PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجازی ساز kvm

PoshtibanCo
November 27th, 2010, 10:25
سلام. اینجا کسی هست که از مجازی ساز kvm استفاده کرده باشه ؟
کسی نظر خاصی راجع به این سیستم داره و یا استفاده کرده است ؟

iNicz.Com
November 27th, 2010, 11:08
چیزه بدی نیست !!
ولی PROXMOX هر 2 رو با هم داره > KVM & Openvz

PoshtibanCo
November 27th, 2010, 12:13
/روی این مجازی ساز میشه سرور مجازی لینوکس ارائه کرد یا فقط مختص ویندوز هست

novinvps.com
December 3rd, 2010, 12:11
/روی این مجازی ساز میشه سرور مجازی لینوکس ارائه کرد یا فقط مختص ویندوز هست
در proxmox اگه اشتباه نکنم که برای ساخت لینوکس از openvz استفاده میکنه و برای ویندوز و... از KVM

PoshtibanCo
December 7th, 2010, 19:45
خوب بنده هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد Kvm هستم ! میخوام ببینم کیفیتش در چه سطحی هست. اصلا چیز حرفه ای هست یا نه

iman65
January 21st, 2011, 13:03
kvm خیلی حرفه ای هست و از تمامی مجازی سازها بهتره و تموم تانلینگ ها رو ساپورت می کنه به صورت نامحدود و فوق العاده
اگه دنبال سرورهای تانلینگ و حرفه ای هستید فقط KVM

NovinServer
February 3rd, 2011, 17:07
لینک سایت رسمی مجازی ساز kvm چیست ؟

ehsanx
August 8th, 2011, 01:32
kvm خیلی حرفه ای هست و از تمامی مجازی سازها بهتره و تموم تانلینگ ها رو ساپورت می کنه به صورت نامحدود و فوق العاده
اگه دنبال سرورهای تانلینگ و حرفه ای هستید فقط KVM

صد در صد صحیحه :-)

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

لینک سایت رسمی مجازی ساز kvm چیست ؟

linux-kvm.org

mahosseini
December 7th, 2011, 22:22
ما کلا از مجازی ساز kvm استفاده می کنیم به علاوه پنل solusvm ، هم لینوکس و هم ویندوز روش بالا اوردیم .

یه مقدار کانفیگش سخت هست اما چون مشتری های ما حرفه ای هستند مجبور هستیم از این سیستم استفاده کنیم .

بزودی پلن های خدمون رو در انجمن برای فروش ارائه میدیم . کمک خواستی در خدمتیم ولی توضیحاتش خیلی سخت و مفصل هست .

سربلند باشید

arman_gts
December 8th, 2011, 11:20
دوستان اگه لطف کنن یه آموزش هم برای کار با kvm ارایه بدن لطف بزرگی می کنن
انجمن آموزشی هست کار آموزشی کم!
ممنون

PENOIL
December 8th, 2011, 21:09
توی این مجازی ساز منابع اختصاصی هستند یا اشتراکی؟ :57:

mahosseini
December 8th, 2011, 22:07
رم و cpu به صورت اشتراکی هست و هارد به صورت اختصاصی البته این اشتراکی به اون مفهومی که در مجازی ساز های دیگه هست نمی باشه .
هیچ کدام از vps ها کند نمی شه .
به محض اینکه از حد معمول بیشتر استفاده کنه و سرور توان رو نداشته باشه vps رو خاموش می کنه .

سرعت vps همواره در بهترین حالت خواهد بود و به جای کند شدن سیستم kvm بلافاصله vps رو خاموش می کنه .

متاسفانه در حال حاضر بنده خیلی شلوغ هستم اما در اولین فرصت آموزش خواهم گذاشت .

اما فید بکی از مشتریان داشتیم بسیار عالی بوده . واقعا مشتریان ما راضی بودن و بنده به عوان سرویس دهنده از این که از این مجازی ساز استفاده می کنم راضیم . البته این هشدار رو به دوستانی که می خوان اور سل کنن بدم که همون طور که گفتم kvm اجازه سوء استفاده از منابع رو به هیچ وجه نمی ده .

سر بلند باشید

ezat1
December 8th, 2011, 23:12
رم و cpu به صورت اشتراکی هست و هارد به صورت اختصاصی البته این اشتراکی به اون مفهومی که در مجازی ساز های دیگه هست نمی باشه .
به محض اینکه از حد معمول بیشتر استفاده کنه و سرور توان رو نداشته باشه vps رو خاموش می کنه .

سرعت vps همواره در بهترین حالت خواهد بود و به جای کند شدن سیستم kvm بلافاصله vps رو خاموش می کنه .

اما فید بکی از مشتریان داشتیم بسیار عالی بوده . واقعا مشتریان ما راضی بودن و بنده به عوان سرویس دهنده از این که از این مجازی ساز استفاده می کنم راضیم . البته این هشدار رو به دوستانی که می خوان اور سل کنن بدم که همون طور که گفتم kvm اجازه سوء استفاده از منابع رو به هیچ وجه نمی ده .

سر بلند باشید
این مجازی ساز از وی ام وار یعنی بهتره ؟؟؟

mahosseini
December 8th, 2011, 23:34
شاید این امر تا حدی سلیقه ای باشه اما نه نظر بنده بهتر هست به خاطر مسائل تونلینگ و استفاده بهینه از منابع و و بسیاری از مسائل دیگر که بعد از سالها مجازی سازی و بررسی های بنده و تیم فنی ایمن داده پرداز بهش رسیدیم .
امکان داره که دوستان نظر دیگه ای داشته باشن که قابل احترام و تامل هست .

اما نظر بنده این هست که kvm هست اما یکم مشکله . برای مثال پارتیشن ها باید lvm باشه فقط به نحوه lvm کردن (http://linuxconfig.org/Linux_lvm_-_Logical_Volume_Manager) و همینطور بهینه سازیش توجه کنید که یک نکته بسیار ساده و اولیه هست . مرحله بعد نصب solus با دو vps و داستان های بعدی ... .

Webramz
May 15th, 2012, 16:18
KVM تکنولوژی مجازی سازی است که ردهت فقط اونو در centos 6 پیش فرض ساپرت میکند و Xen را از آن حذف کرده. حالا سوال شما رو با یک سوال ساده تر میشه جواب داد؟ آیا سیستمی موفق تر از ردهت در سرورها هست؟
KVM آینده مجازی سازی است که توسط ردهت ساپورت میشه. سرورهای vps جدید وب رمز همگی بر اساس kvm است.

peyman24x
May 25th, 2014, 00:49
کرنل اختصاصی است در این مجازی ساز؟

در رده virtuzzu و OpenVZ قرار میگیره یا وي ام ور و زن؟

hassanshaikhi
May 25th, 2014, 15:59
کرنل اختصاصی است در این مجازی ساز؟

در رده virtuzzu و OpenVZ قرار میگیره یا وي ام ور و زن؟
اختصاصی هست در رده vmware ,xen

novinvps.com
May 25th, 2014, 16:02

سر بلند باشید
ما تقریبا از vmware- kvm- xen در حال سرویس دهی هستیم و تجربیاتی که به دست اوردید
تایید میشه
در مورد قسمت قرمز رنگ شده ، توصیه بنده برای اون دسته از مشترکینی که میخوان خیالشون بابت اورسل راحت باشه اینه که سرویسی تهیه کنند که از تکنولوژی xen-kvm استفاده میکنه ;) اون موقع راحتی خیالشون بابت عدم اورسل فقط بسته به خاطر قول فروشنده نخواهد بود