PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه صحیح گذاشتن پست مطابق با آپدیت گوگل

mtostar
September 28th, 2016, 14:44
با سلام و خست نباشید

دوستان عزیز می خواستم بدونم نحوه پست گذاشتن مطابق با آپدیت جدید گوگل الان به چه شکل شده ؟؟؟؟

یعنی محتوای پست باید شامل چه چیز هایی باشه یعنی چه چیزهایی باید حذف بشه و اضافه بشه در پست ؟؟؟؟

برای اینکه با یه کلمه پر رقابت بالا بیامبجز بک لینک به چیزی نیاز هستش ، لطفا توضیح بدین ممنون میشم

باتشکر

mtostar
September 28th, 2016, 19:28
اساتید محترم کسی نیست واقعا کمک کنه ، نه تنها من خیلی از وبمستران هستن که با آپدیت جدید گوگل و نوع درج محتوا مشکل دارن ، لطفا راهنمایی کنید

keyhan7
September 28th, 2016, 19:35
سلام گوگل هدفش اینه به بهترین شکل ممکن جستوجو کنه و سایت با کیفیت رو به کاربر نشون بده شما سعی کنید سایتتون با کیفیت باشه و گوگل خوشش نمیاد با ترفند و بدون کیفیت تو نتایجش بالا بیای و الگوریتم هاشو تند تند عوض میکنه تا این اتفاق نیوفته و کسی خبر نداره درون گوگل چیه نحوه پست گذاشتنتون باید جوری باشه کاربر خوشش بیاد و گوگل این مدنظرشه

heydari304
September 28th, 2016, 19:37
سلام

در واقع گوگل ارزش خود مطلب رو نسبت سایر عوامل افزایش داده یعنی محتوای شما مهمترین چیز هست
نجوه پست گذاشتن تغییری نکرده بستگی به خود شما داره ولی باید گستره مطالب در زمینه فعالیتی بیشتر کنید یعنی برای کلمه خاصی تلاش نکنید و برای پاسخ به جستجو کاربر مطلب منتشر کنید ن برای گرفتن بازدید

jsoltani
September 28th, 2016, 20:53
با سلام و خست نباشید

دوستان عزیز می خواستم بدونم نحوه پست گذاشتن مطابق با آپدیت جدید گوگل الان به چه شکل شده ؟؟؟؟

یعنی محتوای پست باید شامل چه چیز هایی باشه یعنی چه چیزهایی باید حذف بشه و اضافه بشه در پست ؟؟؟؟

برای اینکه با یه کلمه پر رقابت بالا بیامبجز بک لینک به چیزی نیاز هستش ، لطفا توضیح بدین ممنون میشم

باتشکر
درود دوست عزیز
به نظر بنده اگر از وردپرس استفاده می کنید افزونه Yoast Seo را نصب کنید و حالا فرض می کنیم ندارید یا وردپرس دارید و نمیخواهید این افزونه را نصب کنید (که بهتره این افزونه را نصب کنید و برای هر پست کلمه کلیدی انتخاب کنید)
یک کلمه را در پستتون که به نظرتون اصل پست در رابطه با اون هست انتخاب کنید برای مثال اگر میخواهید تلگرام در سایتتون برای دانلود بگذارید عنوان اینگونه باشد
"مسنجر Telegra v.55.11 تلگرام برای اندروید"در کلمات کلیدی بگذارید "Telegram" اون رو بستگی به کاراکتر های متنتون تکرار کنید مثلا حد نرمال اینه که بیش از 300 کاراکتر در مورد مطلب توضیح بدید حالا مثلا 350 کاراکتر نوشتید بنابراین 4 یا 5 بار باید تکرار بشه
و یکی از این 5 دفعه را با Heading 1,2,3 بنویسید بستگی به سلیقه خودتون یکیشو انتخاب کنید
برچسب ها هم خیلی زیاد ندید و شبیه به هم نباشند مثلا یک برچسب باشه"دانلود تلگرام برای اندروید" و دیگری باشه"داونلود تلگرام برای اندروید" اینطوری گوگل ممکنه سردرگم بشه یا یک کدومو ثبت میکنه یا هیچ کدومش! خیلی کم امکان داره جفتش ثبت بشه
بعد اون "Telegram" که کلمه کلیدیتون هست رو هم در آدرس صفحه نیز قرار بدید
در آخر در افزونه یوست سئو یک قسمتی داره میتونید توضیحاتی خلاصه از مطلبتون بنویسید و تو گوگل هم همون توضیحات شما نشون داده میشه! قسمت دلخواهتون در غیر اینصورت خود گوگل هرجارو دلش بخواد نشون میده!
پس پیش از انجام هر کاری افزونه Yoast Seo رو نصب کنید
پاینده باشید
بدرود

dastrast
September 29th, 2016, 11:25
با سلام و خست نباشید

باتشکر

سلام دوست عزیز فعلا هیچی معلوم نیست ظاهرا !!!
گوگل برعکس اینکه میگه این سری راهنمایی کرده ولی هیچی رو فاش نکرده و باید سئو کاران عزیز به صورته تجربی رموز الگوریتم رو کشف کنن
اما من از دیروز تاحالا که سایتمو دارم هر چند ساعت به روز میکنم آمارم خیلی بهتر شده
فکر میکنم یکی از فاکتور های مهمش به روز بودنه سایته

سیدرضا بازیار
September 29th, 2016, 11:45
33605

این دفعه گوگل زده تو کار فرمول و جدول تناوبی :d

Club4fun
September 29th, 2016, 14:11
درود دوست عزیز
به نظر بنده اگر از وردپرس استفاده می کنید افزونه Yoast Seo را نصب کنید و حالا فرض می کنیم ندارید یا وردپرس دارید و نمیخواهید این افزونه را نصب کنید (که بهتره این افزونه را نصب کنید و برای هر پست کلمه کلیدی انتخاب کنید)
یک کلمه را در پستتون که به نظرتون اصل پست در رابطه با اون هست انتخاب کنید برای مثال اگر میخواهید تلگرام در سایتتون برای دانلود بگذارید عنوان اینگونه باشد
"مسنجر Telegra v.55.11 تلگرام برای اندروید"در کلمات کلیدی بگذارید "Telegram" اون رو بستگی به کاراکتر های متنتون تکرار کنید مثلا حد نرمال اینه که بیش از 300 کاراکتر در مورد مطلب توضیح بدید حالا مثلا 350 کاراکتر نوشتید بنابراین 4 یا 5 بار باید تکرار بشه
و یکی از این 5 دفعه را با Heading 1,2,3 بنویسید بستگی به سلیقه خودتون یکیشو انتخاب کنید
برچسب ها هم خیلی زیاد ندید و شبیه به هم نباشند مثلا یک برچسب باشه"دانلود تلگرام برای اندروید" و دیگری باشه"داونلود تلگرام برای اندروید" اینطوری گوگل ممکنه سردرگم بشه یا یک کدومو ثبت میکنه یا هیچ کدومش! خیلی کم امکان داره جفتش ثبت بشه
بعد اون "Telegram" که کلمه کلیدیتون هست رو هم در آدرس صفحه نیز قرار بدید
در آخر در افزونه یوست سئو یک قسمتی داره میتونید توضیحاتی خلاصه از مطلبتون بنویسید و تو گوگل هم همون توضیحات شما نشون داده میشه! قسمت دلخواهتون در غیر اینصورت خود گوگل هرجارو دلش بخواد نشون میده!
پس پیش از انجام هر کاری افزونه Yoast Seo رو نصب کنید
پاینده باشید
بدرود

افزونه Yoast Seo میتونه به شما کمک کنه که پست با کیفیت بزنید اما اصلا معیار خوبی برای جایگاه سایت یا برنامه ریزی با توجه به اون نیست و متاسفانه بعضی سایت ها که اصلا افزونه ندارن جایگاه بهتری دارن ولی بازم میگم میتونه باعث استاندارد بودن پست شما بشه ...

mtostar
September 30th, 2016, 00:06
دوستان عزیز من خودم از Yoast Seo استفاده میکنم ولی ایندفعه گوگل خیلی خیلی سخت گرفته من دارم لینک داخلی خوده پست ها رو H1 تا H3 به کار میبرم توی کلمات که افت نکنم ، اون دوست عزیز که گفته جدول و فرول گوگل به کار برده ، فک کنم دیده مدارس باز شده توی ایران اون جدول رو گذاشته :))) البته این حرفم یه شوخی بود

- - - Updated - - -

واقعا الان معیارهای گوگل برای سئو چیه ؟؟

- تعداد کلمات بالا برای هر پست یعنی هر پست 500 کارکتر به بالا داشته ؟
- هر پست H1 تا H3 بکار گرفته بشه ؟؟؟
- برچسب های کم گذاشته بشن برای هر مطلب ؟؟؟ مثلا 5 عدد الی 8 عدد
- تصاویر سایز بالا نداشته باشن ؟؟
- رسپانسیو بودن سایت ؟؟
- دسکریپشن گذاشتن در هدر سایت ؟
- Alt و title داشتن تصاویر ؟؟؟
- بک لینک به سایت و بلاگ ها ؟؟؟ دو طرفه باشه یا یک طرفه ؟؟؟
- محتوا تکراری نباشه در سایت ؟؟؟
- فرق داشتن استایل محتوا با محتوا های دیگه ؟؟؟
- لینک ندادن به سایت های دیگه ، مثل لینک دانلود؟؟؟
- فالو کردن لینک های سایت دیگه ؟؟
- لینک دادن دخلی سایت - یعنی به مطالب دیگه سایت لینک بدیم یه کلمه رو؟؟

واقعا معیار گوگل چیه کسی میشه راهنمایی کنه

mtostar
September 30th, 2016, 19:56
دوستان خدارو شکر ایندکس هام با آپدیت جدید خیلی زیاد شده آمار هم کم کم داره میره بالا

dastrast
September 30th, 2016, 19:59
دوستان خدارو شکر ایندکس هام با آپدیت جدید خیلی زیاد شده آمار هم کم کم داره میره بالا

خداروشکر حداقل برای شما زیاد شده
برای ما که کلا داره تموم میشه
چه چیزهایی رو رعایت کردید توی پست گذاشتن؟

mtostar
September 30th, 2016, 20:25
خداروشکر حداقل برای شما زیاد شده
برای ما که کلا داره تموم میشه
چه چیزهایی رو رعایت کردید توی پست گذاشتن؟

من از هدینگ h1 تا h3 توی پست وردپرس ، تعداد کلمات بالای 500 استفاده میکنم ، لینک داخلی توی خوده سایت دارم انجام میدم ، از سایتی که رو جمع آوری میکنم منبع رو درج میکنم ، محتوای اصلی رو خودم کاملا ویرایش میکنم ، لینک هایی که توی سایت میذارم همشون دارای انتقال لینک هستن که به سایتم ضرر نرسه