PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید درآمدهای ارزی شما PayPal, Skrill

iranian-portal
September 30th, 2016, 01:55
درود؛

خرید درآمدهای ارزی شما PayPal, Skrill

ایمیل ارتباطی؛

info(at)anatajj(dot)com

همچنین پیغام شخصی در دسترس شماست!

پیروز باشید.

Meistero
September 30th, 2016, 03:53
درود!

راه فروش موجودی Paypal به شما طبیعتا انتقال آن به Paypal شماست.که بی خطر هم نمیتونه باشه (مثلا سند مانی بعنوان دوست و فامبل یا بعنوان سرویس بدون اینکه سرویسش مشخص باشه.یا ایجاد invoice و البته بدون اینکه کالایی برای طرف فرستاده بشه).
شما چه راهی رو میخواین استفاده کنید که مشکلی برای حساب طرف پیش نیاد!؟

با سپاس!

iranian-portal
September 30th, 2016, 21:10
درود!

راه فروش موجودی Paypal به شما طبیعتا انتقال آن به Paypal شماست.که بی خطر هم نمیتونه باشه (مثلا سند مانی بعنوان دوست و فامبل یا بعنوان سرویس بدون اینکه سرویسش مشخص باشه.یا ایجاد invoice و البته بدون اینکه کالایی برای طرف فرستاده بشه).
شما چه راهی رو میخواین استفاده کنید که مشکلی برای حساب طرف پیش نیاد!؟

با سپاس!

درود؛

گرامی بنده متوجه منظور شما نشدم.

مثلا شما در تم فارست، درآمدتون رو به حساب پی پال ما انتقال میدین، انتقال به پی پال هم بواسط یک ایمیل امکان پذیره!

حالا در این بین، اگر هم مورد مشکوک و نامعتبری وجود داشته باشه، این دلار شماست که به حساب ما منتقل شده و برای ما دردسر ساز خواهد بود!!! شما پولتون رو در بانک ایرانی دریافت میکنید!!!

Meistero
September 30th, 2016, 21:48
درود؛

گرامی بنده متوجه منظور شما نشدم.

مثلا شما در تم فارست، درآمدتون رو به حساب پی پال ما انتقال میدین، انتقال به پی پال هم بواسط یک ایمیل امکان پذیره!

حالا در این بین، اگر هم مورد مشکوک و نامعتبری وجود داشته باشه، این دلار شماست که به حساب ما منتقل شده و برای ما دردسر ساز خواهد بود!!! شما پولتون رو در بانک ایرانی دریافت میکنید!!!

با درود و ممنون از پاسختون!
من فکر کردم شما موجودی paypal ما رو میخرید (یعنی درآمد بنده وارد paypal من شده و حالا میخوام بفرستمش به paypal شما).اگر از این روش که انتقال Paypal به paypal است استفاده نمیکنید که پرسشم از پایه بی مورد بوده و معذرت میخوام!

iranian-portal
September 30th, 2016, 23:16
با درود و ممنون از پاسختون!
من فکر کردم .... که پرسشم از پایه بی مورد بوده و معذرت میخوام!

خواهش میکنم قربان، نفرمایید!

مایل بودید آیدی اسکایپ_تون رو در پ.خ ارسال کنید، گفتگو داشته باشیم!