PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اپدیت Oops! There's a problem

pc.rootall
October 8th, 2016, 00:39
دوستان نسخه whmcs قبلی 5 هست الان میخایم به 6 اپدیت کنیم

فایل نسخه جدید رو بر رویه نسخه قبلی اپلود میکنیم و به قسمت اینستال میریم بعد از وارد کردن دیتابیس و رمز

با ارور زیر مواجه میشیم چطور باید رفع کنیم ؟
33718

varka
October 8th, 2016, 00:54
دوستان نسخه whmcs قبلی 5 هست الان میخایم به 6 اپدیت کنیم

فایل نسخه جدید رو بر رویه نسخه قبلی اپلود میکنیم و به قسمت اینستال میریم بعد از وارد کردن دیتابیس و رمز

با ارور زیر مواجه میشیم چطور باید رفع کنیم ؟
33718

با یه دیتابیس جدید نصبش کن بعد اگه از دیتابیس قبلی بکاپ داری ایمپورتش کن رو جدیده باید درست شه

pc.rootall
October 8th, 2016, 00:58
با یه دیتابیس جدید نصبش کن بعد اگه از دیتابیس قبلی بکاپ داری ایمپورتش کن رو جدیده باید درست شه

حجم دیتابیس حدود 100 مگی هست !

آیا راه دیگه ای نیست ؟

varka
October 8th, 2016, 01:00
حجم دیتابیس حدود 100 مگی هست !

آیا راه دیگه ای نیست ؟

حجم بخش ایمپورت دیتابیس هاست رو بالا ببر بعد ایمپورتش کن مشکلی پیش نمیاد ایمپورت میشه

pc.rootall
October 8th, 2016, 01:25
اپدیت شد ولی صفحه مدیریت سفید شده و ناحیه کاربری هم بجز کادر لوگین چیزی نمایش داده نمیشه و بهم ریختس

pc.rootall
October 8th, 2016, 18:30
دوستان مشکل سفید شدن صفحهات رو چطور باید حل کنیم ؟

varka
October 8th, 2016, 20:26
دوستان مشکل سفید شدن صفحهات رو چطور باید حل کنیم ؟

وارد هاست whmcs که شدی فایل configuration.php رو ویرایش کن $display_errors=true;

این کد رو داخل فایل بذار بین کد <?php

?>و ذخیره کن ارور هاش رو نشونت میده

pc.rootall
October 9th, 2016, 00:40
در مرحله های اپدیت به ارور زیر برخوردیم

Upgrade Failed
A problem was encountered while attempting to apply the database schema updates.
The error message returned by the update process was as follows:
Unable to complete incremental updates: Unable to import the 6.0.0 Alpha1 database file. Unable to import /home/csma/domains/csma.ir/public_html/whmcs/resources/sql/upgrade600alpha1.sql: Table 'tblupdatehistory' already exists

sazsaz
October 9th, 2016, 00:43
این داره می گه این جدول از قبل وجود داره
tblupdatehistory
احتمالا چند بار این کار را کردین این جدول را پاک کنید و ادامه دهید

pc.rootall
October 9th, 2016, 00:47
احذف کردم مجدد مراحل رو رفتم ارور زیر اومد

/public_html/whmcs/resources/sql/upgrade600alpha1.sql: Table 'tblproduct_downloads' already exists

sazsaz
October 9th, 2016, 00:52
اینم حذف کن tblproduct_downloads
من شک دارم شما بروزرسانی زده باشید

pc.rootall
October 9th, 2016, 00:54
این خطا اومده

Unable to complete incremental updates: Unable to import the 6.0.0 Alpha1 database file. Unable to import /home/csma/domains/csma.com/public_html/whmcs/resources/sql/upgrade600alpha1.sql: Duplicate column name 'created_at'

- - - Updated - - -