PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد مالیکت دامین های بین المللی

gigabyte2052
October 16th, 2016, 23:35
سلام دوستان میخواستم بدونم این دامین های بین المللی که در پنل فروشندگان ایرانی ثبت میشن مالکیتشون به چه نحویه ؟
و ایا خرید مستقیم دامین و در پنل شخصی در Godaddy بهتر نیست ؟

h2o_polo
October 16th, 2016, 23:54
سلام دوستان میخواستم بدونم این دامین های بین المللی که در پنل فروشندگان ایرانی ثبت میشن مالکیتشون به چه نحویه ؟
و ایا خرید مستقیم دامین و در پنل شخصی در Godaddy بهتر نیست ؟
درود
اگر از شرکت معتبر ایرانی استفاده نمایید .. مالکیت 100 درصد دامنه شما خواهید بود .. و اکثرا شرکت های ایرانی نیز از رجیسترار ریسلو برای ثبت دامنه های بین المللی استفاده می نمایند ..

در خصوص سایت
Godaddy این نکته را در نظر بگیرید که کاربران ایرانی مجاز به ثبت دامنه نمی باشند .. مگر اینکه اطلاعات فیک وارد نمایند که اصلا پیشنهاد نمیشه .

gigabyte2052
October 17th, 2016, 00:14
درود
اگر از شرکت معتبر ایرانی استفاده نمایید .. مالکیت 100 درصد دامنه شما خواهید بود .. و اکثرا شرکت های ایرانی نیز از رجیسترار ریسلو برای ثبت دامنه های بین المللی استفاده می نمایند ..

در خصوص سایت
Godaddy این نکته را در نظر بگیرید که کاربران ایرانی مجاز به ثبت دامنه نمی باشند .. مگر اینکه اطلاعات فیک وارد نمایند که اصلا پیشنهاد نمیشه .
کدوم شرکت های ایرانی مطمن هستند ؟ و ۱۰۰% مالک دامنه شخص ثبت کننده میشه؟
چون ی سری از موارد بودن بعد از گرفتن سایت یا مشکلات شخصی اقدام به تغییر dns و تصاحب دامنه میکردن ...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

alirad
October 17th, 2016, 03:22
کدوم شرکت های ایرانی مطمن هستند ؟ و ۱۰۰% مالک دامنه شخص ثبت کننده میشه؟
چون ی سری از موارد بودن بعد از گرفتن سایت یا مشکلات شخصی اقدام به تغییر dns و تصاحب دامنه میکردن ...

از طلاهاست میتونید بخرید افراد زیادی تاییدش میکننن talahost.com
ولی من خودم توی resello.com حساب باز کردم و خودم دامنه ثبت کردم

gigabyte2052
October 17th, 2016, 03:35
از طلاهاست میتونید بخرید افراد زیادی تاییدش میکننن talahost.com
ولی من خودم توی resello.com حساب باز کردم و خودم دامنه ثبت کردم
مشکلی ندارن شخصی باز کنید resello? پرداخت هاتون به نحو انجام میشه؟

alirad
October 17th, 2016, 04:04
مشکلی ندارن شخصی باز کنید resello? پرداخت هاتون به نحو انجام میشه؟

نه مشکلی نیست واسه شخصی باز کردن .پرداختش هم باید اول کار بعد از اینکه حساب باز کردین حداقل 25 دلار بریزین توی حسابتون تا حساب فعال بشه بعدش ازون پول برای کاراتون استفاده میکنین.مثلا یک سال .com ثبت کنین حدودا 10 دلار از حسابتون کم میشه.
برای پرداخت 25 دلار میتونین از payment24.ir استفاده کنین یا از کسانی که توی این انجمن هستن بخواین انجام بدن
البته شما یه مرحله فعال کردن اکانت دارین که با ریختن 25 دلار حل میشه
و یه مرحله تایید کردن اکانت توسط ریسلو دارین که برای من تایید نشده هست که با اکانت تایید نشده هم میتونین دامنه ثبت و تمدید کنین.برای تایید اکانت اینجا گذاشتم چه چیزهایی لازمه
درکل اگه سوالی داشتین توی ریسلو حساب باز کنین قبل از اینکه 25 دلار بریزین براشون تیکت بزنین و جواب سوالاتتونو بگیرین

Your account is currently unverified. This gives you time to get used to the interface, see what is possible in Resello and ask questions to our support team.

While your account is unverified, the following actions are possible:

- Set currency
- Making a deposit
- Set label options
- Adjust general settings
- Create customer accounts
- Set up your storefront, label and branding options
- Connect your account via API

Set your currency at the Label settings -> General. Remember, this can only be done before you have customers and/or products.

The following actions are disabled:

- Processing orders
- Creating custom products
- Creating custom invoices
- Creating subresellers

To verify your account, please make a deposit of a minimum of $25,-. The deposit can be completely used to buy products in your account. We will then check the payment and verify your account. Please ensure that your payment account details match the details you provided during signup. We can check the details with the following payment methods: Credit Card and Paypal.

If you choose a different payment method such as Webmoney or CashU, or if your deposit is made with details that do not match the account holder, please send a copy of ID (passport or driving license) of the person who paid the deposit so we could verify the payment. You can send it to contact@resello.com and your account verification will be processed.

If you have any further questions, please don't hesitate to ask. You can do so by submitting a ticket via the Support Panel. You can also watch our video for a step-by-step tutorial here.

Kind regards,

Resello

gigabyte2052
October 17th, 2016, 04:20
نه مشکلی نیست واسه شخصی باز کردن حتی میتونید دامین هم بفروشید از پنل خودتون.پرداختش هم باید اول کار بعد از اینکه حساب باز کردین حداقل 25 دلار بریزین توی حسابتون تا حساب فعال بشه بعدش ازون پول برای کاراتون استفاده میکنین.مثلا یک سال .com ثبت کنین حدودا 10 دلار از حسابتون کم میشه.
برای پرداخت 25 دلار میتونین از payment24.ir استفاده کنین یا از کسانی که توی این انجمن هستن بخواین انجام بدن
البته شما یه مرحله فعال کردن اکانت دارین که با ریختن 25 دلار حل میشه
و یه مرحله تایید کردن اکانت توسط ریسلو دارین که برای من تایید نشده هست که با اکانت تایید نشده هم میتونین دامنه ثبت و تمدید کنین.برای تایید اکانت اینجا گذاشتم چه چیزهایی لازمه
درکل اگه سوالی داشتین توی ریسلو حساب باز کنین قبل از اینکه 25 دلار بریزین براشون تیکت بزنین و جواب سوالاتتونو بگیرین

Your account is currently unverified. This gives you time to get used to the interface, see what is possible in Resello and ask questions to our support team.

While your account is unverified, the following actions are possible:

- Set currency
- Making a deposit
- Set label options
- Adjust general settings
- Create customer accounts
- Set up your storefront, label and branding options
- Connect your account via API

Set your currency at the Label settings -> General. Remember, this can only be done before you have customers and/or products.

The following actions are disabled:

- Processing orders
- Creating custom products
- Creating custom invoices
- Creating subresellers

To verify your account, please make a deposit of a minimum of $25,-. The deposit can be completely used to buy products in your account. We will then check the payment and verify your account. Please ensure that your payment account details match the details you provided during signup. We can check the details with the following payment methods: Credit Card and Paypal.

If you choose a different payment method such as Webmoney or CashU, or if your deposit is made with details that do not match the account holder, please send a copy of ID (passport or driving license) of the person who paid the deposit so we could verify the payment. You can send it to contact@resello.com and your account verification will be processed.

If you have any further questions, please don't hesitate to ask. You can do so by submitting a ticket via the Support Panel. You can also watch our video for a step-by-step tutorial here.

Kind regards,

Resello

ممنون و ایا مطمنه ؟ با ایرانی مشکل نداره ؟ فک کنم شرکت هندی باشه درسته ؟
من بیشتر اسم گو ددی و نیم . کام رو شنیده بودم ریسلو نشنیدم زیاد

TukaNet
October 17th, 2016, 04:26

سلام

ریسلو زیرشاخه ای از شرکت هلندی realtime register می باشد.

با ایران و خریدار ایرانی هیچ مشکلی ندارند و همچنین می توانید پرداخت هایتان را از طریق سیستم وب مانی (روسیه) انجام دهید که آنها هم با ایران مشکلی ندارند.

alirad
October 17th, 2016, 04:36

فعلا که با ایرانی ها مشکل نداره و قابل اطمینان هست.شرکتش هم هلندیه زیر مجموعه ی Realtime register هست.
ریسلو 90 درصد مشتری هاش ایرانین و طلاهاست اینا هم بخوان پنل بدن فک کنم از همین شرکت بدن
گو ددی مشتری هاش از همه جای دنیا هستن ما هم خارج بودیم طرف ریسلو نمیرفتیم
درکل بهترین راه برای ایرانیا فعلا ریسلو هست.گوددی بخوای باز کنی با اطلاعات فیک به درد نمیخوره.مگه اینکه آدم خارج آدرسی یا فامیلی داشته باشه

gigabyte2052
October 17th, 2016, 04:52
ریجستر های دیگه ای نیستن ؟ که مطمن تر باشن ؟ و با شخص ایرانی مشکل نداشته باشند
name.com چی ؟
....

- - - Updated - - -

name.com چی ؟
....

iHSG
October 17th, 2016, 08:04
سلام
تقریباً همه هاستینگ های ایرانی دامنه های بین المللی خودشون رو در همین Resello ثبت میکنن فقط دو تا هاستینگ ایرانی هست که دیدم با توجه به تحریم ها هنوز رجیسترار خودشون رو عوض نکردن که یکی parsdata.com و یکی radcom.ir هست اینا هر دو از رجیسترار کانادایی Tucows استفاده میکنن که در توضیحات سایتشون هم نوشتن که مثلاً این رجیسترار بهتره و از این حرفا فقط radcom.ir ادعا میکنه می تونه سرویس Privacy Protection هم در دامنه هاش فعال کنه ولی نمی دونم چرا parsdata.com هم با اینکه از همین رجیسترار ثبت میکنه میگه نه چنین ویژگی نداره!

من خودم هم تنها جایی که دامنه بین المللی ثبت کردم تا حالا فقط talahost.com بوده دلیلش هم صرفاً فقط و فقط برای قیمت پایینش بوده وگرنه اگه میشد به دوران طلایی دلار زیر 800 تک تومان 4 - 5 سال پیش برگردیم دیگه مشکلی نداشتیم ولی حیف که اینا همش شتر در خواب بیند پنبه دانه هستش ولی خب بر جوانان عیب نیست :d

TukaNet
October 17th, 2016, 10:25
name.com چی ؟
....

- - - Updated - - -

name.com چی ؟
....

متاسفانه فعلا انتخاب بین بد و بدتر هست، ریسلو رجیسترار خیلی جالبی نیست ولی گزینه بهتری هم برای ما وجود ندارد.

مثلا میتونید از onlinenic که یک رجیسترار چینی هست خرید کنید که هیچ موقع با ایران مشکلی نداشته ولی خود من به شخصه هیچ موقع ازش استفاده نکردم!

Hmd11
October 17th, 2016, 14:50
سلام
من یه پنل تو رسلو دارم چند تا دامین جدید داخلش ثبت کردم یکیش قیمت بالایی داره میخواستم بدونم این شرکت میتونه دامنه ها رو به برای خودش برداره اگه این کارو کنه دستمون به کجا بنده؟

Sajad
October 17th, 2016, 15:03
متاسفانه فعلا انتخاب بین بد و بدتر هست، ریسلو رجیسترار خیلی جالبی نیست ولی گزینه بهتری هم برای ما وجود ندارد.

مثلا میتونید از onlinenic که یک رجیسترار چینی هست خرید کنید که هیچ موقع با ایران مشکلی نداشته ولی خود من به شخصه هیچ موقع ازش استفاده نکردم!

onlinenic آمریکایی هست و تحریمه.

iHSG
October 17th, 2016, 15:22
سلام
من یه پنل تو رسلو دارم چند تا دامین جدید داخلش ثبت کردم یکیش قیمت بالایی داره میخواستم بدونم این شرکت میتونه دامنه ها رو به برای خودش برداره اگه این کارو کنه دستمون به کجا بنده؟

یکی از دلایلی که میگن اگه واقعاً کار ضروری نیست از نماینده های ایرانی استفاده کنید همینه.
چون مثلاً ببینید 1 درصد احتمال بدیم ریسلو هم بخواد کار ResellerClub رو انجام بده بعد اون موقع به نظر شما اولویتش مشتری های با هزاران هزار دامنه مثل نماینده های معروفی مثل طلاهاست هستش یا اشخاص معمولی مثل من و شما با فوقش 10 تا دامنه؟
حداقل خوبی از نماینده های معروف ایرانی خریدن اینه که درگیر جدل و گفتگو با رجیسترار هم در شرایط خاص نمیشیم و حتی اگه نماینده معروف نتونه کاری کنه می تونیم با کلی ایرانی دیگه جمع بشیم از نماینده ایرانی شکایت کنیم و چون مسئولین هم معمولاً چیزی از رجیسترار حالیشون نمیشه وقتی بیشتر از 10 شاکی از یه نماینده ایرانی ببینن قشنگ مجبورش میکنن که خسارت پرداخت کنه.

به همین دلیل اگه واقعاً ضروری نیست بهتره از همین نماینده های ایرانی مثل طلاهاست خریداری کنیم :)

alirad
October 17th, 2016, 15:59
یکی از دلایلی که میگن اگه واقعاً کار ضروری نیست از نماینده های ایرانی استفاده کنید همینه.
چون مثلاً ببینید 1 درصد احتمال بدیم ریسلو هم بخواد کار ResellerClub رو انجام بده بعد اون موقع به نظر شما اولویتش مشتری های با هزاران هزار دامنه مثل نماینده های معروفی مثل طلاهاست هستش یا اشخاص معمولی مثل من و شما با فوقش 10 تا دامنه؟
حداقل خوبی از نماینده های معروف ایرانی خریدن اینه که درگیر جدل و گفتگو با رجیسترار هم در شرایط خاص نمیشیم و حتی اگه نماینده معروف نتونه کاری کنه می تونیم با کلی ایرانی دیگه جمع بشیم از نماینده ایرانی شکایت کنیم و چون مسئولین هم معمولاً چیزی از رجیسترار حالیشون نمیشه وقتی بیشتر از 10 شاکی از یه نماینده ایرانی ببینن قشنگ مجبورش میکنن که خسارت پرداخت کنه.

به همین دلیل اگه واقعاً ضروری نیست بهتره از همین نماینده های ایرانی مثل طلاهاست خریداری کنیم :)

فکر نکنم شرکت هایی مثل ریسلو بخوان دامنه کسی رو بالا بکشن که اگه بخواد بالا بکشه میشه د ز د.و واسش فرقی نمیکنه از طلاهاست یه دامنه بد ز ده یا از یه آدم معمولی. ولی اگه سرویسشونو به ایرانی ها قطع کنن بازم ربطی نداره به طلاهاست و شخص معمولی.قانونو برای همه اجرا میکنه.
اتفاقا اگه قراره منفی فکر کنیم باید از شرکت های واسط بترسیم که هیچ موقع نمیشه اعتماد 100% بهشون کرد.آدم خودش توی ریسلو ثبت کنه حداقل بخشی از نگرانیش در مورد این کم میشه

iHSG
October 17th, 2016, 16:39
فکر نکنم شرکت هایی مثل ریسلو بخوان دامنه کسی رو بالا بکشن که اگه بخواد بالا بکشه میشه د ز د.و واسش فرقی نمیکنه از طلاهاست یه دامنه بد ز ده یا از یه آدم معمولی. ولی اگه سرویسشونو به ایرانی ها قطع کنن بازم ربطی نداره به طلاهاست و شخص معمولی.قانونو برای همه اجرا میکنه.
اتفاقا اگه قراره منفی فکر کنیم باید از شرکت های واسط بترسیم که هیچ موقع نمیشه اعتماد 100% بهشون کرد.آدم خودش توی ریسلو ثبت کنه حداقل بخشی از نگرانیش در مورد این کم میشه

نه عزیز اشتباه متوجه شدید من هرگز به کسی تهمت د.زدی نزدم و نمیزنم.
اگه دقت کنید گفتم اتفاق ResellerClub بخواد دوباره رخ بده (درسته آمریکایی نیست اما شما 1 درصد احتمال بده Resello هم آمریکایی بشه و یه رجیسترار داغون تر برای ما پیدا بشه) خب اگه همون اتفاق انتقال های ریسلر کلاب رو یادتون باشه حتی برای شرکت های غول یکی دو هفته ای دامنه ها رو هوا بودن چه برسه به مردم عادی و اشخاص حقیقی.تقریباً اکثر هاستینگ های معروف ایرانی هم تو بخش اخبار whmcs خودشون چندین خبر درباره انتقال ریسلر کلاب به ریسلو دارن.

منظور من اینه این وسط اگه قرار باشه چنین اتفاق هایی یا مشابه (نه د.زدی) بیفته شما خودتون جای مسئولین ریسلو اول اقدام به انتقال و سر و سامون دادن مشتری های گنده میکنید یا مثلاً منی که فقط 2 تا دامنه تازه IN. دارم؟ مسلماً اولویت همیشه با مشتری های بزرگ هستش.
حتی تو ایران هم اینطوریه تو همه جای دنیا بایدم اینطوری باشه چون کار هایی که نیاز به ترتیبی انجام دادن داره مسلماً اولویت مشتری های بزرگتر بیشتره مثل شانس های قرعه کشی که برای کسی که خرید بیشتری داشته همیشه بیشتره.

alirad
October 17th, 2016, 16:59
نه عزیز اشتباه متوجه شدید من هرگز به کسی تهمت د.زدی نزدم و نمیزنم.
اگه دقت کنید گفتم اتفاق ResellerClub بخواد دوباره رخ بده (درسته آمریکایی نیست اما شما 1 درصد احتمال بده Resello هم آمریکایی بشه و یه رجیسترار داغون تر برای ما پیدا بشه) خب اگه همون اتفاق انتقال های ریسلر کلاب رو یادتون باشه حتی برای شرکت های غول یکی دو هفته ای دامنه ها رو هوا بودن چه برسه به مردم عادی و اشخاص حقیقی.تقریباً اکثر هاستینگ های معروف ایرانی هم تو بخش اخبار whmcs خودشون چندین خبر درباره انتقال ریسلر کلاب به ریسلو دارن.

منظور من اینه این وسط اگه قرار باشه چنین اتفاق هایی یا مشابه (نه د.زدی) بیفته شما خودتون جای مسئولین ریسلو اول اقدام به انتقال و سر و سامون دادن مشتری های گنده میکنید یا مثلاً منی که فقط 2 تا دامنه تازه IN. دارم؟ مسلماً اولویت همیشه با مشتری های بزرگ هستش.
حتی تو ایران هم اینطوریه تو همه جای دنیا بایدم اینطوری باشه چون کار هایی که نیاز به ترتیبی انجام دادن داره مسلماً اولویت مشتری های بزرگتر بیشتره مثل شانس های قرعه کشی که برای کسی که خرید بیشتری داشته همیشه بیشتره.
من منظورم از د ز د بدترین بلایی بود که ممکنه سر دامنه بیارن.وهرگز از صحبت شما این کلمه رو برداشت نکردم
بله منم با الویت در ترتیب رسیدگی موافقم.ولی اینکه در شرایط خاص مشتری های مثلا طلاهاستو انقال بدن و مشتری های معمولیو بگن مهم نیست ولش کن. رو قبول ندارم

TukaNet
October 17th, 2016, 17:12
احتمال اینکه زمانی ریسلو هم مثل ریسلرکلاب بلایی سر مشتریان ایرانی بیاره هر چند هم که کم باشه ولی باز دور از ذهن نیست.

تنها راه فرار از این مسائل این هست که یک آدرس و تلفن معتبر در خارج از ایران داشته باشید و دامنه ها رو با اون مشخصات در رجیسترارهای معتبرتر ثبت کنید.

gigabyte2052
October 17th, 2016, 18:38
احتمال اینکه زمانی ریسلو هم مثل ریسلرکلاب بلایی سر مشتریان ایرانی بیاره هر چند هم که کم باشه ولی باز دور از ذهن نیست.

تنها راه فرار از این مسائل این هست که یک آدرس و تلفن معتبر در خارج از ایران داشته باشید و دامنه ها رو با اون مشخصات در رجیسترارهای معتبرتر ثبت کنید.
من در کانادا یک دوست دارم ایرانی ایشون میتونه با مشخصاتش در ربجسترای مطمنت تر ثبت نام کنه؟
ریجستر های مطمن تر چیا هستن؟

TukaNet
October 17th, 2016, 19:08
من در کانادا یک دوست دارم ایرانی ایشون میتونه با مشخصاتش در ربجسترای مطمنت تر ثبت نام کنه؟
ریجستر های مطمن تر چیا هستن؟

خوب دامنه به اسم ایشون خواهد بود و اگر خدایی نکرده مشکلی پیش بیاید شما هیچ دسترسی به دامنه نخواهید داشت ...

Hmd11
October 17th, 2016, 22:49

والا انقدر اینجا وضعیت شیت شده که ادم همه رو به همین چشم میبینه واسه همین فکر کردم شاید بخوان دامنه رو واسه خودشون بردارن یا به قول شما بدز دن ولی اگه با ایران به مشکل بخورن حداقل باید اجازه انتقال بدن دیگه