PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش ادد ممبر واقعی به کانال تلگرام

Quality
October 16th, 2016, 04:02
سلام دوستان

امروز یکی از کسانی که به قول خودش ممبر واقعی از طریق نوتیفکشن اوکی میکنه ازش به عنوان تست 500 تا گرفتم

اما جالبیش این بود که تمامی ممبر ها زیر 5 دقیقه اضافه شدن(در روش فیک حداقل یک ربع به بالا میکشه)

تنها سر نخ که گیرم اومد این بود که ممبر از خدا بی خبر واقعی رو یکدفعه به یه کانال اضافه میکنن (یعنی لیستی از آیدی مردم دارن که با استفاده از یه روشی همشونو به یه کانال اضافه میکنن) و چون بیشتریاشون بی خبر وارد کانال شدن لفت میدن

من میخواستم بفهم که این روش که اینا انجام میدن از چه طریقی هست دوستان کسی میدونه اطلاع بده(بنده خودم ممبر فیک میفروشم!)

armin.rf
October 16th, 2016, 04:05
بله بنده هم شنیدم این مورد رو که در کمتر از 5 دقیقه تا 50 کا میشه ممبر اد کرد

اما هنوز متوجه این امر نشدم
احتمالا یک نرم افزار و یا رباتی به تلگرام وصل هست که کاربران رو به صورت خودکار به کانال هدایت میکنه

اگر موبوگرام رو نصب کرده باشید در ابتدا مثل همین موضوع به کانال برنامه نویس مراجعه میشه

Quality
October 16th, 2016, 04:44
بله بنده هم شنیدم این مورد رو که در کمتر از 5 دقیقه تا 50 کا میشه ممبر اد کرد

اما هنوز متوجه این امر نشدم
احتمالا یک نرم افزار و یا رباتی به تلگرام وصل هست که کاربران رو به صورت خودکار به کانال هدایت میکنه

اگر موبوگرام رو نصب کرده باشید در ابتدا مثل همین موضوع به کانال برنامه نویس مراجعه میشه

یه برنامه ای چیزی هست که آیدی هارو بهش میدی با لینک جوین کانال اضافه میکنه شاید

kiava
October 16th, 2016, 04:51
بله در صورتی میتونید اینکارو کنید اولا شما ریپورت نباشه اکانتت و اینکه نرم افزارش داخل بازار هم هست و یا با استفاده ربات که هست از طریق ای دی میشه عضو کرد و البته بگم بعد از 100 تا ریپورت میشید و باید چندتا اکانت داشته باشید تا ریپورت نشید

Quality
October 16th, 2016, 05:00
بله در صورتی میتونید اینکارو کنید اولا شما ریپورت نباشه اکانتت و اینکه نرم افزارش داخل بازار هم هست و یا با استفاده ربات که هست از طریق ای دی میشه عضو کرد و البته بگم بعد از 100 تا ریپورت میشید و باید چندتا اکانت داشته باشید تا ریپورت نشید

اگه میتونید آیدی ربات یا اپلیکیشن که میگید معرفی کنید بریم سراغش ببینیم چی هست

kiava
October 16th, 2016, 05:02
فکر کنم اشتباه نکنم اسمش ادد ممبر تلگرام بود از طریق ای دی به گروه و کانال ادد می کرد و هنوزم باید باشه

Quality
October 16th, 2016, 05:16
فکر کنم اشتباه نکنم اسمش ادد ممبر تلگرام بود از طریق ای دی به گروه و کانال ادد می کرد و هنوزم باید باشه

تست کردم حواب نداد
فکر نمیکنم این راهش باشه

من دیدم 100 کا زیر چند ساعت میزنن حتی

- - - Updated - - -

http://cafetarfand.com/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%85%d9%85%d8%a8%d8%b1-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

دوستان یه نگاهی بندازین اگه میبینین واقعیه بگیریم

n4ser
October 16th, 2016, 13:14
به نظر من اگر میخاهید ممبر به کانالتون بیاد یک روش هست که اگر وقت بزارید کاملا موثره و جواب میده فقط باید وقت بزارید و دوم اینکه مطالب کانالتون مفید باشه در این روش اعضا با میل خودشون میان تو کانال کسی خاست بدونه چجوریه با من در تماس باشه

armin.rf
October 16th, 2016, 13:22
تست کردم حواب نداد
فکر نمیکنم این راهش باشه

من دیدم 100 کا زیر چند ساعت میزنن حتی

- - - Updated - - -

http://cafetarfand.com/%d8%a7%d9%81%...1%d8%a7%d9%85/ (http://cafetarfand.com/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%85%d9%85%d8%a8%d8%b1-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/)

دوستان یه نگاهی بندازین اگه میبینین واقعیه بگیریم

نگیرید این روش نیست به صورت 100درصد مطمئنم

babelirani
October 16th, 2016, 13:54
به نظر من اگر میخاهید ممبر به کانالتون بیاد یک روش هست که اگر وقت بزارید کاملا موثره و جواب میده فقط باید وقت بزارید و دوم اینکه مطالب کانالتون مفید باشه در این روش اعضا با میل خودشون میان تو کانال کسی خاست بدونه چجوریه با من در تماس باشه

با سلام

اون روش موثر که میفرماید چیه ؟

Quality
October 16th, 2016, 15:55
دوستان به نتیجه رسیدیم

از طریق نوتیفکشن هست منتها به اجبار کاربر وارد کانال میکنن و ریزش شدیدی داره

JokerMikail
October 16th, 2016, 16:21
نگیرید این روش نیست به صورت 100درصد مطمئنم

اینا همه کلاه برداریه.
داخلش برنامه رپتی تاچ پرو و برنامه تله ممبر هستش.
میگه خودکار بزن سکه بگیر که دروغه.
بله عزیز ما از این رباتا نوشتیم.
که توی 5 دقیقه 10000k ممبر میتونه به کانال شما وارد کنه ولی فیک هستن

armin.rf
October 16th, 2016, 16:30
بله عزیز ما از این رباتا نوشتیم.
که توی 5 دقیقه 10000k ممبر میتونه به کانال شما وارد کنه ولی فیک هستن

قیمت + اثبات میکنید عزیز

JokerMikail
October 16th, 2016, 16:35
متاسفانه یک باگ توی اسکریپت هست که به همه رایگان ممبر میده:|:112:
متاسفانه در حال دیباگ کردن ان هستیم.
هر 1k فک کنم دقیقا 50 تومن بود:|

sadecohost
October 16th, 2016, 16:50
درود
دو راه هست. راه اول اینکه از برنامه های "سکه بگیر" استفاده کنید که فعالیت میکنید, با اکانتی تو کانالها جوین میشید, سکه میگیرید, با اون سکه ها ممبر میخرید برا کانالتون.
که البته نرم افزارش ظاهرا باگ داره و ...

راه دوم که بعضیا اقدام به استفاده میکنن (اکثرا مخالف با فاش کردن روش کار این راه هستند!) اینکه شما یه اکانت میسازید (ترجیحا با هویت جوانی 18-19 ساله, و صددرصد شماره ایران که البته خاموش هست! (قطعا ایرانسل.)) تو گروههای مختلف جوین میشید, هرزچندگاهی کانتکتتون رو شِیر میکنید و از اعضا درخواست ادد کردن میکنید و قائدتا بعد از اینکه ادد شدید, اونها هم پیویتون مراجعه میکنند بلکه چیز جالبی باشه.
شماره های مردم رو جمع میکنید, (چون آنها شماره شمارو دارند و شما هم شماره اونهارو دارید از نظر تلگرام مشکلی نیست!) و میتونید هزار تا هزار تا ادد کنید :)) البته ریزش که داره ولی موثرترین راه هست تابحال.

پیروز باشید...

JokerMikail
October 16th, 2016, 16:54
درود
دو راه هست. راه اول اینکه از برنامه های "سکه بگیر" استفاده کنید که فعالیت میکنید, با اکانتی تو کانالها جوین میشید, سکه میگیرید, با اون سکه ها ممبر میخرید برا کانالتون.
که البته نرم افزارش ظاهرا باگ داره و ...

راه دوم که بعضیا اقدام به استفاده میکنن (اکثرا مخالف با فاش کردن روش کار این راه هستند!) اینکه شما یه اکانت میسازید (ترجیحا با هویت جوانی 18-19 ساله, و صددرصد شماره ایران که البته خاموش هست! (قطعا ایرانسل.)) تو گروههای مختلف جوین میشید, هرزچندگاهی کانتکتتون رو شِیر میکنید و از اعضا درخواست ادد کردن میکنید و قائدتا بعد از اینکه ادد شدید, اونها هم پیویتون مراجعه میکنند بلکه چیز جالبی باشه.
شماره های مردم رو جمع میکنید, (چون آنها شماره شمارو دارند و شما هم شماره اونهارو دارید از نظر تلگرام مشکلی نیست!) و میتونید هزار تا هزار تا ادد کنید :)) البته ریزش که داره ولی موثرترین راه هست تابحال.

پیروز باشید...

حتما نباید ایرانسل باشه
میتونید از این بخش هم شماره چین دریافت کنید
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=175483&goto=newpost
:d

sadecohost
October 16th, 2016, 16:56
حتما نباید ایرانسل باشه
میتونید از این بخش هم شماره چین دریافت کنید
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=175483&goto=newpost
:d
getsmscode?:D
البته دلیلی که نوشتم شماره ایران باشه اینه که شماره های مجازی برای اکثر افراد فعال در تلگرام آشنا هست و اونهارو ادد نمیکنن :)) وگرنه میتونید از شماره مجازی هم استفاده کنید اصرار نیست :D

JokerMikail
October 16th, 2016, 16:59
getsmscode?:D
البته دلیلی که نوشتم شماره ایران باشه اینه که شماره های مجازی برای اکثر افراد فعال در تلگرام آشنا هست و اونهارو ادد نمیکنن :)) وگرنه میتونید از شماره مجازی هم استفاده کنید اصرار نیست :D

بابا اون که باید کلی بیت کوین جمع کنی:|
نه ما پنل داریم:49:

geniune
October 17th, 2016, 22:41
دوستان روشی که میگن شماره بگیرید ادد کنید روش اشتباهی ست و محدودیت داره
1- بعضی کاربران رو نمیشه با شماره ادد کرد چون در تنظیمات جدید تلگرام ادد شدن منع شده که کاربران این کار رو میکنند
2- حداکثر تعداد ادد کنندگان 200 نفر هست ...

بنده زمانی توی فیک ممبر فعالیت میکردم ...
ممبر های واقعی مسئله اینه که همین ربات هایی که میگه بیا گوشی جایزه ببر برای همینه و شما استارت میزنی و عضو اون ربات میشی و اکانتتون در لیست اعضای ربات ثبت میشه و در نهایت مدیر اون ربات میتونه اعضای ربات رو جوین کنه به کانالش و این رو یکی از فعالان افزایش ممبر گفت
یک روش دیگر هم تحت داس هست با نرم افزار های دیگر که اون هم فیک ممبر هست و هر چند وقت تلگرام همه رو پاک میکنه

در کل روش های موندگاری نیست و موقت هست مثل بدندید که عضواش نصف شد چون فیک ممبر بود

irhost.net
October 17th, 2016, 22:58
سلام دوستان

امروز یکی از کسانی که به قول خودش ممبر واقعی از طریق نوتیفکشن اوکی میکنه ازش به عنوان تست 500 تا گرفتم

اما جالبیش این بود که تمامی ممبر ها زیر 5 دقیقه اضافه شدن(در روش فیک حداقل یک ربع به بالا میکشه)

تنها سر نخ که گیرم اومد این بود که ممبر از خدا بی خبر واقعی رو یکدفعه به یه کانال اضافه میکنن (یعنی لیستی از آیدی مردم دارن که با استفاده از یه روشی همشونو به یه کانال اضافه میکنن) و چون بیشتریاشون بی خبر وارد کانال شدن لفت میدن

من میخواستم بفهم که این روش که اینا انجام میدن از چه طریقی هست دوستان کسی میدونه اطلاع بده(بنده خودم ممبر فیک میفروشم!)

درود . با توجه به پیگیری های که من انجام دادم . فکر می کنم این شخصی که چنین کاری انجام میده مدیر برنامه ADD Member Telegram باشه .

اگر یاد داشته باشید برنامه ای برای بالا بردن یوز تلگرام ایجاد شده بود . که کاربرا یا باید سکه خرید کنن یا باید انقد وارد کانال اینو اون بشن تا بهشون سکه بده . من فکر می کنم ادمین چنین برنامه ای این کارو انجام میده و با توجه به بالا بودن مخاطب برنامش کاربران به سرعت وارد کانل مربوطه می شن . در ضمن این فقط نظر بنده بود شاید چیزه دیگری باشد .

Quality
October 17th, 2016, 23:16
بنده پیگیری کردم

فعلا از همین روش نوتیفکشن هست منتهی به اجبار کاربر وارد کانالی میکنند که تقریبا 80% ممبر بعد اینکه متوجه میشن این کانال عضو شدن لفت میدن

irhost.net
October 17th, 2016, 23:18
بنده پیگیری کردم

فعلا از همین روش نوتیفکشن هست منتهی به اجبار کاربر وارد کانالی میکنند که تقریبا 80% ممبر بعد اینکه متوجه میشن این کانال عضو شدن لفت میدن

بیشتر توضیح بدین بی زحمت

minomani
October 18th, 2016, 17:08
آخه اگه قرار باشه وقت بذاریم خوب یه کانال میزنیم و مطالب مفید خودش باعث ممبر گیری میشه دیگه مشکلی نیست