PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتظارات شما از یک سیستم درگاه واسط

GoodMistake
October 2nd, 2016, 00:50
با عرض سلام خدمت شما دوستان گرامی !

بنده یک سوال داشتم، در این بازار آشفته درگاه های پرداخت واسط انتظار شما از یک سرویس درگاه واسط چیست؟!

ممنون میشم اگر در این تاپیک شرکت کنید.

armin.rf
October 2nd, 2016, 00:59
همین قدر که ***** نشنو سریع تسویه کنن خودش دنیایی :)

n4ser
October 2nd, 2016, 01:41
قابل اعتماد باشه تسویه حساب سریع شیلتر نشه پاسخ گو باشه

friend_sre
October 2nd, 2016, 04:38

بنده یک سوال داشتم، در این بازار آشفته درگاه های پرداخت واسط انتظار شما از یک سرویس درگاه واسط چیست؟!

سلام و احترام خدمت شما ...

به نظر میاد شما قصد راه اندازی درگاه واسط رو دارید .... به نظر بنده که همونطور که خودتون فرمودید بازار به شدت آشفته هست و به نظر سرمایه تون رو هدر ندید ...

اگه بخواید سایت حرفه ای بزنید که باید هزینه زیادی کنید که توی این وضعیت ریسکه ولی اگه میخاید هزینه کمی کنید و با اسکریپت اماده مثل ایکس پی و .. راه اندازی کنید باز هم همون هزینه اندکتون به باد میره چون دیگه کسی سمت این جور واسط های نیمه اماده نمیره ...

iHSG
October 2nd, 2016, 08:51
سلام
انتظار من اینه که حداقل سن مدیرش 25 سال به بالا باشه بعدش تک نفری هم ادعای گروه نکنه و واقعاً یه شرکت ثبت شده ای با کلی کارمند باشه نه اینکه تو خونه اش نشسته درگاه پرداخت واسطه زده دور هم سرگرم شن :d

بعدش از اول با دروغ شروع نکنه مثل خیلی هایی که شروع کردن و از همون اول تو سایت زدن مثلاً 5000 مشتری فعال! 9000 سایت دارای درگاه از ما و... آخه به خدا ملانصرالدین هم بیارید اینا رو باور نمیکنه چه برسه به حتی مبتدی های اینترنت!

یه چیز دیگه هم که حالم بهم می خوره و معمولاً این جور افراد رو جزو بی شخصیت ترین افراد جامعه از نظر خودم می دونم کسایی هستن که خودشون رو جای مشتری نداشته جا میزنن و میان بازاریابی میکنن مثلاً طرف میاد میگه بچه ها منم خیلی کلاه سرم رفت تا اینکه به چنگیز پال رسیدم خدایی خیلی حلال خور هستن و خیلی شانس آوردم پیداشون کردم تا اون جا که فهمیدم 21 نفر پرسنل دارن و حقوق پرسنل ماهانه 2 و 100 هستش و اینم شماره دفتر 02122456789 این آدرس تجریش، خیابان فلان، کوچه فلان، پلاک فلان، زنگ دوم دقت کنید در آبیه نه سبزه 8-} بعدش بهشون میگیم مثلاً الان ما نفهمیدیم اون سایت مال شماست؟ میگه نه من فقط یه مشتری ساده ام میگیم اگه یه مشتری ساده ای چطور از تعداد پرسنل و این همه اطلاعات شخصی شرکت خبر داری بعد اون موقع تغییر موضع میده یه چیز هایی مثل اینکه نه خب داداشم قبلاً اون جا کار میکرده و... میگه :d

xtream
October 2nd, 2016, 11:37
به نظر من صبر کنید تا بانک مرکزی قانون فعالیت درگاههای واسط را تایید و ثبت کنه تا نماد تعلق بگیره و بدون ریسک فعالیت کنید.
ضمنا اگر هزاران هزار درگاه پرداخت باشه به قل دوستمون چه نیمه آماده ، مهم فقط کیفیت سرویس دهی به کاربر است که لازمه پیشرفته که همین امر باعث افزایش تعداد کاربران میشود ، خاطر نشان میکنم این امر در این وضعیت کمی زمان بر است ولی عملی .:53:

persiancoder
October 2nd, 2016, 12:11

انتظار من از یه درگاه واسط با توجه به کلاه برداری های اخیر ، انتظار ۵ سال سابقه هست فقط.
چیزی که در بدو استارت ممکن نیست ... یک هدف دیگه رو انتخاب کنید.

Riko
October 2nd, 2016, 12:17
ازش انتظار دارم که درگاه نزنه برای مردم

wp-Ammar
October 2nd, 2016, 12:56
xapy استفاده نکنن کلاهبرداریم نکنن :61:

ali-rezam
October 2nd, 2016, 12:56
اگه شرکت مستقل و یا زیر مجموعه شرکتی که در زمینه خدمات اینترنتی فعالیت میکنه باشه و تیم حرفه ای و مخصوص سیستم پرداخت از جمله حساب دار ، پشتیبان و... داشته باشه میشه تا حدی بهش اعتماد کرد
اما کسانی که به صورت تک نفره یا دوستانه شروع به کار در قالب فعالیت خانگی میکنند در نظر بیشتر کاربران حرفه ای (بنده خودم رو حرفی ای نمیدونم سو تفاهم ایجاد نشه) جایگاهی ندارند
جدا از این موارد میشه تسویه حساب منظم و سریع ، پشتیبانی مناسب و پاسخگو ، درگاه های متنوع ، وجود پلاگین های گسترده ، وجود روش های پرداخت متنوع و بسیاری از موارد این چنینی رو از ویژگی های یک درگاه خوب دونست
این مورد هم فراموش نکنید که اسکریپتی که انتخاب میکنید بخشی از آینده شغلی شماست پس با دقت تمام اقدام به تهیه یا سفارش اسکریپت اختصاصی خودتون بکنید و تا حد امکان از اسکریپت های عمومی شده استفاده نکنید

h2o_polo
October 2nd, 2016, 13:22
انتظار من از یه درگاه واسط با توجه به کلاه برداری های اخیر ، انتظار ۵ سال سابقه هست فقط.
چیزی که در بدو استارت ممکن نیست ... یک هدف دیگه رو انتخاب کنید.
درود
این مورد که می فرمایید تضمین کننده نیست.
همین سایت سیپال الان 2 3 ماه هستش که درگاهش مسدود شده و پول کاربران رو نداده.
سابقه ی فعالیتش هم زیاد بوده.

GoodMistake
October 2nd, 2016, 14:07
منتظر بقیه دوستان هم هستیم