PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی برای دانلود و آپلود

Dr.D347h
October 15th, 2016, 13:34
با سلام.
من یک سایت دانلود کتاب راه اندازی کردم و کتاب ها رو از سایت های خارجی دانلود و در هاست خودم آپلود میکنم با توجه به سرعت اینترنت سخصی اینکار خیلی سخت و عذاب آور هست.
من تقریبا هیچی از کانفیگ و استفاده از vps نمیدونم.
دوستان عزیز میتونن راهنمایی کنن که آیا اصلا کانفیگ و تنظیمات خاصی برای اینکار نیاز هست یا نه؟
چطوری باید از وی پی اس برای دانلود استفاده کرد؟
آیا باید طوری وصل بشیم که با ویندوز وی پی اس کار میکنیم و با همون دانلود و آپلود میکنیم؟

با تشکر

Z.eus
October 15th, 2016, 13:39
درود؛

شما به یک سرور مجازی با پورت قدرتمند نیاز دارید. سرور مجازی با کیفیت که هنگی و تاخیر نداشته باشد.

کانفیگ خاصی نیازی نیست. شما با ریموت دسکتاپ وارد سرور می‌شوید و مثل رایانه خودتان با سرور کار میکنید.

ویندوز سرور های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۸ معمولا مناسب هستند. البته هر ورژنی که مایل باشید میتوانید به سرویس دهنده‌ درخواست کنید تا نصب شود.

یک نرم افزار دانلود منیجر نیاز خواهید داشت که فایل ها با بالاترین سرعت ممکن روی سرور شما دانلود شوند و سپس آن هارا در سرور مقصد اپلود فرمایید.

با تشکر.

Dr.D347h
October 15th, 2016, 13:41
درسته بخش آموزشه و جاش نیست.
ولی برای اینکه تاپیک جدا نزنم، اگه ممکنه همینجا یا تو پ.خ افر هم بدید.

- - - Updated - - -

با تشکر.

نرم افزار هایی که روی ویندوز سرور نصب میشن با نرم افزار های ویندوز معمولی فرق میکنن؟
از نظر کرک و ... میتونیم از نرم افزار های کرک شده هم استفاده کینم؟

میتونم از همون وی پی اس به عنوان هاست دانلود استفاده کنم؟

برا این کا کانفیگ و ... لازمه نه؟

98M!zban
October 15th, 2016, 13:44
با سلام.
من یک سایت دانلود کتاب راه اندازی کردم و کتاب ها رو از سایت های خارجی دانلود و در هاست خودم آپلود میکنم با توجه به سرعت اینترنت سخصی اینکار خیلی سخت و عذاب آور هست.
دوستان عزیز میتونن راهنمایی کنن که آیا اصلا کانفیگ و تنظیمات خاصی برای اینکار نیاز هست یا نه؟
آیا باید طوری وصل بشیم که با ویندوز وی پی اس کار میکنیم و با همون دانلود و آپلود میکنیم؟

با تشکر

سلام وقت بخیر به بنده پیام بدین تا تلگرام براتون ارسال کنم و پاسخ سوالاتتون رو به همراه آموزش رایگان بگیرید

Z.eus
October 15th, 2016, 13:45
درسته بخش آموزشه و جاش نیست.
ولی برای اینکه تاپیک جدا نزنم، اگه ممکنه همینجا یا تو پ.خ افر هم بدید.

- - - updated - - -

با تشکر.

نرم افزار هایی که روی ویندوز سرور نصب میشن با نرم افزار های ویندوز معمولی فرق میکنن؟
از نظر کرک و ... میتونیم از نرم افزار های کرک شده هم استفاده کینم؟

اگه بخوام از همون وی پی اس به عنوان هاست دانلود استفاده کنم باید چیکار کنم؟

تفاوتی ندارند.

برای تبدیل سرور مجازی ویندوز به هاست دانلود، ابتدا شما باید یک وب سرور (iis) روی سرور نصب کنید و سپس از آن به عنوان سرور دانلود استفاده کنید.

با تشکر.

Dr.D347h
October 15th, 2016, 13:50
بازم ممنون

روی سرور های مجازی از تورنت هم میشه استفاده کرد؟
یا باید محل سرور کشور های خاصی باشن تا بشه از تورنت استفاده کرد؟

Z.eus
October 15th, 2016, 13:53
بله سرور های وارز مشکلی ندارند. این موارد را باید از ارائه دهنده سرور مجازی سوال نمایید.

Sunboys0111
October 19th, 2016, 15:33
با توجه به کار کرد شما یه سرور مجازی با رم یک گیگ ... هارد 20 تا 50 گیگ و پورت یک گیگابیت و سی پی یو تک هسته ای با ویندوز سرور 2003 کار شما رو راه میندازه

اگه دیتا سنترش هتزنر آلمان باشه قیمتش تقریبا میشه ماهی 15 هزار تومان

اگه سایت فروش خواستین در خدمتم

- - - Updated - - -

ولی من اگه جای شما بودم به جای خرید یه وی پی اس رپیدلیچ رایگان استفاده میکردم که تموم نیازای شما رو واسه این امر برطرف میکنه

samihost
October 19th, 2016, 15:38
با سلام.

با تشکر

تلگرام در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم انجام شود.
https://telegram.me/samihost