PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با ساخت فیلد ورود Username و Password ?

alisc
November 27th, 2010, 19:01
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی همکاران عزیز و گرامی :)

من دیدم برخی از دوستان داخل صفحه اول سایت خود دو فیلد درست می کنند برای ورود Username و Password سپس وقتی کاربر یوزرنیم و پسوورد خود را وارد می کند ، از صفحه اول سایت به صفحه ورود WHMCS انتقال پیدا می کند و اگر درست زده باشد وارد سایت می شود ! بدون هیچ مشکلی ، درست انگار یوزرنیم و پسوورد رو در صفحه لاگین WHMCS زده !

حالا میخوام ببینم چه جوری میشه بین این فیلد ها و صفحه لاگین WHMCS ارتباط برقرار کرد ؟
یعنی چی کار کنم که اگر کاربر Username و Password خود را وارد کرد ، به WHMCS وارد شود ؟

مثل اینکه با کد زیر میشه ؟ ولی من نمیدونم چجوری ؟

<form name="form1" method="post" action="WHMCS Address">

------------------------------------------------------------------

یک سوال دیگه هم دارم : فیلد جستجوی دامنه رو هم چجوری به WHMCS ارسال کنم ؟
یعنی اگر کاربر نام دامنه رو در فیلد صفحه اول سایت وارد کرد و روی دکمه " جستجو " کلیک کرد ، به WHMCS انتقال پیدا کرده و از آنجا سرچ کند

با تشکر فراوان

REXNET
November 28th, 2010, 10:58
مقدار زیر را در action تگ form قرار دهید:

http://ADDRESS_TO_WHMCS/dologin.php?goto=clientareaدر همان فرم باید مقدار دو فیلد به نام های username و password را با متد POST به سرور ارسال کنید.

این عمل علاوه بر login کردن کاربر، وی را به بخش ClientArea سیستم منتقل می کند. در صورتیکه می خواهید تیک یادآوری را هم اضافه کنید کافی است یک CheckBox با نام rememberme را به فرم اضافه کنید.

موفق باشید :x

bijans
November 28th, 2010, 11:09
داخل WHMCS و منوی Utilities و Integration Code رو بزنید. کد Clients Login رو کپی پیست کنید توی سایتتون.