PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته شدن خدمات ارائه SSL رایگان برند WoSign

ldda company
September 28th, 2016, 21:03
به نام خداوند بخشنده مهربان

در حال گشت زنی توی وب بودم که به طور اتفاقی سایت WoSign رو باز کردم و در کمال تعجب با پیغام زیر رو به رو شدم :

Sorry, due to some security consideration,
WoSign decide to close the free SSL certificate application temporarily. Sept. 29th 2016.

همونطور که میدونید سرویس مذکور به ارائه گواهی SSL رایگان به مدت سه سال مشهور بود که ظاهرا از امروز به طور کلی خدمات خودشون رو منحل کردن . البته طبق گفته بیانیه این شرکت ، این اقدام به صورت موقت انجام شده اما در هر حال کاریه که شده !!

از دوستان عزیز اگر کسی چیزی در این مورد میدونه ممنون میشم با من و بقیه عزیزان هم در میون بزاره ...

salar123-user8
September 28th, 2016, 21:20
به نام خداوند بخشنده مهربان

در حال گشت زنی توی وب بودم که به طور اتفاقی سایت WoSign رو باز کردم و در کمال تعجب با پیغام زیر رو به رو شدم :

Sorry, due to some security consideration,
WoSign decide to close the free SSL certificate application temporarily. Sept. 29th 2016.

همونطور که میدونید سرویس مذکور به ارائه گواهی SSL رایگان به مدت سه سال مشهور بود که ظاهرا از امروز به طور کلی خدمات خودشون رو منحل کردن . البته طبق گفته بیانیه این شرکت ، این اقدام به صورت موقت انجام شده اما در هر حال کاریه که شده !!

از دوستان عزیز اگر کسی چیزی در این مورد میدونه ممنون میشم با من و بقیه عزیزان هم در میون بزاره ...

جهت بروز رسانی چند روز صدور cert رو متوقف کردن.
صرفا قرار نیست که به طور کلی متوقف شه.

RealHAM
September 28th, 2016, 22:40
سلام

به خاطر بروز رسانی این کار را انجام داده‌اند