PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیدا کردن بانک شماره موبایل ها واقعی برای ارسال پیامک تبلیغاتی

payix
October 12th, 2016, 23:38
سلام
بنده دنبال شماره های واقعی و معتبر ایرانسل و همراه اول هستم. البته خیلی از این بانک های تقلبی که تو نت هست را دانلود کردم و خریدم ولی متاسفانه جواب نداد .
بنده میخواستم بدونم این لیست های شماره ها را از کجا میتونم تهیه کنم ؟
سایت هایی که سرویس پیامک میدهند آنها چگونه شماره ها را تهیه میکنند؟
ممنون میشوم در این زمینه کمی راهنمایی نمایید من را ....

payamkutah.com
October 12th, 2016, 23:43
سلام
شماره هایی که در اختیار سامانه های پیامکی هستند از طرف اپراتور های پیامکی و خود همراه اول و ایرانسل (کدپستی) قرارمیگیرد.

متاسفانه در برخی مواقع مشتریان و کاربر هایی که پیامک ارسال میکنند انتظار دارند بازخورد بسیار عالی داشته باشند که این موضوع بستگی به خدماتی هست که شما ارائه میدهید داره.خدمات شما انقدر باید جلب نظر کنه که مخاطبین استقبال کنند و حتما اینطور نیست که مشکل از بانک شماره شما باشه.

payix
October 13th, 2016, 00:21
سلام
شماره هایی که در اختیار سامانه های پیامکی هستند از طرف اپراتور های پیامکی و خود همراه اول و ایرانسل (کدپستی) قرارمیگیرد.

متاسفانه در برخی مواقع مشتریان و کاربر هایی که پیامک ارسال میکنند انتظار دارند بازخورد بسیار عالی داشته باشند که این موضوع بستگی به خدماتی هست که شما ارائه میدهید داره.خدمات شما انقدر باید جلب نظر کنه که مخاطبین استقبال کنند و حتما اینطور نیست که مشکل از بانک شماره شما باشه.

چگونه میشه تهیه کنم؟
باید برم همراه اول یا ایرانسل بگیرم ؟
مدارک نیاز دارد ؟ حتما باید سامانه پیامکی داشته باشم؟