PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد آمارگیر وبگذر

dastrast
October 8th, 2016, 15:05
سلام دوستان

تو آمار وبگذر همینطور که تو عکس مشخصه بازدید دوم از یه لینکی اومده رفته تو یه سایتی دیگه که نه باهاش تبادلی داشتم نه میشناسمش و...

اکثر روزا آمارش تو آمارگیر من نمایش داده میشه

دوستان تا حالا همچین چیزی واسشون پیش اومده؟

33727

AMIB
October 8th, 2016, 16:32
لینک صفحه‌ی مقصد باید در صفحه‌ی مبدا وجود داشته باشه و آمارگیر شما هم در صفحه‌ی مقصد باشه
اگر هر کدام از حالت‌های بالا برقرار نیست ممکنه کسی به صورت دستی آمار جعلی ارسال می‌کنه
این کار در آمارگیر Google Analytics متداوله که صاحب سایت مشکوک بشه و روی لینک مبدا کلیک کنه
یک روش جذب بازدید کننده است

dastrast
October 8th, 2016, 16:34
لینک صفحه‌ی مقصد باید در صفحه‌ی مبدا وجود داشته باشه و آمارگیر شما هم در صفحه‌ی مقصد باشه
اگر هر کدام از حالت‌های بالا برقرار نیست ممکنه کسی به صورت دستی آمار جعلی ارسال می‌کنه
این کار در آمارگیر Google Analytics متداوله که صاحب سایت مشکوک بشه و روی لینک مبدا کلیک کنه
یک روش جذب بازدید کننده است

خب چنین چیزی چطور ممکنه
چون این کدی که وبگذر میده اختصاصی هست و باید کسانی که میان تو ساته منو نشون بده
نه اینکه آمار یک سایته دیگه رو بده

AMIB
October 8th, 2016, 18:39
هیچ سیستم امنیتی برای بررسی صحت بازدید وجود نداره و نمی‌تونه وجود داشته باشه
کافیه اون درخواستی که اسکریپت وبگذر از سایت شما به سایت خودش ارسال می‌کنه شبیه سازی بشه

negarnovin
October 8th, 2016, 18:53
سلام دوستان

تو آمار وبگذر همینطور که تو عکس مشخصه بازدید دوم از یه لینکی اومده رفته تو یه سایتی دیگه که نه باهاش تبادلی داشتم نه میشناسمش و...

اکثر روزا آمارش تو آمارگیر من نمایش داده میشه

دوستان تا حالا همچین چیزی واسشون پیش اومده؟

33727

واسه بنده هم otedia میاد این فکر کنم از طریق فیدبک هست یادم رفته اسمش رو تو وردپرس ببندی دیگه نمیتونه بیاد یه چی هست تو وردپرس مثلا مطلبی که منتشر کردی به صورت اتومات این سایت ها مطالب های شما و بقیه سایت ها رو لینک می کنن که اگه تو پنل وردپرست ببندی دیگه نمیتونن لینک کنن
فهمیدم اسمش بازتاب هستش
تو تنظیمات وردپرس قسمت گفتگوها این تیکش رو بردار
اجازه دادن به دیگر سایت‌ها برای فرستادن بازتاب بر نوشته‌های تازه.
دیگه نمیتونه بازتاب بفرسته

dastrast
October 8th, 2016, 19:00
واسه بنده هم otedia میاد این فکر کنم از طریق فیدبک هست یادم رفته اسمش رو تو وردپرس ببندی دیگه نمیتونه بیاد یه چی هست تو وردپرس مثلا مطلبی که منتشر کردی به صورت اتومات این سایت ها مطالب های شما و بقیه سایت ها رو لینک می کنن که اگه تو پنل وردپرست ببندی دیگه نمیتونن لینک کنن
فهمیدم اسمش بازتاب هستش
تو تنظیمات وردپرس قسمت گفتگوها این تیکش رو بردار
اجازه دادن به دیگر سایت‌ها برای فرستادن بازتاب بر نوشته‌های تازه.
دیگه نمیتونه بازتاب بفرسته

ماله من وردپرس نیست ارکید بوستره
خیلی جالبه میتونه بفرسته باید یاد بگیریم چجوریه
نه من با فرستادنش مشکلی ندارم ظاهرا که مشکلی ایجاد نمیکنه
فقط گفتم نکنه شل یا ویروسی چیزی فرستاده شده رو هاست

InterServer.ir
October 8th, 2016, 19:03
سلام

بر خلاف تفکر عموم اطلاعات مبدا بازدید کننده از سایت مبدا یا ... دریافت نمیشه این اطلاعات بر روی مرورگر بازدید کننده ذخیره میشه و برای سایت مقصد ارسال میشه که به راحتی قابل تغییر هست و میشه آمارگیر سایت ها رو فریب داد چه بسا برنامه هایی برای همین کار طراحی شده باشند.

در مورد این مسئله ای که برای شما پیش امده در صورتی که مطمئن هستید لینک شما در اون سایت ها نیست همون ترفند جذب بازدید رو به کار گرفتن تا بازدید واقعی به دست بیارند .