PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل میکروتیک در vmware

downloaddl
September 28th, 2016, 12:26
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.

بنده یک سرور vmware به صورت فیزیکی دارم
که 4 کارت شبکه روش اضافه کردم

یک وی پی اس میکروتیک ساختم و دو کارت شبکه بهش اختصاص دادم.

در نصب میکروتیک فقط pppoe نصب کردم.

نصب که تموم میشه
بعد از روشن شدن وی پی اس خودکار خاموش میشه
3 بار پاک کردم و دوباره نصب کردم
بلا فاصله بعد از روشن شدن وی پی اس ( تا مرحله وارد کردن یوزر پس میره ) بعد خاموش میشه

ممنون میشم راهنماییم کنید

TARIMEHR
September 28th, 2016, 12:38
اولین چیزی که به ذهنم در این خصوص میرسه یک درصد احتمال میدم مشکل از iso یا لایسنسش باشه.

قبلا از این iso استفاده کردید؟

downloaddl
September 28th, 2016, 12:44
اولین چیزی که به ذهنم در این خصوص میرسه یک درصد احتمال میدم مشکل از iso یا لایسنسش باشه.

قبلا از این iso استفاده کردید؟

سلام.

iso رو از سایت میکروتیک دانلود کردم.

TARIMEHR
September 28th, 2016, 12:49
عذر میخوام ممکنه وقتتون رو با این پیشنهادم بگیرم.

اگه امکانش هست یکی از ایزوهای سایت http://www.digiboy.ir رو تست کنید. من فکر میکنم این موضوع خاموش شدن سرور بخاطر لایسنس باشه.

downloaddl
September 28th, 2016, 13:37
عذر میخوام ممکنه وقتتون رو با این پیشنهادم بگیرم.

اگه امکانش هست یکی از ایزوهای سایت http://www.digiboy.ir رو تست کنید. من فکر میکنم این موضوع خاموش شدن سرور بخاطر لایسنس باشه.

ممنون که وقت گذاشتین
تست شد . تا الان مشکلی نداشت.

از خود iso میکروتیک راهی نیست استفاده کنم ؟!

TARIMEHR
September 28th, 2016, 13:40
ممنون که وقت گذاشتین
تست شد . تا الان مشکلی نداشت.

از خود iso میکروتیک راهی نیست استفاده کنم ؟!

حدس من اینه که مشکلی پیش نخواهد آمد.

از iso میکروتیک نمیتونید استفاده کنید چون نیاز به لایسنس داره.

وقتی iso میکروتیک نصب کنید تا 24 ساعت بدرستی کار میکنه که اون هم بخاطر trial هست. بعد از اون چند دقیقه بهتون وقت میده لایسنس بزنید که اگه نزنید بلافاصله سیستم عامل رو خاموش میکنه

downloaddl
September 28th, 2016, 13:50
حدس من اینه که مشکلی پیش نخواهد آمد.

از iso میکروتیک نمیتونید استفاده کنید چون نیاز به لایسنس داره.

وقتی iso میکروتیک نصب کنید تا 24 ساعت بدرستی کار میکنه که اون هم بخاطر trial هست. بعد از اون چند دقیقه بهتون وقت میده لایسنس بزنید که اگه نزنید بلافاصله سیستم عامل رو خاموش میکنه

مشکل اینجاست که به 24 ساعت هم نمیرسه :دی

websazha
September 29th, 2016, 23:19
با سلام

میکروتیک های که از سایت خود میکروتیک دانلود می کنید نسخه Free دارند و محدودیت زمانی 24 ساعته هم ندارد ولی حجم هارد 0 کیلوبایت هست یعنی هیچ تنظیمانی روی ان نمی ماند به محض ریستارت 0 می شود همه چیز.
ولی این مورد که بلافاصله خاموش می شود بهتر هست میزان رم و هارد که به سرور داده اید یک برسی کنید شاید با کمتر کردن در حد 1 گیگ رم و 1 گیگ هارد مشکل حل شود.

موفق باشید

ipsat
September 30th, 2016, 00:32
ایزوی میکروتیک نسخه 6.37 رو نصب کردم و فقط یکبار مصرف هستش و بعد از ریبوت مجدد کلاً خاموش میشه و عملاً بدرد نصب هم نمی خوره.