PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درست کردن شکستگی های اطراف حروف یک نوشته در فتوشاپ

alirad
October 11th, 2016, 17:44
دوستان شکستگی اطراف حروف تایپ شده در فتوشاپ رو چه جوری میشه به حداقل رسوند؟من با گزینه aa که strong اینا داخلش هست تا حدودی درستش میکنم ولی بازم کامل از بین نمیره

33755

persiancoder
October 11th, 2016, 18:01
دوستان شکستگی اطراف حروف تایپ شده در فتوشاپ رو چه جوری میشه به حداقل رسوند؟من با گزینه aa که strong اینا داخلش هست تا حدودی درستش میکنم ولی بازم کامل از بین نمیره

33755

استفاده از فونت با کیفیت ( بعضی فونت ها خودشون این حالت شکستگی رو سازمانا دارن )
گذاشتن همان گزینه aa که خودتون فرمودید روی Smooth
کوچک و بزرگ کردن اندازه نوشته با استفاده فونت سایز و نه transform
در آخر خاموش کردن حالت های بولد و ایتالیک و تنظیم فاصله بین حروف روی صفر

dastrast
October 11th, 2016, 18:25
سلام
رو این فونت خیلی زوم شده(یا از فونته کوچک استفاده شده) رو هر فونتی ایقد زوم کنی همینجوره

سایز عکستو ببر بالا که از سایز بزرگتری استفاده کنی که در صورته زوم شدن کیفیت پایین نیاد و بعد به صورته jpg که سیو کردی میتونی سایزو بیاری پایین

psfa
October 13th, 2016, 19:49
انگار زوم کردین اینجوری شده. تا زمانی که لایه restrize نشده باشه با ابزار ترنسفرم هم بزرگ کنید مشکلی نداره و با کیفیت بالا بزرگ میشه.
اما در کل برای نمایش بهتر آپشن های مختلف رو تست کنید. منوی window و بعد قسمت character آپشن های aa رو عوض کنید درست میشه. تو سایز ها و فونت های مختلف نتایج متفاوت هست تقریبا. اما در کل روی crisp و sharp بهترین حالت ها هستن برای نمایش.
اما این که بخواین زوم کنین و این حالت نشه باید تو ایلوستریتور طراحی کنید که وکتوری هست . فتوشاپ برداریه و این حالت براش اتفاق میوفته.

m2n
October 13th, 2016, 19:52
سلام،

برادر من رو این فونت زوم کردی طبیعی هست منحنی شکستگی داشته باشه، بدون زوم فکر نکنم به چشم بیاد.

alirad
October 14th, 2016, 01:47
سلام،

برادر من رو این فونت زوم کردی طبیعی هست منحنی شکستگی داشته باشه، بدون زوم فکر نکنم به چشم بیاد.
زوم کردم تا مشخص بشه منظورم از سوال چیه
بدون زوم هم شکستگی ها مشخصه

m2n
October 14th, 2016, 02:10
اسم فونت چی هست؟

#elahe#
October 14th, 2016, 05:12
مسکل از فونته یا فتوشاپ؟
یه بار تو یه برنامه وکتور مثل کورل یا ایلوستریتور تایپ کنید ببینید بازم شکستگی خست یا نه

یا حتی میتونید تو ورد تایپ کنید و پی دی اف ذخیره کنید و زوم کنید ببینید بازم شکستگی هست یا نه