PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حق مالکیت دامنه

alirad
September 27th, 2016, 16:52
دوستان من توی همین انجمن مطالبی خوندم در مورد اینکه یکی اومده شرکت زده بعدش دامنه ی یکی دیگرو مال خودش کرده یا مثلا یکی شرکت داشته به اسم اون دامنه و یه نفر دیگه اومده به اسم اون شرکت دامنه زده ولی دامنه رو ازش گرفتن و از این جور چیزا حالا واسه من این سوال پیش اومده که

من یه دامنه دوبخشی دات کام دارم مثل zibasaz.com فرض کنید.و واسه این دامنه شرکتی چیزی در ایران و خارج از ایران ثبت نیست تاریخ ثبت دامنه هم 2 سال پیشه.اگه کسی از امروز به بعد بیاد در ایران و یا خارج ایران شرکتی به اسم دامنه من ثبت کنه(مثل اینکه در ایران شرکتی با اسم 2 بخشی ثبت نمی کنن.ولی شما فرض کنید ثبت بشه)میتونه دامنه منو واسه خودش کنه؟یا اگه سوالمو جور دیگه بپرسم بپرسم انواع حالت های قانونی ممکن برای خارج کردن دامنه از مالکیت یه نفر دیگه چیه؟

ممنون

k-pax
September 27th, 2016, 17:21
چون دامنه بنالمللی هست توی ایران هر شرکتی با این اسم باشه هیچ کاری نمتونه بکنه !

بعد اگر درسطح بنالمللی کسی چنین شرکتی با این اسم داشته باشه و بعد شما دامنه را بخری اون میتونه شکایت کنه و شاید دامنه را هم بگیره.

اما اگر تاریخ ثبت دامنه قبل از ثبت اون شرکت هیچ کاری نمیتونه بکنه !