PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه آمار الکسا را بالا ببریم ؟

st3205
October 7th, 2016, 14:14
سلام.

دوستان چه راه ها و چه کارهایی را باید انجام دهیم تا آمار الکسا خوبی داشته باشیم؟
وب سایت ها و وب لاک های تازه راه افتاده چه کارهایی باید بکنند ؟

dastrast
October 7th, 2016, 14:36
سلام
اول یه نکته بگم بالا رفتنه آمار الکسا تاثیری تو بازدید سایت شما نداره بلکه بازدید هست که باعثه بالا رفتنه رتبه الکسا میشه...

شما میتونید بازدید فیک بفرستید رو سایتتون و رتبه رو هرچقدر دوست دارید ببرید بالا ولی هیچ فایده ای نداره

بهترین راه اینه سئو رو بهینه سازی کنی، بک لینک قوی بگیر ،هر روز سایتو با مطالبه اختصاصی به روز نگه دار، تبلیغات کن، یکم صبر داشته باش بازدید واقعی پیدا خواهی کرد و الکسات میره بالا

hamedmj
October 7th, 2016, 14:56
الکسا هرچه پایینتر باشه، بهتر هست.
شما کاری نکنید و بازدیدی نداشته باشید، خود به خود الکسا افزایش پیدا میکند.

st3205
October 7th, 2016, 15:17
من وبلاگ رو هر روز به روز میکنم و مطالب اختصاصی میزارم،بازدید روز به روز بهتر میشه ولی آمار الکسا هر روز بدتر میشه ؟ دلیلش چیه ؟

vahid13713
October 7th, 2016, 18:08
بازدید نخرید که در جا مشخص میشه و اعتبار سایتتون میاد پایین و یک نکته دیگه اینکه شما وبلاگتون رو بروز میکنید و نتیجش به عکس میشه بخاطر وبلاگتونه! اگه انرژیتون رو روی سایت میزاشتید حتما نتیجه میگرفتید! چون وقتی بازدید وبلاگهای مجاور شما بیاد پایین ! درجای امار شما هم میاد پایین!! چرا که امار الکسا بر حسب دامین هست نه ساب دامین!

st3205
October 7th, 2016, 18:18
بازدید نخرید که در جا مشخص میشه و اعتبار سایتتون میاد پایین و یک نکته دیگه اینکه شما وبلاگتون رو بروز میکنید و نتیجش به عکس میشه بخاطر وبلاگتونه! اگه انرژیتون رو روی سایت میزاشتید حتما نتیجه میگرفتید! چون وقتی بازدید وبلاگهای مجاور شما بیاد پایین ! درجای امار شما هم میاد پایین!! چرا که امار الکسا بر حسب دامین هست نه ساب دامین!

من دامین خریدم برای وبلاگ و با دامین میاد بالا.

dastrast
October 7th, 2016, 18:33
اگه تازه دامنه گرفتی و وصلش کردی باید یکم صبر کنی تا رنک الکسات خوب شه

st3205
October 7th, 2016, 19:56
اگه تازه دامنه گرفتی و وصلش کردی باید یکم صبر کنی تا رنک الکسات خوب شه

تقریبا 4 ماهه که دامین گرفتم

m2n
October 7th, 2016, 19:57
اگر تازه دامنه ثبت کرده باشین بازدیدتون هم خوب باشه تو 5 روز رتبه جهانی می گیره و نهایت 20 روزه دیگه ایران.

dastrast
October 7th, 2016, 20:01
تقریبا 4 ماهه که دامین گرفتم

4 ماه خیلی زیاده باید تا الان خیلی پایین تر میبود الکساتون

st3205
October 7th, 2016, 20:05
قالب های رایگان تاثیری در بازدید و سئو داره ؟

chaishpish
October 7th, 2016, 20:45
با تلاش زیاد و پول - اگر پول داری سریعتر از چیزی که فکر میکنی صحفه اول گوگل رو میگیری

m2n
October 7th, 2016, 21:20
قالب های رایگان تاثیری در بازدید و سئو داره ؟

عزیز من سایت شمارا بررسی کردم بازدید چندانی نباید داشته باشید به همین دلیل هست بعد از 4 ماهه هنوز رتبه ایران نگرفتین.

vahid13713
October 7th, 2016, 22:33
من دامین خریدم برای وبلاگ و با دامین میاد بالا.
از نظر الکسا شاید بره بالا ولی گوگل ؟؟؟؟ یه جورایی میشه درج مطلب کپی!! باید ادرسهای قبلیت ریدایرکت بشن که قطعا همشون نمیشن! وقت طلاست یه هاست بخر 5 تومن! اونوقت هرچی انرژی روی سایت بزاری مال خودته! بهت قول میدم اگه درست مطلب بزاری چند ده برابرش میتونی تبلیغ بگیری و هزینش در میاد..حیف وقتی که صرف وبلاگ میکنید..حیفففففففففف

st3205
October 7th, 2016, 22:48
آمار خود رزبلاگ دقیقه یا نه ؟
از کجا میتونم آمار دقیق بازدید رو دربیارم ؟

- - - Updated - - -

از نظر الکسا شاید بره بالا ولی گوگل ؟؟؟؟ یه جورایی میشه درج مطلب کپی!! باید ادرسهای قبلیت ریدایرکت بشن که قطعا همشون نمیشن! وقت طلاست یه هاست بخر 5 تومن! اونوقت هرچی انرژی روی سایت بزاری مال خودته! بهت قول میدم اگه درست مطلب بزاری چند ده برابرش میتونی تبلیغ بگیری و هزینش در میاد..حیف وقتی که صرف وبلاگ میکنید..حیفففففففففف

ولی ورودی گوگل هز روز بالاتر میره!

dastrast
October 7th, 2016, 22:56
به نظر آمارگیرت خوبه
بازدیدتم خوبه تعجب میکنم نباید الکسات ایقد باشه :39:

یه دونه آمارگیر وبگذر بزار رو سایتت ببین چی میگه بهت

ولی در کل اگه همین مطالبو تبدیل کنی به یه سایته وردپرسی بهتره که همه چیزش از خودت باشه و بتونی روش درست حسابی کار کنی
یه زمانی یادمه بلاگفا تبدیل میشد....

st3205
October 7th, 2016, 23:35
به نظر آمارگیرت خوبه
بازدیدتم خوبه تعجب میکنم نباید الکسات ایقد باشه :39:

یه دونه آمارگیر وبگذر بزار رو سایتت ببین چی میگه بهت

ولی در کل اگه همین مطالبو تبدیل کنی به یه سایته وردپرسی بهتره که همه چیزش از خودت باشه و بتونی روش درست حسابی کار کنی
یه زمانی یادمه بلاگفا تبدیل میشد....

آمارگیر حرفه ای رزبلاگ رو خریدم آمار بازدیدا از اینی که می بینید خیلی بیشتره!
اگه به سایت تبدیل کنم از هاست ها میترسم که یه وقت اتفاقی نیفته بعد این همه زحمات به هدر بره وگرنه خودمم دوست دارم سایت باشه

dastrast
October 7th, 2016, 23:40
اگه به سایت تبدیل کنم از هاست ها میترسم که یه وقت اتفاقی نیفته بعد این همه زحمات به هدر بره وگرنه خودمم دوست دارم سایت باشه

ترس نداره عزیز

اینهمه دوستان اینجا هستن دارن هاست خوب ارائه میدن اکثرشونم بک آپ روزانه میگیرن
با دقت یک هاست که سوابق روشنی داره و معتبر باشه انتخاب کن
شما که فضای زیادی هم لازم ندارید برای سایتی که دارید با قیمته مناسب گیرتون میاد

st3205
October 7th, 2016, 23:42
ترس نداره عزیز

اینهمه دوستان اینجا هستن دارن هاست خوب ارائه میدن اکثرشونم بک آپ روزانه میگیرن
با دقت یک هاست که سوابق روشنی داره و معتبر باشه انتخاب کن
شما که فضای زیادی هم لازم ندارید برای سایتی که دارید با قیمته مناسب گیرتون میاد
امکان انتقال مطالب از رزبلاگ به هاست وجود داره ؟
به نظر شما نیوک بهتره یا وردپرس ؟

dastrast
October 7th, 2016, 23:47
امکان انتقال مطالب از رزبلاگ به هاست وجود داره ؟
به نظر شما نیوک بهتره یا وردپرس ؟

در اون زمینه اطلاعی ندارم تایپیک جداگانه بزنید دوستان راهنمایی میکنن

من وردپرس رو ترجیح میدم(به دلیل امنیت انعطاف پذیری و رایج بودن و کاربری راحت و...)

kiava
October 7th, 2016, 23:54
به فکر بالابردن امار الکسا نباشید سئو رو ببرید بالا امار خود به خود میره چراکه عوامل بالابردن الکسا باعث فیک و یا گاهی بن شدن سایت میشه اگر بازدید بخرید و ... گوگل با الگوریتم پاندا و پنگوئن فیک رو برسی کرده و سایت رو بن میکنه

st3205
October 8th, 2016, 00:07
به فکر بالابردن امار الکسا نباشید سئو رو ببرید بالا امار خود به خود میره چراکه عوامل بالابردن الکسا باعث فیک و یا گاهی بن شدن سایت میشه اگر بازدید بخرید و ... گوگل با الگوریتم پاندا و پنگوئن فیک رو برسی کرده و سایت رو بن میکنه

با چند نفر میخواستم همکاری کنم ولی بخاطر آمار الکسا همکاری صورت نگرفت.
نظر شما وبلاگ یا وب سایت بودن فرقی داره ؟

Majdict.com
October 8th, 2016, 09:14
دوست عزیز سلام
برای بهتر کردن سایت فقط باید محتوای خوبی درسایت ایجاد کنی تا افراد بیشتر به سایت شما سر بزنند و مدت زنان بیشتری رو در سایت شما بمونن فقط محتوای خوب میتونه کمک خیلی خوبی برای شما باشه بعد از محتوا می تونید روی لینک های تبلیغاتی و سایر موارد کار کنید
پیروز باشید