PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم ایجاد محصول در دایرکت

entel
September 29th, 2016, 02:09
<p>
سلام دوستان مشتری وقتی محصول سفارش میده و هزینه رو پرداخت میکنه خودکار سرویس رو ایجاد و تحویل نمیده این خطا رو میده

خطا : 7 - Failed to connect to domainhost.com port 2222: Connection refused

مشکل چیه فایروال رو غیرفعال هم کردم ایپی تیبل رو استوپ کردم ولی باز اینطوره توی قسمت سرور هم ایپی دادم روش میزنی مستقیم میره تو هاست موانعی سر راهش نیست دیروز با موفقیت محصول رو تحویل میداد امروز نمیدونم چش شده بنظرتون مشکل چیه لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر</p>

آرکانت
September 29th, 2016, 03:31
<p>
سلام دوستان مشتری وقتی محصول سفارش میده و هزینه رو پرداخت میکنه خودکار سرویس رو ایجاد و تحویل نمیده این خطا رو میده

خطا : 7 - Failed to connect to domainhost.com port 2222: Connection refused

مشکل چیه فایروال رو غیرفعال هم کردم ایپی تیبل رو استوپ کردم ولی باز اینطوره توی قسمت سرور هم ایپی دادم روش میزنی مستقیم میره تو هاست موانعی سر راهش نیست دیروز با موفقیت محصول رو تحویل میداد امروز نمیدونم چش شده بنظرتون مشکل چیه لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر</p>

موارد بسیاری میتونه باشه!

اگر خواستید دسترسی بدید رایگان بررسی بشه

entel
September 29th, 2016, 12:24
لطفا دوستان توی این تاپیک راهنمایی بفرمایند تا کس دیگه ای هم مشکل مشابه داشت بتونه استفاده کنه شما مواردی که باعث ایجاد این مشکل میشن رو بفرمایید تا من بررسی کنم با تشکر

entel
September 30th, 2016, 01:15
از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه

OmizbanCo
September 30th, 2016, 02:16
از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه

سلام و درود پورت روی 2222 هست بصورت پیشفرض ؟

اگر حل نشد تیم ویور بدید تا حل کنم براتون

موفق باشید

entel
September 30th, 2016, 02:33
http://s9.picofile.com/file/8269100742/ms.png
http://s9.picofile.com/file/8269100992/msss.png
http://s9.picofile.com/file/8269100876/mss.png

بله پورت پیش فرض 2222 هست یه توضیح مختصری هم بدم چون دامنه اصلی رو دی ان اس دیگه هست من برای همین ایپی سرور دادم دامنه وقتی میدم تو پنل دایرکت ادمین لاگین نمیشه ولی ایپی میدم لاگین میشه ولی گفتم که مشکل داره محصول تحویل نمیده من این تنظیمات رو انجام دادم لطفا ببنید کجاش مشکل داره یا چیزی از قلم افتاده بگید اصلاح کنم با تشکر

rahyarco
September 30th, 2016, 03:06
شما باید یک A رکورد برای مثال directadmin.domain.com را روی آی پی دایرکت ادمین بسازید و آن را روی هاست نیم سرور هم ست کرده باشید . به این طریق می توانید با این دامنه به دایرکت ادمین را باز کنید .

Failed to connect to domainhost.com port 2222: Connection refused
این پیغام به این معنی هست که ارتباط با سرور دایرکت ادمین برقرار نمی شود .
برای پیغام خطا در سرور whmcs بر روی فایروال iptable یا csf باید پورت 2222 و آی پی سرور دایرکت ادمین را باز کنید، روی سرور دایرکت ادمین نیز آی پی whmcs را Allow کنید .
غیر فعال کردن iptable یا csf این گونه مسائل را حل نمی کند .

entel
September 30th, 2016, 03:19
نه مشکل از گروه سرور بود گروه سرور رو درست انتخاب نکرده بودم اصلاح کردم حل شد فقط یه مشکلی دارم اونم اینکه مثلا من سایت فروش هاستم domainhost.com هست مثلا روی سرور دیگه و دی ان اس دیگه هست بعد سروری که برای کاربرا محصول رو تحویل میده سرور اختصاصی دیگه هست یعنی به سرور دیگه وصله حالا وقتی کاربر محصول رو خرید میکنه براش نیم سرور که ارسال میشه مال سرور اختصاصی هست چون دامنه فروش هاست من رو سرور دیگه هست جور در نمیاد چون کاربر میاد دی ان اس سرور اختصاصی رو که ازش هاست گرفته رو ست میکنه ولی دامنه من رو اون سرور نیست که ازش بار بگیره کمی با دی ان اس ها کلنجار رفتم ولی وقتی رکورد میزنم یا دی ان اس تعریف میکن یا با خطا مواجه میشم یا کلا ساست فروش هاستم میره تو دی ان اس اون یکی سرور که هاست تحویل میده درست نمیتونم تنظیم کنم

5.9.5.5 ایپی سروری اگه باشه که هاست ازش به کاربر تحویل داده میشه و
6.6.8.7 هم سروری باشه که سایت فروش هاست من روشه حال چطوری باید کاربری که از سرور 5.9.5.5 هاست خریده با نیم سرور

ns1.domain=5.9.5.5
ns2.domain=5.9.5.5

سایتش رو بیاره بالا
توجه داشته باشد دی ان اس های مشابه هم تو سرور 6.6.8.7 موجوده فقط ایپی فرق داره نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه فکر کنم زیادی سختش کردم خخ لطفا یکی منظورمو فهمید راهنمایی کنه تشکر