PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Dish Colocation / Server Colocation

sonixax
September 26th, 2016, 20:34
سلام به همگی،
من دنبال یک دیتاسنتر دور و بر ایران هستم (مناطقی که تحت پوشش یاهست و یا اینتلست باشند) که Roof Access بده و اجازه Dish Colocation بده.
دوستان کسی جایی سراغ داره ؟
خیلی ممنون
این هم مناطق تحت پوشش :

http://yahlive.com/sites/default/files/banners/eastbeam.png

salar123-user8
September 27th, 2016, 02:11
سلام به همگی،
من دنبال یک دیتاسنتر دور و بر ایران هستم (مناطقی که تحت پوشش یاهست و یا اینتلست باشند) که Roof Access بده و اجازه Dish Colocation بده.
دوستان کسی جایی سراغ داره ؟
خیلی ممنون
این هم مناطق تحت پوشش :

http://yahlive.com/sites/default/files/banners/eastbeam.png

این این سوالی که پرسیدین فکر کنم خلاف قوانین انجمن هست.
فکر نکنم هیچ شرکتی تو ایران ارائه بده.
ولی پارس انلاین تنها ارائه دهنده سرویس های مشابه این چیزی که گفتین هست. پرس جو کنید ازشون شاید به نتیجه برسید.

sonixax
September 27th, 2016, 16:15
این این سوالی که پرسیدین فکر کنم خلاف قوانین انجمن هست.
فکر نکنم هیچ شرکتی تو ایران ارائه بده.
ولی پارس انلاین تنها ارائه دهنده سرویس های مشابه این چیزی که گفتین هست. پرس جو کنید ازشون شاید به نتیجه برسید.

خیلی ممنون از پاسختون :53:
ولی هدف رسوندن کانالهای داخلی ایران از جمله شبکه های سراسری و استانی به ایرانیان مقیم اروپا و آمریکا هست و برای همین فکر نمیکنم مشکلی با قوانین بوجود بیاد.
حتی اگر سرور داخل ایران هم باشه مشکلی نیست برای من!

salar123-user8
September 28th, 2016, 14:11
ولی هدف رسوندن کانالهای داخلی ایران از جمله شبکه های سراسری و استانی به ایرانیان مقیم اروپا و آمریکا هست و برای همین فکر نمیکنم مشکلی با قوانین بوجود بیاد.

شما با پارس انلاین صحبت کنید. ولی شک دارم ارائه بدن. اکثر شرکت هایی که این مورد سرویس ها رو ارائه میدن روم سرور دارن.
البته با یه سری دیتاسنتر خصوصی هم صحبت کنید. شاید با اونا راحتر به نتیجه رسیدید.

speednet
September 28th, 2016, 15:22

سلام
لطفا با بنده در تماس باشید

sonixax
October 20th, 2016, 17:48
دوستان میخواستم بدونم کسی میتونه شبکه های تلویزیونی سراسری داخل ایران رو به صورت iptv ارایه بده ؟
خیلی ممنون

TukaNet
October 20th, 2016, 17:59
سلام

از نظر فنی امکانش هست ولی از نظر قانونی مجوز پخش بر روی iptv فقط در انحصار صدا و سیما هست.