PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسنده کار بلد

farssub
October 7th, 2016, 23:48
با سلام خدمت شما عزیزان
نیازمند یک نویسنده حرفه ایی و کاربلد برای سایت دانلود اسکریپت هستیم ، وقت آموزش پست زدن ندارم متاسفانه ، دوستانیی که مایل به همکاری هستن
کار رو بلد باشن ، قیمت هم برای هر پست اعلام کنن ، دانلود و اپلود ها انجام میشه ، شما فقط پست ارسال میکنید طبق رعایت سئو و.....
دوستان عزیزی که مایل به همکاری هستند اعلام کنید و قیمت و راه ارتباطی تشکر

rmh
October 7th, 2016, 23:55
مسلط به وردپرس
سابقه نویسندگی زیاد
https://telegram.me/mohamad6142

farssub
October 7th, 2016, 23:56
مسلط به وردپرس
سابقه نویسندگی زیاد
https://telegram.me/mohamad6142
قیمت پیشنهادی رو ارسال کنید

hamedmj
October 8th, 2016, 00:04
باسلام
محدودیت تعداد پست در روز وجود دارد؟

rmh
October 8th, 2016, 00:07
قیمت پیشنهادی رو ارسال کنید
توضیحات کامل بدید تا قیمت بدم

farssub
October 8th, 2016, 00:15
باسلام
محدودیت تعداد پست در روز وجود دارد؟
بله دوست عزیز و گرامی

- - - Updated - - -

توضیحات کامل بدید تا قیمت بدم
منبع خدمت شما ارائه میشه
پست هایی که لازم هست زده بشه رو اعلام میکنیم
فایل اپلود میشه در سررور
پست رو همانند پست های قبلی ما میزنید ، نمونه پست هم در سایت امضا موجود هست
فقط پست ممکنه در یک روز ارسالی نباشه ، پس دوستانی که میان اعلام همکاری میکنن در جریان این مورد باشید

Farid Saadat
October 8th, 2016, 01:01
درود. با سابقه كاري فراوان در خدمتتون هستيم. اگر پست اختصاصى بخواييد ، بر حسب كلمه محاسبه ميشه و با احتساب كلمه اى ١١ تومان ( به خاطر سابقه خوب شما ) و براى بقيه هم كلمه اى ١٣ تومان. كيفيت كار ها كاملا قابل استعلام از مديران سايت ها هستند. در صورت نياز در خدمتيم. راه هاى ارتباطى در امضا

Sent from my iPhone using Tapatalk

farssub
October 16th, 2016, 22:02
همچنان نیازمند نویسنده هستیم

ashadata
October 16th, 2016, 22:37
با سلام ودرود

من مدیریت سایت آشا اسکریپت هستم متاسفانه به دلیل ضعف مدیریتی من و کمبود بودجه نویسنده سایت رو تعطیل کردیم اگر نیاز به نویسنده با تجربه در این زمینه هستید در خدمتیم

هزینه پست اختصاصی ( شامل متن و عکس اختصاصی و اپلود فایل ها به نام شما ) هر پست 5 هزار تومان

ای دی تلگرام :
@ashadata

با تشکر

farssub
October 16th, 2016, 22:47
با سلام ودرود

من مدیریت سایت آشا اسکریپت هستم متاسفانه به دلیل ضعف مدیریتی من و کمبود بودجه نویسنده سایت رو تعطیل کردیم اگر نیاز به نویسنده با تجربه در این زمینه هستید در خدمتیم

هزینه پست اختصاصی ( شامل متن و عکس اختصاصی و اپلود فایل ها به نام شما ) هر پست 5 هزار تومان

ای دی تلگرام :
@ashadata

با تشکر

تشکر قیمت خیلی بالاست

AMIB
October 17th, 2016, 03:11
با قیمت ۵۰۰۰ تومان برای هر مطلب، نویسنده باید روزانه ۱۲ مطلب بنویسد تا بشود ماهیانه ۱.۵ میلیون تومان( با احتساب ۵ روز تعطیلی در ماه )
به احتمال زیاد شما یک چهارم این هم مطلب نخواهید داشت در نتیجه کار پاره وقت می‌شود و درآمد آن هم خیلی کمتر می‌شود
هیچ نویسنده حرفه‌ای و کار بلدی با این که شما می‌فرمایید ۵۰۰۰ تومان خیلی بالاست با شما کار نخواهد کرد
با این ذهنیت لطفا عنوان درخواست خودتان را عوض کنید به نویسنده مبتدی یا نویسنده کارآموز

farssub
October 17th, 2016, 11:57
با قیمت ۵۰۰۰ تومان برای هر مطلب، نویسنده باید روزانه ۱۲ مطلب بنویسد تا بشود ماهیانه ۱.۵ میلیون تومان( با احتساب ۵ روز تعطیلی در ماه )
به احتمال زیاد شما یک چهارم این هم مطلب نخواهید داشت در نتیجه کار پاره وقت می‌شود و درآمد آن هم خیلی کمتر می‌شود
هیچ نویسنده حرفه‌ای و کار بلدی با این که شما می‌فرمایید ۵۰۰۰ تومان خیلی بالاست با شما کار نخواهد کرد
با این ذهنیت لطفا عنوان درخواست خودتان را عوض کنید به نویسنده مبتدی یا نویسنده کارآموز

دوست عزیز با تازه کار طرف هستید؟
پستی 600 نویسنده موجوده منتهی وقت کافی نداره
قرار بود پستی 5 هزار تومان هزینه کنم ، خودم میرفتم پست میزدم برای دیگر دوستان
موفق باشید

Farid Saadat
October 17th, 2016, 14:40
دوست عزیز با تازه کار طرف هستید؟
پستی 600 نویسنده موجوده منتهی وقت کافی نداره
قرار بود پستی 5 هزار تومان هزینه کنم ، خودم میرفتم پست میزدم برای دیگر دوستان
موفق باشید

پست كپي هم بخواييد از حداقل ٦٠٠ تومان شروع ميشه ! به اين نويسندتون ميفرماييد كه به بنده پيام بدن ؟ پستي ١٠٠٠ تومان ميدم ! يعني دو برابر تقريبا و بدون محدوديت پست !

vahid13713
October 17th, 2016, 17:33
پست كپي هم بخواييد از حداقل ٦٠٠ تومان شروع ميشه ! به اين نويسندتون ميفرماييد كه به بنده پيام بدن ؟ پستي ١٠٠٠ تومان ميدم ! يعني دو برابر تقريبا و بدون محدوديت پست !

کپی پیست حداقل ششصد تومان منطقی هست..کمتر از این هزینه نت دوستانم تامین نمیشه و میشه رفت تایپ کار کرد راحت و اسوده!!

farssub
October 17th, 2016, 17:37

لطف بفرمایید در تاپیک از ایجاد حاشیه خودداری کنید
توانایی انجام زدن پست دارید قیمت رو اعلام کنید
مناسب بود تماس گرفته میشه
موفق باشید

- - - Updated - - -

کپی پیست حداقل ششصد تومان منطقی هست..کمتر از این هزینه نت دوستانم تامین نمیشه و میشه رفت تایپ کار کرد راحت و اسوده!!

بنده اعلام کردم که پست کپی پیست هست یا اختصاصی؟
اصلا محتوا درخواست رو مشاهده کردید؟
چیزی که نیاز هست ، کپی یک متن ، زدن چندین تگ ، اضافه کردن لینک دانلود ، پر کردن افزونه سئو و ایجاد برچسب
دوستانی که توانایی انجام دارید قیمت اعلام کنید

Farid Saadat
October 17th, 2016, 17:42
لطف بفرمایید در تاپیک از ایجاد حاشیه خودداری کنید
توانایی انجام زدن پست دارید قیمت رو اعلام کنید
مناسب بود تماس گرفته میشه
موفق باشید

- - - Updated - - -

بنده اعلام کردم که پست کپی پیست هست یا اختصاصی؟
اصلا محتوا درخواست رو مشاهده کردید؟
چیزی که نیاز هست ، کپی یک متن ، زدن چندین تگ ، اضافه کردن لینک دانلود ، پر کردن افزونه سئو و ایجاد برچسب
دوستانی که توانایی انجام دارید قیمت اعلام کنید

پست كپي با خواسته هاي شما از قرار پستي هزار تومان انجام خواهد شد !
تا همين لحظه فكر ميكردم پست اختصاصي ميخواييد

wp-Ammar
October 17th, 2016, 17:55
سلام پ.خ شد

farssub
October 19th, 2016, 01:50
سلام همچنان نیازمند یک نویسند هستیم

ice_cube
November 5th, 2016, 00:34
سلام همچنان نیازمند یک نویسند هستیم

سلام. پست اختصاصی با رعایت تمام موارد 1500
پست کپی 800
در صورت تمایل ایمیل بزنید
dimundx@gmail.com

amirob
November 5th, 2016, 14:42
سلام بنده در خدمتم با سابقه کار طولانی و انبوهی از نمونه کار قیمت هم دو هزار تومان اختصاصی ششصد تومن کپی پیست
این آی دی تلگرام منه خواستید در خدمتم

@ilkhani7

mohsen1771
November 5th, 2016, 14:56
سلام با ایشون کار نکنید.
هنوز مبلغ 110 هزارتومن بنده رو ندادن.. (1سال شده پول مارو نداده)
و نیازی دیگه به این پول ندارم.. ولی تا میتونم شمارو تو این انجمن تخریب میکنم.. تا همه شمارو بشناسن

aliasbahi
January 4th, 2017, 15:37
سلام دوستانی که نویسنده سایت موزیک هستن و کار بلد هستن برای پست های بهینه و سر وقت لطفا به تلگرام بنده پی ام بدن
آیدی : master_pc