارزش یادگیری و علم خیلی بیشتر از اینهاست...
موفق باشید :)

vpsserverx
November 29th, 2010, 21:59
ممنون از توجهتون ولی این سایتی که تو امضاتونه VastData - Professional Web Hosting (http://Www.VastData.Net) که دایرکت ادمین رو رایگان نوشته !!!

mr.he3am
November 29th, 2010, 22:03
بزرگ کردم تا همه ببینند

در جواب این تاپیک : http://www.webhostingtalk.ir/f3/17392/

دوست عزیز، قیمتهایی که گفته شد نه گران هستند و نه غیرواقعی و نه بی دلیل!
لایسنس رو هم به کسی مفت نمیدن که مفت در اختیار شما بذاره! (اگر کسی لایسنس رایگان داد،یا قیمتش رو اومده روی سرور یا اینکه اگر نیومده یه جای کار میلنگه!)

ضمن اینکه ارزش یادگیری و علم خیلی بیشتر از اینهاست...
از این ها جالب تر این هست درخواست یک سرور مجازی کردند که قیمتش میشه تقریبا ماهی 20 تا 30 (قیمت متوسط) بعد 22 هزار تومان لایسنس رایگان میخواهند
میگفتید پول دایرکت ادمین و لایت اسپید میدم سرور مجازی رایگان میگیرم بهتر بود فکر کنم

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

ممنون از توجهتون ولی این سایتی که تو امضاتونه VastData - Professional Web Hosting (http://Www.VastData.Net) که دایرکت ادمین رو رایگان نوشته !!!
قیمت دایرکت ادمین روی سرور مجازی حساب شده !!!

vpsserverx
November 29th, 2010, 22:11
با تشکر از توجه شما
1- من اون سرویسهای قبلی رو از آفرهای ویژه و عمدتا تو همین انجمن گرفتم البته برای استفاده شخصی .
اینها رو رایگان خواستم . اگر اساتید می بینند تو انجمن مشکلی ایجاد می کنه برش می دارم .

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

از این ها جالب تر این هست درخواست یک سرور مجازی کردند که قیمتش میشه تقریبا ماهی 20 تا 30 (قیمت متوسط) بعد 22 هزار تومان لایسنس رایگان میخواهند
میگفتید پول دایرکت ادمین و لایت اسپید میدم سرور مجازی رایگان میگیرم بهتر بود فکر کنم

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

قیمت دایرکت ادمین روی سرور مجازی حساب شده !!!
خوب منم همچین چیزی میخوام . با اون مشخصاتی که گفتم خواستم دوستان آفر مناسب بدن .

HugeServer
November 29th, 2010, 22:23
پشتی بانی فنی خوب (من هیچی بلد نیستم خلاصه زیاد مزاهم میشم و سوال می پرسم ) در ضمن امنیت خوب سرور چون تا حالا از سه تا شرکت وی پی اس ویندوز گرفتم یه ماه نشده سرورم آلوده یا هک شد

با سلام.

شما سرور مدیریت شده با رم 512 و قیمت تا 15 هزارتومان می خواهید؟
دراین صورت باید روی +70 هزار تومان حساب باز کنید.(بدون هزینه لایسنس ها)
چون درصورت مدریت شده نبودن سرویس.سرویس دهنده وظیفه ی پاسخ به سوالات شما رو نداره.

باتشکر.

vPsPersia.COM
November 29th, 2010, 22:24
Cheap -
10 GB Web Space
300 GB MonthlyTraffic
256 MB RAM
Intel® Core™ i7-980X Hexa-Core ( 3.6 GHZ )
1 IP

10 هزار تومان
-----------------------------------------
Lite -
20 GB Web Space
500 GB MonthlyTraffic
512 MB RAM
1 IP

20 هزار تومان
Starter -
30 GB Web Space
600 GB MonthlyTraffic
768 MB RAM
1 IP

25 هزار تومان

امکانات :
لایسنس دایرکت ادمین : رایگان
لایسنس LiteSpeed : رایگان <-------------- Special Offer
لایسنس WHM/cPanel = = پانزده هزار تومان
هر آی پی اضافی = 1000 تومان
هر 50 گیگ فضای اضافی = 10 هزار تومان
هر 500 گیگ ترافیک اضافی = 20 هزار تومان
نصب مجدد سیستم عامل در هر ماه 2 بار : رایگان
نصب سیستم عامل انتخابی شما : رایگان
نصب و کانفیگ اولیه : رایگان

نصب NTTacPlus و PPTP + L2TP = رایگان
نصب ریموت دسکتاپ در لینوکس = رایگان

vpsserverx
November 29th, 2010, 22:31
Cheap -
10 GB Web Space
300 GB MonthlyTraffic
256 MB RAM
1 IP

10 هزار تومان
Lite -
20 GB Web Space
500 GB MonthlyTraffic
512 MB RAM
1 IP

20 هزار تومان
Starter -
30 GB Web Space
600 GB MonthlyTraffic
768 MB RAM
1 IP

25 هزار تومان

امکانات :
لایسنس WHM/cPanel = = پانزده هزار تومان
هر آی پی اضافی = 1000 تومان
هر 50 گیگ فضای اضافی = 10 هزار تومان
هر 500 گیگ ترافیک اضافی = 20 هزار تومان

دیتا سنتر کجا هست ؟

Aria
November 29th, 2010, 22:35
سلام.

آقا باز کننده تاپیک 100% حق داره !! یعنی چی اینطوری با این شخص محترم حرف می زنید ؟

تازه، محض اطلاع همتون بگم، همه شما سرویس دهنده ها 1 ساعت وقت دارید که یک VPS با مشخصات زیر به من بدید:

4 هسته سی پی یو (بیشتر بود عیب نداره)
حداقل 4 گیگ رم (باید DDR3 باشه وگرنه به درد عمتون میخوره)
حداقل 100 گیگ هارد (حتماً باید تحت RAID10 به بالا باشه)
لایسنس ویندوز 2008 R2 استاندارد یا بالاتر (لایسنس رو هم باید بهم بدید میخوام رو سیستم خونم نصبش کنم)
لایسنس Plesk Unlimited + PowerPack رایگان (اگر parallels billing هم اضافه کنید بد نیست)
کاملاً مدیریت شده بدون چک و چونه (یعنی اگر سایت کاربران من هم مشکلی داشت، شما باید برید برنامه نویس بیارید مشکل رو حل کنید، من حالیم نیست)
امکان ارتقا به صورت نا محدود (شاید فردا بخوام RAM رو بکنم 12 گیگ، باید انجام بدید)
پهنای باند نا محدود (من سرم نمیشه که همچین چیزی وجود نداره، باید به من تضمین بدید)
پورت حداقل 2 گیگ اختصاصی (10 گیگ بود هم بد نیست، ولی اختصاصی نباشه پدرتون رو در میارم)
بقیه چیزا هم نا محدود!

ماهانه 10 تومن میدم اگرم ناراحت هستید به جهنم، میرم از یکی دیگه میگیرم !

جمش کنید بابا، گدا خونه باز کردید ... میخوای 3 تا کتاب آموزشی به زبان فارسی در حد MSPress شرکت Microsoft هم برات بنویسم حال کنی ؟؟

مسخره تر از این ندیده بودم، بعضی ایرانیا واقعاً حال آدم رو به هم میزنند !!!

با تشکر ؟!

vpsserverx
November 29th, 2010, 22:40
سلام.

آقا باز کننده تاپیک 100% حق داره !! یعنی چی اینطوری با این شخص محترم حرف می زنید ؟

تازه، محض اطلاع همتون بگم، همه شما سرویس دهنده ها 1 ساعت وقت دارید که یک vps با مشخصات زیر به من بدید:

حداقل 4 گیگ رم (باید ddr3 باشه وگرنه به درد عمتون میخوره)
حداقل 100 گیگ هارد (حتماً باید تحت raid10 به بالا باشه)
لایسنس ویندوز 2008 r2 استاندارد یا بالاتر (لایسنس رو هم باید بهم بدید میخوام رو سیستم خونم نصبش کنم)
لایسنس plesk unlimited + powerpack رایگان (اگر parallels billing هم اضافه کنید بد نیست)
کاملاً مدیریت شده بدون چک و چونه (یعنی اگر سایت کاربران من هم مشکلی داشت، شما باید برید برنامه نویس بیارید مشکل رو حل کنید، من حالیم نیست)
امکان ارتقا به صورت نا محدود (شاید فردا بخوام ram رو بکنم 12 گیگ، باید انجام بدید)
پهنای باند نا محدود (من سرم نمیشه که همچین چیزی وجود نداره، باید به من تضمین بدید)
پورت حداقل 2 گیگ اختصاصی (10 گیگ بود هم بد نیست، ولی اختصاصی نباشه پدرتون رو در میارم)
بقیه چیزا هم نا محدود!

جمش کنید بابا، گدا خونه باز کردید ... میخوای 3 تا کتاب آموزشی به زبان فارسی در حد mspress شرکت microsoft هم برات بنویسم حال کنی ؟؟

با تشکر ؟!

از شما هم برای اینکه وقت گذاشتید تشکر می کنم . >:d<
و البته به خاطر تلطیف فضا :78:

1eng.ir
November 30th, 2010, 00:56
@همکاران:
ناراحتی نداره که! استارتر یه چیزی دیده حتماً دیگه، الکی نمیاد بگه رایگان!
مشکل از سرویس دهندهست که دوست داره برای رضای خدا کار کنه (جنبه مثبت و منفیش بماند)

همه چی رایگان: Post #11

خوب وقتی طرف اینو ببینه میگه من با 10 تومن همه کاری میتونم بکنم.
یه وی پی اس 256 مگ رم (فروشنده راه میاد میکندش 512)، دایرکت ادمین و لایت اسپید هم که مجانی برام نصب و کانفیگ میکنن. دستکاریشم کردم وظیفه ی سرویس دهندست که مثه بچه ی آدم بشینه دوباره نصب و کانفیگ کنه (دندش نرم!) جد از اینکه 100% مشکل به وجود میاد وی p پی n، ساکـس، ریموت و و و ... باید برام نصب کنه! 24 ساعته پشتیبانی کنه و هر مشکلی داشتم باید مثه یه استاد خوب راهنماییم کنه و مثه کارگر برام کار کنه! (تا چشش در آد، دفعه ی بعد حرف نزنه. 1 دقیقه دیر جواب داد هم تو wht تاپیک میزنم آبروش به چیز بره!)

پ.ن: مشکل از سرویس گیرنده نیست! (http://www.webhostingtalk.ir/f3/17392/#post169366) یه کاربر مبتدی از کجا میدونه لایت اسپید چیه که مجانی/پولی بودنشو بدونه ؟!

vpsserverx
November 30th, 2010, 01:01
@همکاران:
ناراحتی نداره که! استارتر یه چیزی دیده حتماً دیگه، الکی نمیاد بگه رایگان!
مشکل از سرویس دهندهست که دوست داره برای رضای خدا کار کنه (جنبه مثبت و منفیش بماند)

همه چی رایگان: Post #11

خوب وقتی طرف اینو ببینه میگه من با 10 تومن همه کاری میتونم بکنم.
یه وی پی اس 256 مگ رم (فروشنده راه میاد میکندش 512)، دایرکت ادمین و لایت اسپید هم که مجانی برام نصب و کانفیگ میکنن. دستکاریشم کردم وظیفه ی سرویس دهندست که مثه بچه ی آدم بشینه دوباره نصب و کانفیگ کنه (دندش نرم!) جد از اینکه 100% مشکل به وجود میاد وی p پی n، ساکـس، ریموت و و و ... باید برام نصب کنه! 24 ساعته پشتیبانی کنه و هر مشکلی داشتم باید مثه یه استاد خوب راهنماییم کنه و مثه کارگر برام کار کنه! (تا چشش در آد، دفعه ی بعد حرف نزنه. 1 دقیقه دیر جواب داد هم تو wht تاپیک میزنم آبروش به چیز بره!)

پ.ن: مشکل از سرویس گیرنده نیست! (http://www.webhostingtalk.ir/f3/17392/#post169366) یه کاربر مبتدی از کجا میدونه لایت اسپید چیه که مجانی/پولی بودنشو بدونه ؟!

خوب بفرمایید مشکلش چیه ؟ :39:

Warez-Host.IR
November 30th, 2010, 01:08
محمد جان البته مشكل از محسن هم نيست
من اول كه اين را ديدم گفتم اين بنده خدا داره دنبال محسن ميگرده پيداش نكرده منتظر هست خودش بياد آفربده
البته همين يك نفر كه نيست - خيلي ها را همين امروز ديدم كه با يك قيمتهايي اندك سرويس هايي نجومي ميخواستن
خواستي لينك مي دم - لعنت بر اون كسي كه آمد و كلمه نامحدود را آورد تو كار هاستينگ
طرف روزي 500 گيگ كم كم پهناي باند مصرف ميكنه ، حق هم داره دنبال نامحدود بگرده - چون خريد پهناي باند اضافه براش از هزينه ماهيانه سرويسش بيشتر درمياد ميگه نامحدود چند نفر هم آفر ميدم بعد كه چند روز ميگذره زير سرويس دادن ميمونن روزي كم كم 500 گيگ اخه كم نيست

Aria
November 30th, 2010, 01:10

سلام.

هیچی، شما کاملاً حق دارید، دوستانی که آفر میدن، منم یکی می خوام با همین شرایط، یک شرط کوچیک دیگه هم دارم که البته اطمینان دارم شما از پسش بر میاید:

صحب به صحب ساعت 6 برید 2 تا نون سنگک خاش خاشی بگیرید بیارید در خونه به من تحویل بدید، دعاتون می کنم (سرویس هم که ازتون دارم - دیگر چه می خواهید)

zzzzzz !

vpsserverx
November 30th, 2010, 01:26
دوستان اگر درخواستم ایرادی داره بگید تا تصحیحش کنم . یا اصلا تاپیک و بگیم ممدیران محترم ببندند .
ضاهرا بیشتر بحث بر سر پشتیبانی فنی هست ؟ البته ممکنه درست منظورم رو نرسوندم .
این سرویس رو گفتم برای اول کارم می خوام بعد اگر خواستم بگیرم یک سرویس درست و اصولی می گیرم البته اگر همون جایی که اول ازشون این سرویس رو گرفتم داشتند از اونا (به احتمال زیاد سرور اختصاصی ) می گیرم .

1eng.ir
November 30th, 2010, 01:40
بنده کجا گفتم مشکلی وجود داره ؟!
این خیلی خوبه همه سرویسی رو رایگان ارائه میدن، هر کاری رو رایگان براتون انجام میدن! یه کم باهاشون صحبت کنید 100% توانایی شست و شوی لباساتونم دارن اونم مفتی ;)

محمد جان البته مشكل از محسن هم نيست
بنده غلط کنم همچین توهین بزرگی رو بکنم :)
این وسط نه ایشون مقصرن، نه آقا محسن، نه وحید، نه آریا، نه علی، نه حسن، نه حسین، نه ...! 100% من مقصرم! مدارکشم موجوده ;)

پ.ن:
همه چی آرومه تو به من دل بستی / این چقدر خوبه که تو کنارم هستی / همه چی آرومه غصه ها خوابیدن / شک نداری دیگه تو به احساس من / همه چی آرومه من چقدر خوشحالم / پیشم هستی حالا به خودم می بالم / تو به من دل بستی از چشات معلومه / من چقدر خوشبختم همه چی آرومه / تشنه ی چشماتم منو سیرابم کن / منو با لالایی دوباره خوابم کن / بگو این آرامش تا ابد پابرجاست / حالا که برق عشق تو نگاهت پیداست / همه چی آرومه من چقدر خوشحالم / پیشم هستی حالا به خودم می بالم / تو به من دل بستی از چشات معلومه / من چقدر خوشبختم همه چی آرومه!

---------- Post added at 01:40 AM ---------- Previous post was at 01:34 AM ----------

دوستان اگر درخواستم ایرادی داره بگید تا تصحیحش کنم . یا اصلا تاپیک و بگیم ممدیران محترم ببندند .
ضاهرا بیشتر بحث بر سر پشتیبانی فنی هست ؟ البته ممکنه درست منظورم رو نرسوندم .
این سرویس رو گفتم برای اول کارم می خوام بعد اگر خواستم بگیرم یک سرویس درست و اصولی می گیرم البته اگر همون جایی که اول ازشون این سرویس رو گرفتم داشتند از اونا (به احتمال زیاد سرور اختصاصی ) می گیرم .

خوب پسرم، عزیزم!
شما اول با خودت کنار بیا! تحقیق کن، آمار قیمت، آمار پشتیبانی و ... رو در بیار! بعد برو سرویس بگیر.
تا حالا با خودت گفتی چرا این سرویسا رو رایگان میده ؟! / دوستت داره؟ / عاشق چش و ابروته؟ / داره برای رضای خدا کار میکنه؟ / ...

بگذریم، یه روز خوب میاد! / ولی این نکته رو آویزه گوشت کن: هر چقدر پول بدی آش میخوری ;)

Warez-Host.IR
November 30th, 2010, 01:47
بنده غلط کنم همچین توهین بزرگی رو بکنم :)
این وسط نه ایشون مقصرن، نه آقا محسن، نه وحید، نه آریا، نه علی، نه حسن، نه حسین، نه ...! 100% من مقصرم! مدارکشم موجوده ;)مدارك را رو كن ببينيم ;)
هركسي دوست داره متفاوت با ديگري باشه
تو اين بازار ... هاستينگ چيزي براي خاص كردن خودش از ديگران داشته باشه
اين امكانات رايگان هم به نظر من سرويس هاي محسن را مقداري خاص تر كرده
نه تنها محسن - بلكه اگر من و يا شايد هم شما اگر ميتونستيم ليسنس دايركت ادمين و LiteSpeed را رايگان بديم به مشتريهامون 100% انجام ميداديم
حتي ديديد كه دادن ليسنس رايگان دايركت ادمين محسن به ديگران واسه خراب كردن بازار نيست ، بارها شده به خيلي كاربران درخواست كننده و حتي مدير هاستينگ هايي كه همينجا دارن فعاليت مي كنند رايگان تقديم كرده
به هرحال اين چيزها مهم نيست اعصاب خودت را هم خورد نكن زيتون بزن :d

---------- Post added at 01:47 AM ---------- Previous post was at 01:44 AM ----------

ولی این نکته رو آویزه گوشت کن: هر چقدر پول بدی آش میخوری ;) 70% صحيح هست

1eng.ir
November 30th, 2010, 02:12
مدارك را رو كن ببينيم ;)
هركسي دوست داره متفاوت با ديگري باشه
تو اين بازار ... هاستينگ چيزي براي خاص كردن خودش از ديگران داشته باشه
اين امكانات رايگان هم به نظر من سرويس هاي محسن را مقداري خاص تر كرده
نه تنها محسن - بلكه اگر من و يا شايد هم شما اگر ميتونستيم ليسنس دايركت ادمين و LiteSpeed را رايگان بديم به مشتريهامون 100% انجام ميداديم
حتي ديديد كه دادا ليسنس رايگان دايركت ادمين محسن به ديگران واسه خراب كردن بازار نيست ، بارها شده به خيلي كاربران درخواست كننده و حتي مدير هاستينگ هايي كه همينجا دارن فعاليت مي كنند رايگان تقديم كرده
به هرحال اين چيزها مهم نيست اعصاب خودت را هم خورد نكن زيتون بزن :d

هیچکی مخالف خاص کردن خودشون از دیگران نیستند. بیان سرور اختصاصی رایگان هم بدن، من مگه حسودم بگم بالا چشت ابروـه؟!!!
ولی وقتی من میخوام ازشون سرویس بگیرم 100% جوانب کارو در نظر میگیرم! / کسی عاشق چش و ابروی من نیست کار مفتی برام انجام بده، تا زمانی که ندونم لایسنسا چطور مفتی اومده ترجیح میدم پول لایسنس رو بدم، تا جایی که سوادم قد میده با خودم یه چرتکه میندازم که حداقل و حداکثر قیمت یه سرویس با توجه به امکانات و پشتیبانی چقدر میتونه باشه و ...

+
100% هر چقدر پول بدی آش میخوری ;) وقتی فرق یه کفش کتون رو با یه کفش چرم میفهمی که تو پات کنی، نه تو مغازه ببینی ;)
پ.ن: اون قسمت "مدارکشم موجوده" به طعنه گفتم که ... (ادامه ندم بهتره) :)

taghikhani
November 30th, 2010, 08:08
سلام.

تازه، محض اطلاع همتون بگم، همه شما سرویس دهنده ها 1 ساعت وقت دارید که یک VPS با مشخصات زیر به من بدید:

حداقل 4 گیگ رم (باید DDR3 باشه وگرنه به درد عمتون میخوره)
حداقل 100 گیگ هارد (حتماً باید تحت RAID10 به بالا باشه)
لایسنس ویندوز 2008 R2 استاندارد یا بالاتر (لایسنس رو هم باید بهم بدید میخوام رو سیستم خونم نصبش کنم)
لایسنس Plesk Unlimited + PowerPack رایگان (اگر parallels billing هم اضافه کنید بد نیست)
امکان ارتقا به صورت نا محدود (شاید فردا بخوام RAM رو بکنم 12 گیگ، باید انجام بدید)
بقیه چیزا هم نا محدود!

جمش کنید بابا، گدا خونه باز کردید ... میخوای 3 تا کتاب آموزشی به زبان فارسی در حد MSPress شرکت Microsoft هم برات بنویسم حال کنی ؟؟

با تشکر ؟!

گداخونه رو قوی اومدی

shervin114
November 30th, 2010, 08:56
هیچکی مخالف خاص کردن خودشون از دیگران نیستند. بیان سرور اختصاصی رایگان هم بدن، من مگه حسودم بگم بالا چشت ابروـه؟!!!
ولی وقتی من میخوام ازشون سرویس بگیرم 100% جوانب کارو در نظر میگیرم! / کسی عاشق چش و ابروی من نیست کار مفتی برام انجام بده، تا زمانی که ندونم لایسنسا چطور مفتی اومده ترجیح میدم پول لایسنس رو بدم، تا جایی که سوادم قد میده با خودم یه چرتکه میندازم که حداقل و حداکثر قیمت یه سرویس با توجه به امکانات و پشتیبانی چقدر میتونه باشه و ...

+
100% هر چقدر پول بدی آش میخوری ;) وقتی فرق یه کفش کتون رو با یه کفش چرم میفهمی که تو پات کنی، نه تو مغازه ببینی ;)
پ.ن: اون قسمت "مدارکشم موجوده" به طعنه گفتم که ... (ادامه ندم بهتره) :)

خدایی محمد جان راست میگی آدم هرچه قدر پول بده همون قدر آش میخوره
هر موقع به محمد گفتم داداش سرورهای لینوکست گرونه میگه سرور خوب گرونه ( خدایی هم راست میگه بودن دوستانی که آفرهای 2 تا پورت 1 گیگ میدادند ولی الان دیگه تو صحنه فروش وی پی اس نیستند و ... )
یک نکته ای هم خدمت یازکننده تایپیک
دنبال همچین سروری با این قیمت نگرد چون مثل خریدن خونه تو زعفرانیه با قیمت روستای انبارتپه هست ) :71:

vPsPersia.COM
November 30th, 2010, 10:52
یه وی پی اس 256 مگ رم (فروشنده راه میاد میکندش 512)

تو مگه سرور من رو دیدی که میگی رم رو کش می کنم؟؟؟؟

الکی چیز میز نگو ، حواست باشه که بن نشی به دلیل توهین و دروغ

در ضمن اگر من چیزی رو رایگان نصب می کنم به شما ربطی نداره ، من شرایطی رو فراهم آوردم که برای خودم هزینه نداره ،پس برای کاربر هم رایگان نصب می کنم . یک چیزی شنیدید اما به مفهمش نرسیدید .این همه جا مرسوم هست که با خرید یک سری چیزا شاید اشانتیون داده شود

مثل نصب remote desktop واسه لینوکس که 4 یا 5 تا دستوره چه نیازی هست از کاربر پول بگیرم ؟؟؟

دیروز رفتم 3 تا بازی که مجموعا 9 تا دی وی دی شده بود خریدم و فروشنده هم یک مستند 2 CD بهم رایگان داد . کجای کار اشکال داره ؟؟؟

اگه من ChIzV__PN رایگان نصب کردم ، خوب به خودم مربوطه ، نصبش سادست و منم رایگان نصب کردم . اگه سرویس هام نسب به شما ارزان تر هست دلیل داره .

شما سرور از SingleHop خریدی که پول خون باباشون رو ازت گرفتند و شما هم از مشتری میگیری .

من رفتم سرور از Hetzner گرفتم که سرور رو ( به دلیل پرداخت هزینه SETUP ) به من ارزان تر داده ، طبیعی هست که منم سرویس رو ارزان تر به کاربر میدم.

مشکل کجا است؟؟؟؟؟

1eng.ir
November 30th, 2010, 13:40
تو مگه سرور من رو دیدی که میگی رم رو کش می کنم؟؟؟؟
الکی چیز میز نگو ، حواست باشه که بن نشی به دلیل توهین و دروغ
کسی جسارت نکرد به جنابعالی حسادت و توهین کنه یا تهمت دروغ بزنه :)
کجای حرفم اینو ثابت میکنه ؟!
اونجا گفتم که با یه صحبت کوچیک با شما احتمالاً بتونن رم 512 هم بگیرن، به خاطر مهر و لطف و عطوفت شماست ;)

شما سرور از SingleHop خریدی که پول خون باباشون رو ازت گرفتند و شما هم از مشتری میگیری
مهم اینه:
من راضی، مشتری راضی، ... ;)
+ هر چقدر پول بدی آش میخوری!

من رفتم سرور از Hetzner گرفتم که سرور رو ( به دلیل پرداخت هزینه SETUP ) به من ارزان تر داده ، طبیعی هست که منم سرویس رو ارزان تر به کاربر میدم.

مشکل کجا است؟
مشکلی نمیبینم :)
پست #29 به بعد لطفاً (http://www.webhostingtalk.ir/f15/15780/)
ببین عزیزم، من که حسود نیستم شما بتونید خیلی ارزونتر و با کیفیت تر از من سرویس بدید، تازه منم خوشحال میشم شما بتونید کار افراد بی بضاعت تر (درست نوشتم؟) رو راه بندازید.
وقتی از جایی میگیری که صاحب ماحب نداره همین میشه وضعش! مشکلات واسه خودت و مشتریات به وجود میاد که کلی وقت و اعصابتو میگیره. الان به خاطر یه آی پی که پورت اسکن کرده، کل رنجتو بلاک کردن! پاشی بری نت دایرکت بازم 100% همین مشکلات برات بوجود میاد! سگ زرد برادر شغاله!

امیدوارم هر چه سریعتر سلامتیتونو (چشاتون) بدست بیارین :)
موفق باشی ...

vPsPersia.COM
November 30th, 2010, 14:26
خوب حضرت عجل شما کلات رو بگیر باد نبره ،

چرا این بحث ها تا دیروز نبوده ؟؟؟ حالا که دیدید دیتاسنتر برای ما مشکل تراشی کرده این مباجث رو رو کردید ، آرزو می کنم سینگل هاپ هم مشکلی برای شما پیش بیاره که ببینم قیافت رو اون موقعه چه طوریه !!!

دم از حرفه ای بودن می زنید اما اگه اینا رو ترجمه کنیم توی wht.com بگذاریم فقط و فقط بهمون می خندند !! تا حالا دیدی 2تا دیتاسنتر بد بگند ؟؟؟ از هم دیگه ریویو بزارند؟؟

این ادعا ها رو کمی به واقعیت نزدیک تر کنید بهتره !

1eng.ir
November 30th, 2010, 14:40
ما کلاه نداریم که باد ببره :)

صحبتام همش تعریف و تمجید بود ازتون، اگرم چیز دیگه ای گفتم برای خوبی خودتون بوده. اگر بدی و توهین و حسادت و ... دیدید ازتون معذرت میخوام.
هنوز شاگردیم :53:

آرزو می کنم سینگل هاپ هم مشکلی برای شما پیش بیاره که ببینم قیافت رو اون موقعه چه طوریه !!!
جات خالی همین 2 هفته پیش 7 تا از سرورا رو بستن با کلی جریمه و دردسر باز شدند :106:

بگذریم، یه روز خوب میاد

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

ما کلاه نداریم که باد ببره :)

صحبتام همش تعریف و تمجید بود ازتون، اگرم چیز دیگه ای گفتم برای خوبی خودتون بوده. اگر بدی و توهین و حسادت و ... دیدید ازتون معذرت میخوام.
هنوز شاگردیم :53:

آرزو می کنم سینگل هاپ هم مشکلی برای شما پیش بیاره که ببینم قیافت رو اون موقعه چه طوریه !!!
جات خالی همین 2 هفته پیش 7 تا از سرورا رو بستن با کلی جریمه و دردسر باز شدند :106:

بگذریم، یه روز خوب میاد