PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب در نصب وردپرس

Riko
October 2nd, 2016, 12:12
سلام

دوستان تقریبا 4 ساعت نصب می کنم و حذف می کنم بازم مشکل حل نمیشه همه مراحل نصب با دقت وارد می کنم ولی ارور 403 میده. رمز و یوزر و نام صحیح هست. دیگه عاجز شدم از دستش

403 Forbidden Access to this resource on the server is denied!

هاست 97
October 2nd, 2016, 12:22
مشخصات ارسال کنید تا بتوانیم چک کنیم

2JZ
October 2nd, 2016, 12:24
اگر Mod Security فعال هست ، روی حالت Debug قرار بدید خطا را پیدا کنید یا غیر فعال کنید.

Riko
October 2nd, 2016, 12:32
مشخصات ارسال کنید تا بتوانیم چک کنیم

برای مسائل امنیتی متاسفانه نمیتونم ارسال کنم لطفا فقط راهنمایی کنید.

- - - Updated - - -

اگر Mod Security فعال هست ، روی حالت Debug قرار بدید خطا را پیدا کنید یا غیر فعال کنید.

بعد غیرفعالش که کردم چکار کنم ؟ تلگرام دارین ؟

soheil869
October 2nd, 2016, 12:38
سلام 2 تا تست انجام دهید
1- تمام پلاگین ها را غیر فعال کنید
2- فایل .htaccess را پاک کنید
لاگ سرور را هم ارسال کنید

sazsaz
October 2nd, 2016, 12:40
لطف کنید یک وردپرس نسخه پایین نصب کنید و بعد بروزرسانی کنید

twohost
October 2nd, 2016, 12:50
به احتمال زیاد از فایل htaccess هست
تغییر نام بدید ببینید درست شد؟
در صورت امکان توی تلگرام پیام بدید تا با تیم ویور حل کنیم

Riko
October 2nd, 2016, 13:26
سلام 2 تا تست انجام دهید
1- تمام پلاگین ها را غیر فعال کنید
2- فایل .htaccess را پاک کنید
لاگ سرور را هم ارسال کنید

فایل htaccess وجود نداره پلاگین هم نداره دوتا داره پنل ندارم چطوری غیرفعالش کنم ؟

- - - Updated - - -

لطف کنید یک وردپرس نسخه پایین نصب کنید و بعد بروزرسانی کنید

بازم ارور خودشو میده

kiava
October 2nd, 2016, 13:29
ادرس اعلام کنید برسی کنم

iHSG
October 2nd, 2016, 13:37
اگه فایل htaccess. مطمئنید نیست و hidden هم نیست و اگه سرور برای خودتونه شاید یا یه سری Rule های امنیتی خاص در فایل httpd.conf و زیر مجموعه هاش نوشته شده باشه یا شایدم طبق گفته دوستان از mod_security باشه که البته از نظر من بعیده که mod_security باعث بشه حتی یه صفحه سایت هم از اول باز نشه معمولاً من مشکلاتی که با mod_security داشتم عدم تطابق بعضی Rule های با بعضی بخش های یه سری اسکریپت های خاص بود مثلاً یادمه یه نسخه phpMyAdmin با Rule های پیش فرض mod_security مشکل داشت و حالت Ajax بودنش کار نمیکرد که یا باید نسخه بدون Ajax قدیمی phpMyAdmin رو نصب میکردم یا اون Rule رو در mod_security غیرفعال میکردم.
البته یه زمانی NginX هم نصب کرده بودم این مشکل 403 شدن تمامی سایت های روی سرور رو داشتم که البته متاسفانه الان یادم نمیاد چطوری حلش کردم.

Riko
October 2nd, 2016, 13:47
اگه فایل htaccess. مطمئنید نیست و hidden هم نیست و اگه سرور برای خودتونه شاید یا یه سری Rule های امنیتی خاص در فایل httpd.conf و زیر مجموعه هاش نوشته شده باشه یا شایدم طبق گفته دوستان از mod_security باشه که البته از نظر من بعیده که mod_security باعث بشه حتی یه صفحه سایت هم از اول باز نشه معمولاً من مشکلاتی که با mod_security داشتم عدم تطابق بعضی Rule های با بعضی بخش های یه سری اسکریپت های خاص بود مثلاً یادمه یه نسخه phpMyAdmin با Rule های پیش فرض mod_security مشکل داشت و حالت Ajax بودنش کار نمیکرد که یا باید نسخه بدون Ajax قدیمی phpMyAdmin رو نصب میکردم یا اون Rule رو در mod_security غیرفعال میکردم.
البته یه زمانی NginX هم نصب کرده بودم این مشکل 403 شدن تمامی سایت های روی سرور رو داشتم که البته متاسفانه الان یادم نمیاد چطوری حلش کردم.

شاید hidden باشه چطوری فایل از hidden دربیارم ؟

- - - Updated - - -

پیداش کردم ممنون دوسیتان درست شد

soheil869
October 2nd, 2016, 14:04
فایل htaccess وجود نداره پلاگین هم نداره دوتا داره پنل ندارم چطوری غیرفعالش کنم ؟

- - - Updated - - -

بازم ارور خودشو میده
وارد دیتابیس شوید و از آنجا غیر فعال کنید

gtheme
October 10th, 2016, 18:29
از قسمت سمت چپ سی پنل setiing رو بزنید بعد show hidden files بعد htacsess رو پاک کنید اگر افزونه امنیتی مثل all in one wp secuitrty هم دارید پاکش کنید