PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان نظر تان را در مورد طراحی ام بدید .

ourweb
October 14th, 2016, 00:41
سلام به تمام دوستان من یک طرح جدید زدم ممنون میشوم نظر تان را بدید در حال حاضر قالب رو اپلود نکردم و بصورت لوکال هست .
3377333774
33775

دوستان عزیز فوتر سایت رو تعقیر دادم لطفا نظر بدید .

33777

2 صفحه جدید طراحی شد و کامل شد
صفحه اول صفحه بخش میزبانی وب است .
33841
صفحه دوم صفحه خدمات هاست لینوکس ایران می باشد . لازم به ذکر است که هر صفحه و هر خدمات طرح خودش رو داره و این صفحه مخصوص سی پنل ایران می باشد .
33842
33909
صفحه جدید هاست لینوکس سی پنل المان .
لازم به ذکر است که فونت خریداری و نصب شد بر روی قالب ممنون .

psfa
October 14th, 2016, 00:45
قالب زیبایی هست
بسیار عالی
فقط فوتر رو من درک نمیکنم چزا اینجوری کردینش

ourweb
October 14th, 2016, 00:49
قالب زیبایی هست
بسیار عالی
فقط فوتر رو من درک نمیکنم چزا اینجوری کردینش

مرسی از پاسخ تان فوتر هنوز خیلی کار داره در عکس اول ویدئو بک گراند هست و اون چراغ های آبی تکون می خورن حداقل به اتمام رسیدن این طراحی فکر میکنم 1 ماه الی 2 ماه باشد که با تمامی صفحات اون انجام بشه و در اینجا به اشتراک میزارم که بقیه دوستان هم نظر بدن .

hamedmj
October 14th, 2016, 00:58
رنگ بندی قشنگی داره
طرح جای کار داره مخصوصا فوتر
از فونت کاستوم هم استفاده میکردید بهتر میشد طرح.

ourweb
October 14th, 2016, 01:02
رنگ بندی قشنگی داره
طرح جای کار داره مخصوصا فوتر
از فونت کاستوم هم استفاده میکردید بهتر میشد طرح.

خیلی ممنون از شما حتما اعمال میشه.

psfa
October 14th, 2016, 01:18
مرسی از پاسخ تان فوتر هنوز خیلی کار داره در عکس اول ویدئو بک گراند هست و اون چراغ های آبی تکون می خورن حداقل به اتمام رسیدن این طراحی فکر میکنم 1 ماه الی 2 ماه باشد که با تمامی صفحات اون انجام بشه و در اینجا به اشتراک میزارم که بقیه دوستان هم نظر بدن .

خواهش میکنم عزیز خودم به شخصه خیلی خوشم اومد از طرح . حس خوبی بهم میده. خودم کلا از سبک almost flat خیلی خوشم میاد.
100 درصد آخر کار که تکمیل بشه قالب زیبایی خواهد بود. در رابطه با فونت هم که یکی از دوستان فرمودن. فونت یکان که استفاده کردین خب در اومده. اما در کل سلیقه ای هست من خودم فونت ام جی دینار رو دوست دارم . یه تست بکنید روش

elementary
October 14th, 2016, 01:19
فونت ایران سنس بزارید خیلی زیباتر میشه

http://fontiran.com/%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D9%81-iran-sans-%D9%BE%D9%86%D8%AC-%D9%88%D8%B2%D9%86-%D9%87%D9%85/

ourweb
October 14th, 2016, 01:23
فونت ایران سنس بزارید خیلی زیباتر میشه

http://fontiran.com/%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D9%81-iran-sans-%D9%BE%D9%86%D8%AC-%D9%88%D8%B2%D9%86-%D9%87%D9%85/

خیلی ممنون از شما بعد از خریداری لایسنس فونت حتما بارگذاری و انتشار داده میشه طرح با فونت

- - - Updated - - -

خواهش میکنم عزیز خودم به شخصه خیلی خوشم اومد از طرح . حس خوبی بهم میده. خودم کلا از سبک almost flat خیلی خوشم میاد.
100 درصد آخر کار که تکمیل بشه قالب زیبایی خواهد بود. در رابطه با فونت هم که یکی از دوستان فرمودن. فونت یکان که استفاده کردین خب در اومده. اما در کل سلیقه ای هست من خودم فونت ام جی دینار رو دوست دارم . یه تست بکنید روش

مرسی از شما نظر لطف شما است در حال کار کردن بر روی طرح فوتر هستم.

alirad
October 14th, 2016, 01:44
در بین قالب هایی که با این موضوع دیدم قالب خوش طرحیه.ولی اگه همین ترکیب رنگو بتونید زنده تر بکنید بهتر هم میشه. منظورم از زنده تر اینه مثل تفاوت قرمز مات و قرمز متالیک.رنگای قالبتون مثل اینه که روی رنگ گرد و غبار نشسته یه مقدار براق تر بشه خیلی بهتر میشه.در ضمن فونت قالب هم به نظر ساده و قدیمی میاد این فونتو که عکشسو گذاشتم بذارید فوق العادست نمی دونم اسمش چیه.

33776

ourweb
October 14th, 2016, 01:51
در بین قالب هایی که با این موضوع دیدم قالب خوش طرحیه.ولی اگه همین ترکیب رنگو بتونید زنده تر بکنید بهتر هم میشه. منظورم از زنده تر اینه مثل تفاوت قرمز مات و قرمز متالیک.رنگای قالبتون مثل اینه که روی رنگ گرد و غبار نشسته یه مقدار براق تر بشه خیلی بهتر میشه.در ضمن فونت قالب هم به نظر ساده و قدیمی میاد این فونتو که عکشسو گذاشتم بذارید فوق العادست نمی دونم اسمش چیه.

33776
خیلی ممنون از نظرتان حتما انجام میشود .و این فونت رو فکر کنم داشته باشم.

- - - Updated - - -

دوستان عزیز فوتر سایت رو تعقییر دادم چک کنید .
http://uupload.ir/files/iuml_footer-1.jpg

eramserver
October 16th, 2016, 00:59
سلام . فوتر خیلی بهتر شده توی نسخه اول اصلا خوب نبود ... ( نظر شخصیم اینه قالب در کل زیباست به جز اون 4 باکس بالای فوتر )
موفق باشید .

itjavani
October 16th, 2016, 01:09
فوترتون به نظر من هنوز جای کار داره.

چند چیز رو در طراحیتون لحاظ کنید...

سایت شما تجاریست.

پس یا فردی که وارد سایت میشه (الف)مشتری شماست . یا (ب) قراره مشتری شما بشه.

الف: فردی که مشتری شماست قصد ورود به ناحیه کاربری رو داره یا قصد خرید مجدد داره

اگه قصد ورود به ناحیه کاربری رو داره باید منو لاگین به محیط کاربری در بهترین جای ممکن تعبیه بشه و به راحتی مشتری پیداش بکنه و وارد بشه. ( کمترین زمان برای دسترسی به محیط کاربری ملاک هست در UI )

ب: فردی که وارد وب سایت شما قرار هست جذب سرویس دهی شما بشه و باید محتوای وب سایت قانع کننده جهت جذب یک مشتری جدید باشد.

به مواردی همچون منوی انتخاب محصولات و توضیحات آن بخش توجه بشه

همینطور مشتری جهت خرید ممکن هست نیاز به چت آنلاین یا تماس تلفنی یا ارسال تیکت داشته باشد. کمترین زمان و سهولت دسترسی افراد به راه های ارتباطی با شما امتیاز محسوب می شود.

مواردی که من در فوتر سایت شما یه چیز اضافی دیدم. اخبار و توئیت ها بود که برای یک سایت تجاری زیاد کاربرد نداره. اگه برای سئو دارید این کار رو انجام میدید پیشنهاد میکنم بخش knowledge base وب سایتتون روقوی تر کار کنید و اون رو در فوتر سایت قرار بدید.

طراحی سایت در نگاه اول باید مشتری رو جذب کنه و مهلت استفاده از اسکرول تا انتهای صفحه رو به کاربر نده. در نتیجه تمرکزتون رو روی ابتدای سایتتون بزارید و انتهای وب سایت را ساده و خلاصه طراحی کنید . ( سرعت لود وب سایت رو فراموش نکنید. )

هر چه سایت بیشتر به کاربر برای تصمیم گیری وقت بده و دائم وقت تلف کنه شانس خرید از شما کم میشه . در نتیجه به دید اولیه وب سایتتون از نگاه مشتری توجه ویژه ای داشته باشید...

با آرزوی موفقیت برای شما :) ببخشید زیاد نوشتم خواستم تجربه رو بهتون منتقل کنم

armin.rf
October 16th, 2016, 01:25
واقعا زیبا شده

خسته نباشید عزیز

فوتر عالی

negarnovin
October 16th, 2016, 11:50
طراحی زیبا رنگ بندی و کمی استایل شبیه یکی از قالب های وردپرس هستش الگو گرفته از اون هستش و این کار بهترین کار ممکن هست که الگو از رنگ بندی بشه
و طراحی فلت زیبا و شیک می باشد

ourweb
October 19th, 2016, 16:32
آپدیت : چهارشنبه - ۲۸ مهر ۱۳۹۵
ایجاد صفحه میزبانی وب لازم به ذکر هست در حال تکمیل همین صفحه هستیم هنوز بصورت کامل تمام نشده .

33827

ourweb
October 21st, 2016, 02:53
اپدیت : جمعه - ۳۰ مهر ۱۳۹۵
2 صفحه جدید ایجاد شد و در پست اول به اشترک در اومد لطفا نظرات و نقطه ضعف را اعلام نمایید ممنون میشویم .
صفحه اول صفحه بخش میزبانی وب است .
33841
صفحه دوم صفحه خدمات هاست لینوکس ایران می باشد . لازم به ذکر است که هر صفحه و هر خدمات طرح خودش رو داره و این صفحه مخصوص سی پنل ایران می باشد .

- - - Updated - - -

طراحی زیبا رنگ بندی و کمی استایل شبیه یکی از قالب های وردپرس هستش الگو گرفته از اون هستش و این کار بهترین کار ممکن هست که الگو از رنگ بندی بشه
و طراحی فلت زیبا و شیک می باشد
خیلی ممنون شما لطف دارید . در این طراحی تا اونجایی که شده بیشتر بومی سازی و شخصی سازی کردیم و تا اونجایی که شده از کپی کردن پرهیز کردیم و در حال مطالعه و دیدن تمام سایت های ایرانی و خارجی هستیم و از بعضی از بخش ها الگو برداری می کنیم .

- - - Updated - - -

فوترتون به نظر من هنوز جای کار داره.

چند چیز رو در طراحیتون لحاظ کنید...

سایت شما تجاریست.

پس یا فردی که وارد سایت میشه (الف)مشتری شماست . یا (ب) قراره مشتری شما بشه.

الف: فردی که مشتری شماست قصد ورود به ناحیه کاربری رو داره یا قصد خرید مجدد داره

اگه قصد ورود به ناحیه کاربری رو داره باید منو لاگین به محیط کاربری در بهترین جای ممکن تعبیه بشه و به راحتی مشتری پیداش بکنه و وارد بشه. ( کمترین زمان برای دسترسی به محیط کاربری ملاک هست در UI )

ب: فردی که وارد وب سایت شما قرار هست جذب سرویس دهی شما بشه و باید محتوای وب سایت قانع کننده جهت جذب یک مشتری جدید باشد.

به مواردی همچون منوی انتخاب محصولات و توضیحات آن بخش توجه بشه

همینطور مشتری جهت خرید ممکن هست نیاز به چت آنلاین یا تماس تلفنی یا ارسال تیکت داشته باشد. کمترین زمان و سهولت دسترسی افراد به راه های ارتباطی با شما امتیاز محسوب می شود.

مواردی که من در فوتر سایت شما یه چیز اضافی دیدم. اخبار و توئیت ها بود که برای یک سایت تجاری زیاد کاربرد نداره. اگه برای سئو دارید این کار رو انجام میدید پیشنهاد میکنم بخش knowledge base وب سایتتون روقوی تر کار کنید و اون رو در فوتر سایت قرار بدید.

طراحی سایت در نگاه اول باید مشتری رو جذب کنه و مهلت استفاده از اسکرول تا انتهای صفحه رو به کاربر نده. در نتیجه تمرکزتون رو روی ابتدای سایتتون بزارید و انتهای وب سایت را ساده و خلاصه طراحی کنید . ( سرعت لود وب سایت رو فراموش نکنید. )

هر چه سایت بیشتر به کاربر برای تصمیم گیری وقت بده و دائم وقت تلف کنه شانس خرید از شما کم میشه . در نتیجه به دید اولیه وب سایتتون از نگاه مشتری توجه ویژه ای داشته باشید...

با آرزوی موفقیت برای شما :) ببخشید زیاد نوشتم خواستم تجربه رو بهتون منتقل کنم
خیلی ممنون از توضیحات که دادید و شرمنده بخاطر دیر پاسخ دادن بنده .
در مورد اعلام که کردید این رو خدمت تان عرض کنم که تا اونجایی که شده قالب رو بصورت فلت در اوردیم و همچنین رسپانسیو 100 درصد سایت و اینکه تا اونجایی که شده ساده همچنین در مورد خدمات پشتیبانی آنلاین و ورود به ناحیه کاربری بصورت باکس لوگین در بالا ایجاد شده و همچنین در حال آسان سازی و ساده کردن طرح هستیم همچنین این رو خدمت تان بگم که در حال طراحی و صفحات جدا گانه برای طرح ها هستیم هر صفحه طرح خاص خود را دارد و بسته به نوع بخش طرح ها متفاوت و سلیقه ای می باشد .

FaraiT
October 21st, 2016, 03:27
واقعا قشنگ شده

اما نمیدونم چرا اپدیت قبلیتون بیشتر نظرمو جلب کرد

بازهم عالیه موفق باشید

ourweb
October 21st, 2016, 03:27
سلام . فوتر خیلی بهتر شده توی نسخه اول اصلا خوب نبود ... ( نظر شخصیم اینه قالب در کل زیباست به جز اون 4 باکس بالای فوتر )
موفق باشید .

خیلی ممنون از نظر تان در تحقیق هستیم برای این باکس ها شاید به یک شکل دیگر طراحی شود .

- - - Updated - - -

موفق باشید .

خیلی ممنون از نظر تان در تحقیق هستیم برای این باکس ها شاید به یک شکل دیگر طراحی شود .

- - - Updated - - -

واقعا قشنگ شده

اما نمیدونم چرا اپدیت قبلیتون بیشتر نظرمو جلب کرد

بازهم عالیه موفق باشید
خیلی ممنون صفحه اول بوده فکر کنم این صحات بخش میزبانی می باشند .

ourweb
October 21st, 2016, 23:55
دوستان منتظر دیدگاه تان هستیم ممنون

ashadata
October 23rd, 2016, 11:31
سلام به تمام دوستان من یک طرح جدید زدم ممنون میشوم نظر تان را بدید در حال حاضر قالب رو اپلود نکردم و بصورت لوکال هست .
3377333774
33775

دوستان عزیز فوتر سایت رو تعقیر دادم لطفا نظر بدید .

33777

صفحه اول صفحه بخش میزبانی وب است
33841
33842
قالب خیلی قشنگه آیا برای فروش هم هست ؟

ourweb
October 25th, 2016, 02:33
قالب خیلی قشنگه آیا برای فروش هم هست ؟
سلام متاسفانه نه بصورت اختصاصی طراحی شده است

Amy
October 25th, 2016, 14:01
زیباست

فقط کاش رنگش رو آبی طراحی میکردین

قرمز یکم رو اعصاب تاثیر میزاره و چشمو یکم اذیت میکنه

آبی هم آرامش بخش تره و هم اطمینان بخش تر :53:

kingweb
October 25th, 2016, 14:24
سلام اگه مایل به همکاری تیمی بودید ای دی تلگرامم رو اد کنید
کارتون هم خوبه

ourweb
October 26th, 2016, 03:27
33909
صفحه جدید هاست لینوکس سی پنل المان .
لازم به ذکر است که فونت خریداری و نصب شد بر روی قالب ممنون .

- - - Updated - - -

زیباست

فقط کاش رنگش رو آبی طراحی میکردین

قرمز یکم رو اعصاب تاثیر میزاره و چشمو یکم اذیت میکنه

آبی هم آرامش بخش تره و هم اطمینان بخش تر :53:

سلام حتما لحاظ می شود . ممنون:53:

- - - Updated - - -

سلام اگه مایل به همکاری تیمی بودید ای دی تلگرامم رو اد کنید
کارتون هم خوبه

سلام خیلی ممنون از لطف تان ممنون از شما بابت پیام تان در حال حاضر گروه هستیم که بر روی این قالب در حال کار کردن هستیم. ممنون از شما

alirad
October 26th, 2016, 03:50
این صفحه خیلی خوب شده=d>

ourweb
October 28th, 2016, 11:55
این صفحه خیلی خوب شده=d>

سلام ممنون از شما به زودی صفحات دیگر را به اشتراک خواهیم گذاشت.