PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه افزایش پهنای باند دو رادیو netmetal5 به صورت point to point

asp-amir
October 8th, 2016, 21:26
با سلام خدمت اساتید محترم

یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم کمکم کنید
یه لینکی ایجاد کردم به صورت فیس تو فیس
Bridge و دیگری station bridge
لینک برقرار شده فقط مشکل پهنای باند دارم
وقتی نرم افزار مدیریت دوربین رو اجرا میکنم ping time=800-900-700 و time out میده
پهنای باد افت پیدا میکنه

چطور میتونم پهنای باند رو افزایش بدم؟

k-h
October 8th, 2016, 22:04
درود
سیگنالتون چقدر هست وقتی در سمت گیرنده ؟

novinvps.com
October 8th, 2016, 23:06
سلام

مقدار ccq شما چقدر هست؟

ourweb
October 8th, 2016, 23:13
سلام مقدار سیگنال و ccq را بفرمایید و اعلام کنید در چه متراژی نصب کردید و منطقه ای که لینک رو زدید آیا فرکانس ها زیاد هستن ؟ ایا اسپکترون انالیزر کردین منطقه رو ؟

asp-amir
October 9th, 2016, 09:49
درود
سیگنالتون چقدر هست وقتی در سمت گیرنده ؟

69- 68

- - - Updated - - -

سلام مقدار سیگنال و ccq را بفرمایید و اعلام کنید در چه متراژی نصب کردید و منطقه ای که لینک رو زدید آیا فرکانس ها زیاد هستن ؟ ایا اسپکترون انالیزر کردین منطقه رو ؟

با سلام خدمت شما
مقدار سیگنالم 68-69 هست اما ccq رو نمیدونم
یه چیزی هم که هست اینه که بالا و پایین اون دیش آنتن های بیسیم هست امواج زیاده تقریبا
متراژ حدود 8 کیلومتر
آنالیز نکردم منطقه رو چون نصبش با من نبوده
به نظر شما میشه نویزگیری چیزی نصب کرد که نویزهای آنتن بیسیم رو خنثی کرد؟
یا یه دکل دیگه میخواد؟

k-h
October 9th, 2016, 11:38
درود
سیگنالتون یکم ضعیفه و احتمال بسیار زیاد ccq هم خیلی پایین هست.
باید سیگنال قوی تر بگیرید تا مشکلتون برطرف بشه
البته نت متال بیشتر به خاطر رم زیادی که داره میندازند پشت رادیو فلت استفاده میکنند .
شما بهتر بود از دو رادیو power beam استفاده میکردین
هم کار کردنش آسون تر هست هم خیلی راحت تر میتونید سیگنال خوب بگیرید ما تا 15 کیلومتر در محیط نویز زیاد گرفتیم باهاش.

ipsat
October 9th, 2016, 11:40
سلام
اگر آنتنها دید مستقیم داشته باشه و در حال حاضر میزان سیگنال دریافتی شما با توجه مسافت ذکر شده ایده آل نیست و نیاز به تنظیم مجدد آنتنها داره.

ourweb
October 9th, 2016, 14:44
69- 68

- - - Updated - - -

با سلام خدمت شما
مقدار سیگنالم 68-69 هست اما ccq رو نمیدونم
یه چیزی هم که هست اینه که بالا و پایین اون دیش آنتن های بیسیم هست امواج زیاده تقریبا
متراژ حدود 8 کیلومتر
آنالیز نکردم منطقه رو چون نصبش با من نبوده
به نظر شما میشه نویزگیری چیزی نصب کرد که نویزهای آنتن بیسیم رو خنثی کرد؟
یا یه دکل دیگه میخواد؟
تعداد دوربین ها و اینکه IP هستن یا DVR ? نوع پیکسل های که به کار بردید همچنین M5 برای این کار اصلا خوب نیست چون حداقل 150 مگ هست و کم میاره شما باید از Mikrotik AC5 یا MIKROTIK SA5 استفاده کنید که دومی رو پیشنهاد میدم چون پورتش گیگ هست و من اون رو تست کردم و بین 19 دوبین ای پی با حداقل توان خروجی 400 مگ بدون هیچ مشکلی ارتباط گرفتم و تا الان هم داره مثل ساعت کار میکنه یادتون باشه که اگر خواستید این میکروتیک ها رو بگیرید حتما با لایسنس لایه 4 خریداری کنید که بتوانید MPTP کنید شبکه رو همچنین یک پیشنهاد اگر هر 2 طرف M5 هستن شما بر روی AP تان تیک AIRMAX رو فعال کنید کمی کمک می کند . همچنین باری 8 کیلومتر باید حداقل لوله ای که روی STATION گزاشتید بین 8 تا 10 متر باشد و سیگنالی بین 55 تا 60 بگیرید و حتما CCQ تان باید بین 80 تا 90 باشد پایین تر از این باشد پهنای باند درستی نمی توانید بگیرید از شبکه.

- - - Updated - - -

درود
سیگنالتون یکم ضعیفه و احتمال بسیار زیاد ccq هم خیلی پایین هست.
باید سیگنال قوی تر بگیرید تا مشکلتون برطرف بشه
البته نت متال بیشتر به خاطر رم زیادی که داره میندازند پشت رادیو فلت استفاده میکنند .
شما بهتر بود از دو رادیو power beam استفاده میکردین
هم کار کردنش آسون تر هست هم خیلی راحت تر میتونید سیگنال خوب بگیرید ما تا 15 کیلومتر در محیط نویز زیاد گرفتیم باهاش.

در صورتی که POWER BEAM را ر روی خطی بزارید می توانید 15 کیلومتر بدون نویز دریافت کنید ولی اگر بصورت درجه ای باز بکنید زاویه رو سیگنال خوبی نمی توانید دریافت کنید من با آنتن های فلتی توی 20 کیلومتر تونستم سیگنالی تا 50 بگیرم ولی خب ارتفاح رادیو های من در 25 و 30 متری بوده .