PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قضاوت با شما (ایسلند پی و پاپ لند)

!_star_!
October 14th, 2016, 23:20
سلام
از مدیریت درخواست دارم این تاپیکو پاک نکنه لطفا

ما از طریق سیستم های پاپ اپ و بنری با سایت پاپ لند اشنا شدیم و گول قیمت بالا برای پاپ اپ ها رو خوردیم و از سرویسش استفاده کردیم

وب ما قبلا از پاپ اپ روزی 20 تا 25 هزار تومن در میاورد بعد از استفاده از سرویس این فرد روزی 1000 تومنم نمیوفتاد :|

بعد که درخواست تسویه میدیم واریز نمیکنن و تیکت میدیم پاک میکنن :|

اینکارشون یعنی چی ؟

از طرف دیگه سایت ایسلند پی هم برای ایشون هست هر تراکنشی انجام میشه توش همون لحظه موجودی رو صفر میکنه و میگه بانک برگشت میشه :| و دوست ما برای پرداخت هزینه سرور هاش پول سرور و داد که من پرداخت کنم و وقتی درخواست تسویه دادم تسویه رو پاک و میگه کار شما غیر مجازه :|

فروشگاه لوازم جانبی موبایل رفته جزو غیر مجاز ها ؟

دوستان به نظرتون چه کاری انجام بدیم ؟

armin.rf
October 14th, 2016, 23:30
اگر مقدار پول زیاده شکایت کنید

اگر هم کمه بیخیال شید

delta
October 14th, 2016, 23:34
دیگر از سرویسشون استفاده نمیکنیم :112:

!_star_!
October 14th, 2016, 23:42
اگر مقدار پول زیاده شکایت کنید

اگر هم کمه بیخیال شید

فقط ما نیستیم چند نفر دیگه هم هستن

دیگر از سرویسشون استفاده نمیکنیم :112:

واقعا سرویس و مدیر مزخرفی داره

m_dg_farari
October 15th, 2016, 02:01
سلام
از مدیریت درخواست دارم این تاپیکو پاک نکنه لطفا

ما از طریق سیستم های پاپ اپ و بنری با سایت پاپ لند اشنا شدیم و گول قیمت بالا برای پاپ اپ ها رو خوردیم و از سرویسش استفاده کردیم

وب ما قبلا از پاپ اپ روزی 20 تا 25 هزار تومن در میاورد بعد از استفاده از سرویس این فرد روزی 1000 تومنم نمیوفتاد :|

بعد که درخواست تسویه میدیم واریز نمیکنن و تیکت میدیم پاک میکنن :|

اینکارشون یعنی چی ؟

از طرف دیگه سایت ایسلند پی هم برای ایشون هست هر تراکنشی انجام میشه توش همون لحظه موجودی رو صفر میکنه و میگه بانک برگشت میشه :| و دوست ما برای پرداخت هزینه سرور هاش پول سرور و داد که من پرداخت کنم و وقتی درخواست تسویه دادم تسویه رو پاک و میگه کار شما غیر مجازه :|

فروشگاه لوازم جانبی موبایل رفته جزو غیر مجاز ها ؟

دوستان به نظرتون چه کاری انجام بدیم ؟

اولین کاری که باید بکنید (و ساده ترین کار) برای حرفایی که در این پست زدید مدرک قرار بدید
چون طبق قوانین در صورت عدم قرار دادن مدرک حذف میشه تاپیک...

Raymvnd
October 15th, 2016, 02:03
درود...
اگه سایتتون مجازه از زرین پال یا آرین پال استفاده کنید...
اگه سایتتون غیرمجازه بی خیال بشید و سایتت تعطیل کنید همین...زیاد خودتو درگیر نکن...

!_star_!
October 15th, 2016, 02:30
بله سایت کاملا مجازه

تیکت ها رو حذف کردند :(

Raymvnd
October 15th, 2016, 02:58
بله سایت کاملا مجازه

تیکت ها رو حذف کردند :(
نگفتی مبلغ شما در ایسلند پی چقدر هستش؟ اگه مبلغ شما 200000 تومان به بالا باشه قابل شکایته و اگه نه بی خیال شید...
برای سایت مجاز زرین پال و آرین پال استفاده کنید...