PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش تعدادی ویزا کارت و مستر کارت

Techno Pars
November 29th, 2010, 18:30
با سلام به همه ی دوستان.
تعداد محدودی ویزا کارت و مستر کارت برای فروش موجود هست.
همه ی کارت ها به صورت فیزیکی و قابل شارژ هستند و در تمامی سایت ها قابل قبول هستند.(برای پی پال هم میشه استفاده کرد)
قیمت ویزا کارت ها 120 هزار تومان با موجودی حدود 35 دلار و قیمت مستر کارت ها بدون موجودی 90 هزار تومان است.برای تعداد بیشتر از یکی هم تخفیف وجود داره.
برای اطلاعات بیشتر پیام خصوصی ارسال کنید.
با تشکر

IFACO.Net
November 29th, 2010, 18:49
باسلام

نام بانک و کشور صادر کننده ؟

آیا کارت ها ، حساب بانکی اختصاصی به نام کسی که کارت ها را میخرد خواهند داشت؟

نام خریدار روی کارت ها حک میشه ؟

Techno Pars
November 29th, 2010, 19:13
باسلام

نام بانک و کشور صادر کننده ؟

آیا کارت ها ، حساب بانکی اختصاصی به نام کسی که کارت ها را میخرد خواهند داشت؟

نام خریدار روی کارت ها حک میشه ؟

ویزا کارت ها از کشور کویت و مستر کارت از کشور انگلستان صادر میشه.
کارت ها Prepaid هستند و دارای حساب بانکی نیستند.این به نظر من یک حسن هست چون امکان بسته شدن کارت خیلی کمتر میشه.
نام شما اگر بخواهید بر روی کارت درج میشه ولی برای پرداخت در سایت ها لازم نیست نام و بیلینگ آدرسی که وارد می کنید با نام روی کارت یکی باشه.
موجودی و صورتحساب کارت ها از طریق سایت بانک قابل چک کردن هست.

امروز برای یک بنده ی خدا می خواستم چیزی را پرداخت کنم.با کردیت کارت(دبیت یا پیش پرداخت نبود) خودم نتونستم.خطا های عجیب میداد.اتفاقی یکی از این کارت ها دم دستم بود.برداشتم و خیلی راحت تونستم پرداخت کنم.
سریعا برای سایت Opensrs و Resellerclub هم کارت را تست کردم و بدون مشکل شارژ کردم.(Opensrs خیلی از کارت ها و به خصوص کارت های Mastero و Electron را قبول نمی کنه).گفتم تست کنم ببینم با پی پال چه طوره.خیلی راحت پی پال موجودی را کم کرد و کد تایید را در لیست صورتحساب های کارت دیدم و در عرض 3 دقیقه پی پال وریفای شد.

به زودی کارت ها از طریق Prepaidcard.ir هم فروخته می شوند.

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:09 PM ----------

در ضمن اعتبار این کارت ها یکسال هست.
ارز ویزا کارت ها دینار کویت و ارز مستر کارت ها پوند انگلستان هست.
کارمزد برای خرید های آنلاین هم حدود 2% هست.

khudeman
November 29th, 2010, 19:20
دوست عزیز چه نوع ویزا کارتی هستند؟ کلاسیک یا هدیه یا نوع دیگر؟ آیا بدون نام هستند ؟ میشه عکس یکیش را بگذارید ؟ باتشکر
ضمنا یکجا گفتید 35 دلار موجودی دارد و یکجا گفتید ارزش دینار کویت است

Fracture
November 29th, 2010, 19:29
اگر برای پیپال استفاده کنیم و حساب لیمیت بشه، کاری میشه کرد؟ این خیلی خیلی واسم مهمه.

Techno Pars
November 29th, 2010, 19:30
کارت ها Prepaid هستند.این کارت ها Debit نیستند.کارت ها در حقیقت بدون نام هستند ولی نام شما بر روی کارت درج میشه.
عکس کارت ها را به زودی در سایتی که گفتم می گذارم.
موجودی کارت های کویت 10 دینار هست که البته مشتری هر چه قدر بخواد در زمان صدور واسش شارژ می کنیم.
مستر کارت ها می تونند دارای حساب هم باشند ولی در اون صورت احتمال بسته شدن کارت زیاد میشه.(به علت تحریم)

Fracture
November 29th, 2010, 19:32
ممنونم، پس واسه پیپال قابل اعتماد نیست (:|

Techno Pars
November 29th, 2010, 19:37
اگر برای پیپال استفاده کنیم و حساب لیمیت بشه، کاری میشه کرد؟ این خیلی خیلی واسم مهمه.

لیمیت شدن پی پال بستگی به نوع استفاده ای که می کنید داره.حساب پی پال لیمیت هم بشه ربطی به کارت نداره.

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

ممنونم، پس واسه پیپال قابل اعتماد نیست (:|

اگر شهروند کشور دیگه ای نباشید تقریبا هیچ راه قابل اعتمادی وجود نداره.البته راه هایی هست که ریسک کار را خیلی کم می کنه.
در پست قبل هم گفتم نوع استفاده ای که از پی پال می کنید در لیمیت شدن یا نشدن بسیار مهمه.

Fracture
November 29th, 2010, 19:38
لیمیت شدن پی پال بستگی به نوع استفاده ای که می کنید داره.حساب پی پال لیمیت هم بشه ربطی به کارت نداره.
بله، ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه، کارم مشکلی نداره ولی به قوانینش مسلط نیستم و نمیخوام یهو بپره.
حتما درکم میکنید :-ss

Techno Pars
November 29th, 2010, 19:42
بله، ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه، کارم مشکلی نداره ولی به قوانینش مسلط نیستم و نمیخوام یهو بپره.
حتما درکم میکنید :-ss

حق دارید.قصد من از ارائه این کارت ها،برای دوستانی بود که پرداخت های زیادی انجام میدند و برای هر پرداخت کارمزد های زیادی پرداخت می کنند.