PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید دوربین عکاسی هوشمند

mgt1234
October 12th, 2016, 18:00
سلام دوستان
صد درصد اینجا دوستانی هستند که یا عکاسن یا به عکاسی علاقه دارن یا تو کار دوربینن
اگه دوربین مناسبی توی رنج قیمت 500-800 تومان سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.
ماکزیمم قیمت 800-850 دیگه بالاتر نره!
ممنون

Ramin
October 13th, 2016, 00:49
سلام

اگر علاقه مند به کار عکاسی هستید برای شروع بهتر است از یک دوربین dslr ساده استفاده کنید. اما با بودجه اعلام شده امکان خرید dslr وجود ندارد. پیشنهاد دارم کمی صبر داشته باشید و بودجه خود را بیشتر کنید. حداقل در رنج قیمتی 1.200.000 الی 1.300.000 تومان می توانید دوربین dslr با کیفیت قابل قبول خریداری نمائید

در غیر این صورت باید دوربین کامپکت خریداری نمائید که تنوع زیادی در این رده وجود دارد و بنده پیشنهاد خاصی برای این رده ندارم.

delta
October 13th, 2016, 10:13
سلام

اگر علاقه مند به کار عکاسی هستید برای شروع بهتر است از یک دوربین dslr ساده استفاده کنید. اما با بودجه اعلام شده امکان خرید dslr وجود ندارد. پیشنهاد دارم کمی صبر داشته باشید و بودجه خود را بیشتر کنید. حداقل در رنج قیمتی 1.200.000 الی 1.300.000 تومان می توانید دوربین dslr با کیفیت قابل قبول خریداری نمائید

در غیر این صورت باید دوربین کامپکت خریداری نمائید که تنوع زیادی در این رده وجود دارد و بنده پیشنهاد خاصی برای این رده ندارم.

امکانش وجود داره رامین جان...دسته دو بخره!‌:d سایتهایی نظیر دیوار و ایسام و دسته دو... توشون بگردی پیدا میشه ارزونم هست.خیلی ها هستند میخوان دوربینشون رو ارتقا بدن قبلیشونو میفروشن کاملا سالم و سلامت هم هستند

mgt1234
October 21st, 2016, 00:56
سلام

یعنی به نظرتون کامپکت کیفیت قابل قبولی نداره؟؟
می دونم dslr بهتره از همه نظر، اما نمیخوام دیگه تا اون حد خرج کنم :)

- - - Updated - - -

امکانش وجود داره رامین جان...دسته دو بخره!‌:d سایتهایی نظیر دیوار و ایسام و دسته دو... توشون بگردی پیدا میشه ارزونم هست.خیلی ها هستند میخوان دوربینشون رو ارتقا بدن قبلیشونو میفروشن کاملا سالم و سلامت هم هستند

حقیقتا برای خودم نمیخوام، هدیس و نمیشه دسته دوم خرید :d

Jolge
October 21st, 2016, 23:02
من خودم کارم عکاسی هستش و به شما پیشنهاد م یکنم اگر کار با دوربین dslr رو بلد نیستید به هیچ هنوان نخرید و یک دوربین کامپکت تمام نیاز های شما رو بر آورده می کنه
مدل خاصی هم پیشنهاد نمی کنم به عنوان نمونه می تونید تو سایت دیجی کالا قابلیت هاشون رو با هم مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید
دوربین slr یا dslr بدون تنظیمات دستی دقیقا مثل یک دوربین کامپکت عمل می کنه