PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ست کردن دامین روی ابونتو

Ali_faraji
October 11th, 2016, 17:54
سلام دوستان ایام محرم رو ب شما و تمام مسلمانان جهان تسلیت می گویم
دوستان یک سوال دارم
می خوام دامین روی ابونتو ست کنم میشه یکی بهمون اموزش بده؟+ و دی ان اس های کلودفلار رو روش ست کنم (اگر میشه اینو بگید چطوری ست کنم)
واقعا من با سرچ ب نتیجه نرسیدم شاید قدرت سرچ من ضعیف بوده از شما عزیزان می خوام کمک کنید مخصوصا ست کردا دی ان اس های کلود فلار رو

پیشاپیش از کسانی ک قصد کمک دارن واقعا متشکرم

- - - Updated - - -

دوستان نیازمنده کمکتونم

- - - Updated - - -

​دوستان نیازمنده کمکم

omid1991
October 11th, 2016, 18:55
دوستان یک سوال دارم
می خوام دامین روی ابونتو ست کنم میشه یکی بهمون اموزش بده؟+ و دی ان اس های کلودفلار رو روش ست کنم (اگر میشه اینو بگید چطوری ست کنم)
واقعا من با سرچ ب نتیجه نرسیدم شاید قدرت سرچ من ضعیف بوده از شما عزیزان می خوام کمک کنید مخصوصا ست کردا دی ان اس های کلود فلار رو

- - - Updated - - -

دوستان نیازمنده کمکتونم

- - - Updated - - -

​دوستان نیازمنده کمکم

سلام وقت بخیر

خدمت شما
http://www.rezaonline.net/blog/bind-dns-server-configuration-on-ubuntu.html

kandohost.com
November 16th, 2016, 21:17
دوستان یک سوال دارم

- - - Updated - - -

دوستان نیازمنده کمکتونم

- - - Updated - - -

​دوستان نیازمنده کمکم

با سلام

آیا روی اوبونتو کنترل پنل نصب کرده اید یا بدون کنترل پنل می خواهید دامنه را ست کنید؟

RealHAM
November 16th, 2016, 21:25
سلام

بعد از ثبت نام در کلاودفلر، دامنه خود را اضافه کنید، بعد دو عدد نیم سرور به شما داده می شود که باید در کنترل پنل دامنه خود به جای نیم سرورهای کنونی قرار دهید، پس از پارک شدن دامنه شما روی کلود فلر به قسمت تنظیمات DNS رفته و آ رکورد های @ و www را با ای پی سرور اوبونتو ست کنید