PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمیلی که اسپم نمیشه

dastrast
October 4th, 2016, 15:00
سلام دوستان

یک ایمیل تبلیغاتی هست که به من ایمیل میزنه ریپورتش کردم بلاکش کردم هرکاریش میکنم اسپم نمیشه بازم میاد تو اینباکسم یعنی نابودم کرده...!
از یاهو ایمیل استفاده میکنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

dertgtr
October 4th, 2016, 15:09
از کدوم سرور ارسال میشه ای پی سرور و کلا اطلاعات ارسال کننده رو در صورتی که مایل هستید اطلاع بدید تا راهکار بدم

dastrast
October 4th, 2016, 15:20
این کل اطلاعاتیه که ازش دارم پایین ترشم شماره تلفناشونو نوشته که اسکرین شات نگرفتم

33685

Ramin
October 4th, 2016, 15:32
سلام

لیست گروه های یاهو که عضو هستید را چک کنید. احتمالاً ایمیل فوق از طرف گروه های اطلاع رسانی ارسال نمی شود؟ اگر از این طریق است ، باید از گروه مورد نظر خارج شوید

dastrast
October 4th, 2016, 15:46
سلام

لیست گروه های یاهو که عضو هستید را چک کنید. احتمالاً ایمیل فوق از طرف گروه های اطلاع رسانی ارسال نمی شود؟ اگر از این طریق است ، باید از گروه مورد نظر خارج شوید

سلام
نه من قبلا تمامه گروههارو روی No Email گذاشته بودم حالا هم برای اطمینان چک کردم دیدم از اونا نیست

dertgtr
October 4th, 2016, 16:24
نه منظورم این نبود تیک کنار ایمیل رو بزنید بعد از قسمت more اون بالا روی view raw message کلیک کنید یه تب جدید باز میشه توش یه سری کد هست اونها رو نگا کنید دنبال Received: from و X-Originating-IP باشید یه آدرس سرور و ای پی هست ( جلوی X-Originating-IP ای پی جلوی Received: from نام سرور ) اون ها رو اطلاع بدید تا بهتون بگیم از کدوم سرور و دیتاسنتر هست تا بتونید شکایت کنید و سرور طرف بلوکه شه

dastrast
October 4th, 2016, 16:31
این اسکرین شات همون قسمتی که فرمودین

33686

dertgtr
October 4th, 2016, 17:04
از اسپمر معروف این روزها mailerlite.com ارسال میشه ای پی 195.12.186.96 نام سرور mail3.mlcampaignir.com دیتاسنتر HOSTEX UAB HOSTEX اروپا کشور لیتوانی سایت دیتاسنتر http://www.hostex.lt/en به ایمیل abous@hostex.lt فروارد کنید شاید بستن