PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با Wimax ایرانسل

alisc
November 28th, 2010, 14:11
سلام خسته نباشید

از دوستان داخل انجمن کسی از ایرانسل Wimax داره ؟

یا با Wimax ایرانسل کارکرده ؟

سرعتش چطوره ؟

تو حرکت مشکل نداره ؟ میشه تو ماشین استفاه کرد ؟

با تشکر فراوان

amiri113
November 28th, 2010, 14:43
512 Kb/s حدود 60 KB دانلود ميده.
به نظر من به نسب adsl های موجود بهتره.

من هر 3 مودمش رو تست کردم و به نظرم بهترين و به صرفه ترين مودمش همون مودمی هستش که wireless داره.
البته اگر جابجا ميشيد مودم usb رو بگيريد اونم بد نيست و برای کسانی که ميخوان 2 3 جا از اينترنت استفاده کنن خوب هستش.

IFACO.Net
November 28th, 2010, 14:59
512 Kb/s حدود 60 KB دانلود ميده.
به نظر من به نسب adsl های موجود بهتره.

من هر 3 مودمش رو تست کردم و به نظرم بهترين و به صرفه ترين مودمش همون مودمی هستش که wireless داره.
البته اگر جابجا ميشيد مودم usb رو بگيريد اونم بد نيست و برای کسانی که ميخوان 2 3 جا از اينترنت استفاده کنن خوب هستش.

آیا امکان استفاده از وایمکس ایرانسل در شهر دیگری غیر از شهری که سرویس در آن خریداری شده وجود داره ؟
مودم usb چقدر سرعت داره و تا چه فاصله ای از آنتن های ایرانسل جواب میده ؟

با تشکر

shervin114
November 28th, 2010, 15:50

با تشکر فراوان

خیر بصورت سیار نمیتونید ازش استفاده کنید
چون پروانه وایمکس ایرانسل برای مشنرکین ثابت هست البته بصورت سیار تو منطقه تحت پوشش 1 آنتن میتونید جابجا بشید

آیا امکان استفاده از وایمکس ایرانسل در شهر دیگری غیر از شهری که سرویس در آن خریداری شده وجود داره ؟
مودم usb چقدر سرعت داره و تا چه فاصله ای از آنتن های ایرانسل جواب میده ؟

در تمامی شهرهای تحت پوشش وایمکس ایرانسل ، بله می تونید استفاده کنید
سرعت تمامی ابزارهای وایمکس یکی هست و استفاده از مودم های داخلی یا usb مستلزم اینه که تحت پوشش سیگنال قوی تری از وایمکس ایرانسل باشید .

CYB3R
November 28th, 2010, 17:15
من مبین نت رو توصیه می کنم ، با سرعت 80-90 دانلود میکنه.
سرویس خریداری شده 512 کیلوبیت 40 گیگ محدودیت ماهیانه .

alisc
November 28th, 2010, 18:26

100% مبین نت بهتر هست !
اما مبین نت که نمیاد مثل ایرانسل : حجمی بده ، مبین نت فقط اعتباری میده !

الان شما میتونید به جای اشتراک ماهانه از ایرانسل 2 گیگ خریداری کنید و اون دو گیگ رو استفاده کنید و هر وقت تموم شد برید دوباره 2 گیگ دیگه خریداری کیند .

اما مبین نت فقط ماهانه میده !

amiri113
November 29th, 2010, 10:06
خیر بصورت سیار نمیتونید ازش استفاده کنید
چون پروانه وایمکس ایرانسل برای مشنرکین ثابت هست البته بصورت سیار تو منطقه تحت پوشش 1 آنتن میتونید جابجا بشید

اين حرفی هستش که کارشناساشون :دی ميزنن.
اما من جابجایی رو ديدم، حتی برای مودم فضای باز که خودشون ادعا ميکنن روی يک آنتن تعريف ميشه و در تمام تهران بدون مشکل کار ميکنه.
خود ما الان يک اشتراک داريم که به آدرس يوسف آباد ثبت شده و داره تو آريا شهر استفاده ميشه.
در مورد مودم usb هم يک اشتراک هستش که داره تو جنوب تهران و غرب تهران هر روز جابجا ميشه و بدون مشکل کار ميکنه.

---------- Post added at 10:06 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

به احتمال زياد مبين بهتر هستش فقط مشکلی که داره اينه که تو اکثر مناطق بايد مودم فضای باز استفاده کرد!

shervin114
November 29th, 2010, 10:54
دوست خوبم جناب آقای امیری درست می فرمائید
ولی در رابطه با جابجایی در سرویس وایمکس ایرانسل ، شما در حال استفاده نمی تونید جابجا بشید ( منظورم بدون قطعی اینترنت )
فقط سرویس وایمکس اپراتور سوم بصورت سیار می باشد .
به نظر من مبین نت بهتره ( چون سهامدارش خود مخابرات هست و پوشش شبکه اش در صورت کامب شدن سراسری خواهد بود )

alisc
November 29th, 2010, 11:39
در مورد مودم usb هم يک اشتراک هستش که داره تو جنوب تهران و غرب تهران هر روز جابجا ميشه و بدون مشکل کار ميکنه.

---------- Post added at 10:06 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

ممنون از پاسختون ، ولی منظور ما از جابجایی ( حرکت هست ) یعنی الان من داخل ماشین در حال حرکت میتونم از وایمکس استفاده کنم ؟

اون جابجایی که 100% میشه استفاده کرد ! ما الان داخل کرج هستیم . من پرسیدم گفتن اگر بری تهران هم میشه استفاده کرد ! ولی در حال حرکت نه !

mdt
November 29th, 2010, 12:01

سلام،
من تقریبا یک سال هست که دارم، ولی اصلا راضی نیستم:
1.با اشتراک 128 حداکثر 6 تا 7 کیلوبایت بر ثانیه سرعت دانلود داره!!!
2.کارشناس های نصبش که حتی به اندازه نصاب های ماهواره هم اطلاعات ندارند.
3.اوایل خرید من که تقریبا در هیچ جای به درد خوری آنتن نمی داد!
4.پشتیبانی فقط تلفنی دارد که اونها هم اطلاعات فنی ندارند و فقط در مورد هزینه ها اطلاع دارند.

100%

الان شما میتونید به جای اشتراک ماهانه از ایرانسل 2 گیگ خریداری کنید و اون دو گیگ رو استفاده کنید و هر وقت تموم شد برید دوباره 2 گیگ دیگه خریداری کیند .

چطور می توان این کار را انجام داد؟

alisc
November 29th, 2010, 17:09
چطور می توان این کار را انجام داد؟

تو خوده سایت ذکر شده !

از نمایندگی ها هم میتونید سوال کنید .

شما به جای خرید اشتراک ماهیانه ( 128 - 256 - 512 ) میتونید از سرعت 64 یا 128 به صورت حجمی استفاده کنید : یعنی مثلا فقط 1 گیگ بخرید ، هر وقت تموم شد میتونید 1 گیگ دیگه تهیه کنید .

mdt
December 2nd, 2010, 09:30
تو خوده سایت ذکر شده !

از نمایندگی ها هم میتونید سوال کنید .

شما به جای خرید اشتراک ماهیانه ( 128 - 256 - 512 ) میتونید از سرعت 64 یا 128 به صورت حجمی استفاده کنید : یعنی مثلا فقط 1 گیگ بخرید ، هر وقت تموم شد میتونید 1 گیگ دیگه تهیه کنید .

قبلا این امکان وجود داشت، ولی الان پس از اتمام اشتراک ماهیانه، سرویس کلا معلق شده و امکان خرید بسته افزایشی وجود نداره:

خرید بسته افزایشی وایمکس
کاربر محترم، امکان تغییر سرویس برای حساب در وضعيت تعلیق وجود ندارد

Ariya
December 6th, 2010, 14:49
سلام خسته نباشید

یا با Wimax ایرانسل کارکرده ؟

سرعتش چطوره ؟

با تشکر فراوان

بسته به امكانات و منطقه شما سرعت فرق مي كنيد.

عباس مهمیدوند
January 24th, 2012, 02:37
دیگه واقعا خیلی چرت شده من wreeles و wimax با سرعت 512 و 4گیگ دارم سرعت دانلودم گاهی اوقات میشه 5 #-oوبیشترین سرعتی که میده 48 است و جدیدآ دیگه 707 هم جواب نمیدن :71: من واقعآ متاسفم واسه مدیریت ایرانسل البته اگه بشه اسمشو گذاشت مدیریت!!!!!!!!!!!!!!!!

amin7x
January 24th, 2012, 03:20
ولی مبین نت یه بدی داره که اگه شما توی ماه اول 1 گیگ بخری ولی نتونی استفاده کنی دیگه اون 1 گیگ ماه اول از بین میره و روی ماه بعدی نمیاد.

kashaneh
January 24th, 2012, 06:28
November 28th, 2010
تاریخ تاپیک رو ببینید بعد...

amirtux
January 24th, 2012, 08:09
عالیه ، من واقعا راضی ام

agarb98
January 24th, 2012, 11:08
ایرانسل سرعتش اسمس هست یهنی اگر 512 بگیری 60 دانلود شماست و کمتر یا بیشتر نمیشه
مبین نت افزایش سرعت داره ولی نه زیاد مثلا تو 512 تا 80 هم میره گاهی اوقات

جفتشون خوبه .

okey
January 24th, 2012, 11:18
یکی دیگه از مشکلات ایرانسل اینکه اکانت هاش روی مک هست و به راحتی هک میشه !
دوستم می گه الان 4 ماهه بدون شارژ حسابش متآسفانه داره اکانت 2 مگ استفاده می کنه با سرعت 250 تا 300 کیلوبایت !

یع کم امنیت این موارد پایین هست

عباس مهمیدوند
January 26th, 2012, 02:48
[QUOTE=amirtux;364783]عالیه ، من واقعا راضی ام[/

---------- Post added at 02:48 AM ---------- Previous post was at 02:46 AM ----------

کجاش عالیه من سرعتم 512 اما سرعت دانلودم در شرایط خوب 20 است این عالیههههههههههههههه؟:76:

amirizadi
January 26th, 2012, 09:03
مودم چیه دوست عزیز؟
چقدر سیگنال دارید؟

Ramin
January 26th, 2012, 10:22
فکر میکنم تاپیک کمی قدیمی باشه

November 28th, 2010