PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد تعويض هاست رو دامين

farshid17
October 15th, 2016, 01:38
با سلام به دوستان يك سوال از دوستان هاستينگ داشتم من يك دامنه دارم كه قرار روش كار خيلي مهمي انجام بشه و اصلا نبايد هاست قطع بشه بيشتر از 15 دقيقه حداكثر واسه همين يك سوال داشتم domain.com دامنه هست مثلا من يك هاست روي پارس انلاين دارم قطع ميشه مي خوام سويچ كنه روي هاست ديگم مثلا افرانت و در صورت قطع شدن تمام سرور ايران به يك سرور خارج مثلا هتزنر بره ميشه ايا اين كار رو كرد

زیرساخت
October 15th, 2016, 02:17
سلام.
می توانید دیتای خود را در یک سرور دیگر با سیکل زمانی منظم بصورت sync شده نگهداری کرده و در مواقع ضروری به روی آن سوئیچ کنید.
( توسط تغییر آی پی Record های dns یا تغییر کلی dns ) با شخصی سازی TTL های dns
یعنی دیتا در دو سرور مجزا با اطلاعات کاملا یکسان با sync معین در طول شبانه روز. برای مثال 2 بار در روز

با دیگر راهکارها بعید است بتوانید به نتیجه برسید.

farshid17
October 15th, 2016, 09:29
سلام.
می توانید دیتای خود را در یک سرور دیگر با سیکل زمانی منظم بصورت sync شده نگهداری کرده و در مواقع ضروری به روی آن سوئیچ کنید.
( توسط تغییر آی پی Record های dns یا تغییر کلی dns ) با شخصی سازی TTL های dns
یعنی دیتا در دو سرور مجزا با اطلاعات کاملا یکسان با sync معین در طول شبانه روز. برای مثال 2 بار در روز

با دیگر راهکارها بعید است بتوانید به نتیجه برسید.
dns تغيير بدم كلي طول ميكشه تا ست بشه راهه ديگه نيست شركت ثبت كننده مثل resslo بتونه سويچ كنه dns رو

زیرساخت
October 15th, 2016, 10:37
عرض شد با تنظیم ttl ها

farshid17
October 15th, 2016, 11:02
دوستان ايا راه ديگه وجود داره چون مي خوام اتوماتيك باشه