PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی با AAA logo کار کرده؟سوال دارم

alirad
October 15th, 2016, 03:12
دوستان توی این نرم افزار مثلا یه کلمه ی پنج حرفی رو تایپ کردم میخوام 2 تا حرفش قرمز باشه 3 تاش آبی.هر کاری میکنم نمیشه متنو تیکه تیکه انتخاب کرد که بعدش بخوام رنگشو عوض کنم.اصلا مثل وورد یا فتوشاپ نیست بشه متنو select کرد.کسی میدونه روشش چیه؟

alirad
October 16th, 2016, 15:40
دوستان کسی راهنمایی میکنه؟

pedrami
October 18th, 2016, 16:24
سلام
بله این نرم افزار متاسفانه نمیزاره تیکه تیکه تکست ورنگ بندی کنین ... البته ورژن های قدیمی این امکان و داشت ...
بهترین کار اینه که تکست و تیکه تیکه بسازید : )
باز هم چک میکنم راهی بود اطلاع میدم بهتون :)
اگر خواستید با تلگرام بنده در تماس باشید :) @Ashkankhalili و یا 09128938739
ممنون

alirad
October 18th, 2016, 17:18
سلام
بله این نرم افزار متاسفانه نمیزاره تیکه تیکه تکست ورنگ بندی کنین ... البته ورژن های قدیمی این امکان و داشت ...
بهترین کار اینه که تکست و تیکه تیکه بسازید : )
باز هم چک میکنم راهی بود اطلاع میدم بهتون :)
اگر خواستید با تلگرام بنده در تماس باشید :) @Ashkankhalili و یا 09128938739
ممنون
آقا خیلی ممنون
نرم افزاری سراغ دارین مثل AAA logo سبک و راحت باشه واسه طراحی لوگو و امکانات اینو داشته باشه + تغییر رنگ تکست؟
یا کدوم ورژن این نرم افزار این امکانو داره که بفرمایید دانلود کنم؟

pedrami
October 18th, 2016, 17:24
آقا خیلی ممنون
نرم افزاری سراغ دارین مثل AAA logo سبک و راحت باشه واسه طراحی لوگو و امکانات اینو داشته باشه + تغییر رنگ تکست؟
یا کدوم ورژن این نرم افزار این امکانو داره که بفرمایید دانلود کنم؟
سلام
والا عزیز من خودم الان اون ورژن و ندارم ... متاسفانه یادم هم نیست چی بود :(
من خودم راستش و بخواین ... برای طراحی لوگو از aaa و فتوشاپ همزمان استفاده میکنم ... کارای خطی رو با photoshop میزنیم ... کارای شکلی رو هم با AAA ...
یه نرم افزار هم داشتم که مثل AAA بود ... پیدا میکنم براتون اسمش و میزارم :)
ممنون