PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در هزینه های ترافیک - فوری

saeedtj
October 5th, 2016, 19:35
باعرض سلام
یه سروری دارم که حدودا 130 ترابایت ترافیک در ماه ازش دانلود میشه (ینی یوزر های معمولی ازش دانلود میکنند)
من این رو گذاشتم دیتاسنتر شاتل با اینکه نسبت 1 به 10 رو رعایت کردم و حتی بیشتر (به ازای هر یک فایلی که روی سرور میرفت 25 باز ازش دانلود میشد)، الان که میخوان پیش فاکتور رو صادر کنند میگن 1 به 10 مال پهنای باند هست و هزینه ترافیک این ماه شما حدود 29 میلیون تومان هست. (الان هم مثلا میخوان صحبت کنن از مدیریت تخفیف بگیرن)
درحالی که دیتاسنترهای دیگه برای یک چنین ترافیکی که ما داریم نه تنها هزینه ترافیک نمیگیرند بلکه روی هزینه های آی پی و غیره هم یه تخفیف ویژه میدن.
این قضیه ش چیجوریاست الان؟ من اشتباه میکنم یا اون ها؟

* راستی اینم بگم که داخل قرارداد نوشته شده هزینه هر 100 گیگابایت ترافیک تا سقف 1 ترابایت برابر با 22,500 تومان هست. (ینی درباره هزینه ترافیک مصرفی بیشتر از 1 ترابایت صحبتی نکرده)

ممنون میشم هرچه زودتر راهنمایی کنید که حالم خیلی خرابه
باتشکر

lemo1996
October 5th, 2016, 19:37
سلام

با توجه به این میزان ترافیک تولیدی شما میباست به صورت کاملا رایگان ترافیک شما محاسبه بشه .
برخی دیتاسنتر ها هزینه کلو و.. نیز دریافت نمیکنند در صورتی که این میزان ترافیک داشته باشید

saeedtj
October 5th, 2016, 19:42
سلام

با توجه به این میزان ترافیکتولیدی شما میباست به صورت کاملا رایگان شما را میزبانی کنند
برخی دیتاسنتر ها هزنیه کلو و.. نیز دریافت نمیکنند در صورتی که این میزان ترافیک داشته باشید
ممنون بابت پاسخ
-اما این حرفی که اپراتور فروش درباره 29 میلیون تومان زد چی؟
-در رابطه با باگی که توی قرارداد وجود داره میشه کاری کرد؟

lemo1996
October 5th, 2016, 19:44
ممنون بابت پاسخ
-اما این حرفی که اپراتور فروش درباره 29 میلیون تومان زد چی؟
-در رابطه با باگی که توی قرارداد وجود داره میشه کاری کرد؟

برای این مورد با مدیریت دیتاسنتر به صورت مستقیم صحبت کنید ، بخش مالی فقط فاکتور میزنند و به این موارد توجه نمیکنند

ra3ou1
October 6th, 2016, 18:05
گراف سرور رو درخواست کنید در اختیار شما قرار بدهند

CaeZer
October 6th, 2016, 18:28
29 میلیون ترافیک مگه داریم ؟

توی قرار داد شما ذکر شده که اگر ترافیک 1 به 10 باشه ترافیک رو رایگان حساب میکنند ؟

بعدم پهنای باند همون پورت ارتباطی هست که اصلا ربطی به این نداره که میگن مربوط به 1 به 10 هست .

saeedtj
October 8th, 2016, 02:24
29 میلیون ترافیک مگه داریم ؟

توی قرار داد شما ذکر شده که اگر ترافیک 1 به 10 باشه ترافیک رو رایگان حساب میکنند ؟

بعدم پهنای باند همون پورت ارتباطی هست که اصلا ربطی به این نداره که میگن مربوط به 1 به 10 هست .
خیر داخل قرارداد متاسفانه درباره 1 به 10 چیزی نوشته نشده تنها چیزیکه درباره ترافیک گفته شده همونی بود که اشاره کردم:
هر 100 گیگ ترافیک تا سقف 1 ترابایت 22,500 تومان میباشد.

- - - Updated - - -

گراف سرور رو درخواست کنید در اختیار شما قرار بدهند

گراف رو دارم:
اپلود 128.1 ترابایت
دانلود: حدودا 3 ترابایت

farshid17
October 8th, 2016, 02:57
دوست عزیز دیتاسنتر افرانت و اسیاتک هم کلو رایگان و هم سرور بهتون رایگان میدن و هم ترافیک رایگان تازه واستون هارد هم تهیه می کنند

واسه همین هاست دی ال از اسیاتک می گیره تازه میگن پول از اسیاتک هم می گیره طبق شنیده هام

CaeZer
October 9th, 2016, 12:11
خیر داخل قرارداد متاسفانه درباره 1 به 10 چیزی نوشته نشده تنها چیزیکه درباره ترافیک گفته شده همونی بود که اشاره کردم:
هر 100 گیگ ترافیک تا سقف 1 ترابایت 22,500 تومان میباشد.

- - - Updated - - -

گراف رو دارم:
اپلود 128.1 ترابایت
دانلود: حدودا 3 ترابایت
دوست عزیز ، پس متاسفانه نمیتونید کاری کنید ، تخفیف خواهید گرفت ولی نه به اون صورتی که به صرفه باشه ، مثلا شما 29 میلیون باید پرداخت کنید ، تخفیف که ارائه میدن 3 الی 9 میلیون هست !

لطفا با دیتاسنتر هایی قرار ببندید که ترافیک 1 به 10 رایگان ارائه میدن و در قرار داد نیز این مورد ذکر بشه .

موفق و موید