PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ssl از letsencrypt.org بر روی هاست از نت افراز

alirad
October 9th, 2016, 21:29
دوستان برای نصب ssl رایگان که از letsencrupt.org تهیه شده به روی هاست اشتراکی نت افراز باید چکار کنم؟

آیا به مدیر هاست نت افراز نیاز دارم؟

من به نت افراز تیکت دادم گفتن باید IP اختصاصی داشته باشی که هزینه داره + اسکن کارت ملی

من یه جایی خوندم که میشه بدون IP اختصاصی هم نصب کرد.میشه؟

اگه یه سایت دیگه مجانی داره ssl میده چرا باید به هاست خودم کارت ملی بدم؟

RealHAM
October 9th, 2016, 21:54
سلام

اگر روی سرور sni فعال باشد می توانید روی آی پی اشتراکی نصب کنید اما اگر فعال نباشد باید ای پی اختصاصی تهیه کنید

kouroshez
October 9th, 2016, 23:00
درود خسته نباشید

letsencrupt رایگان و برروی دامین نصب میگردد نیاز به ای پی اختصاصی ندارد
جهت گفتگو و مشاوره(تلفنی، تلگرام‌): 09037289910

OmidX
October 9th, 2016, 23:14
من به نت افراز تیکت دادم گفتن باید ip اختصاصی داشته باشی که هزینه داره + اسکن کارت ملی

حتما sni رو سرور شون فعال نیست.

m2n
October 10th, 2016, 00:45
دوستان برای نصب ssl رایگان که از letsencrupt.org تهیه شده به روی هاست اشتراکی نت افراز باید چکار کنم؟

من به نت افراز تیکت دادم گفتن باید IP اختصاصی داشته باشی که هزینه داره + اسکن کارت ملی

طبق فرمایش دوستان نیاز هست روی سرور sin نصب باشه ولی نصب نباشه که 99/99 درصد نصب نمی کنن به دلیل اشتراکی و ... بهتره IP اختصاصی تهیه کنید و البته درخواست کارت ملی از سوی سرویس دهنده یعنی بی خیال شدن کاربر از این موضوع، مگر اینکه هاست ایران داشته باشید ای پی اختصاصی بخواین که انم ....

salar123-user8
October 10th, 2016, 13:23
میشه بدون ip اختصاصی هم ssl نصب کرد ولی باید sni رو سرور فعال باشه. هر شرکتی سیاست کاری خودش رو داره.
و
letsencrupt حتمی باید ماژول رو سرور نصب باشه. که تعداد محدودی از هاستینگ ها رو سروشون نصب هست.
پیشنهاد این هست از یه فروشنده که اجازه استفاده از sni رو به شما میده هاست تهیه کنید از wosign ssl استفاده کنید.

iwpanel
October 11th, 2016, 07:41

سلام
با sni میشه نصب کرد ولی تا جایی که میدونم ساست نت افراز اینه که باید ip بگیرید دلیلشم اینه که سایت ***** اگه شد مشکلی برای بقیه سایت ها پیش نیاد

payam_keivany
February 2nd, 2017, 20:32

دوست عزیز نتیجه کار شما چی شد؟ روی هاست اشتراکی نت افراز تونستید ssl رایگان رو فعال کنید؟

farshid17
February 2nd, 2017, 20:53
با سلام درخواست دسترسی به ssl سایت رو دارم باتشکر

متاسفانه به علت سوء استفاده برخی از کاربران از پروتکل اس اس ال این امکان به صورت پیشفرض برای کاربران غیر فعال شده است.
بصورت کلی جهت ثبت و راه اندازی اس.اس.ال از سمت نت افراز لازم است تا به نکات زیر توجه فرمائید:

- ارسال اسکن رنگی کارت ملی (پشت و رو)
- دارا بودن آدرس و شماره‌ی تلفن معتبر بین المللی (در یکی کشورهای اروپا یا امریکا)
- واریز مبلغ 7000 تومان بابت آی.پی اختصاصی بصورت ماهیانه بر اساس ترم سرویس
- واریز مبلغ 85000 تومان بابت صدور و نصب اس.اس.ال بصورت سالیانه از سمت نت افراز
(مبالغ مذکور بدون احتساب 9 درصد ارزش افزوده می باشد)
البته می توانید گواهینامه اس.اس.ال را از شرکت دیگری تهیه و با کمک پشتیبانی شرکت مدنظر آنرا نصب کنید، در صورت تمایل به نصب و راه اندازی اس اس ال تهیه شده از شرکت های دیگر از طرف تیم پشتیبانی نت افراز هزینه نصب آن به مبلغ 20000 تومان می باشد.
همچنین به اطلاع میرسانیم امکان ارائه ی گواهینامه ی اس اس ال از سمت نت افراز بر روی دامنه های آی آر وجود ندارد.

در حال حاضر با توجه به موارد مذکور ما را با تصمیم خود و همچنین نام دامنه ی مدنظر از همین طریق جهت ایجاد صورت حساب در جریان گذارید.
لطفا بررسی فرمایید درخواست یا سئوالی بود با کمال میل در خدمت شما هستیم.

alirad
February 2nd, 2017, 22:32
دوست عزیز نتیجه کار شما چی شد؟ روی هاست اشتراکی نت افراز تونستید ssl رایگان رو فعال کنید؟بله فعال کردم.ماهی 7000 تومن بابت ip اختصاصی ریختم و اسکن کارت ملی فرستادم و از نت افراز بخواه ورژن دایرکت ادمینتو عوض کنه تا آپشن letsencrypt برات ایجاد بشه تا خیلی راحت ssl رو نصب کنی