PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه لایسنس whmcs به همراه هدیه!

yasserhost
September 26th, 2016, 19:40
با سلام و احترام خدمت دوستان و همکاران عزیز
بنده امروز خواستم این افر رو بدم به تعداد محدود واگذار کنم

خرید در پنل خود شخص انجام میشه و پشتیبانی تیکت به whmcs

لايسنس WHMCS
به صورت مادام العمر - برند دارد
قابليت تاييد در
www.whmcs.com/members/verifydomain.php
امكان دانلود آپديت ها به صورت مستقيم در بخش كاربري سازنده
در پنل خودتان لایسنس داشته باشید!
دامنه رایگانname.host
از دامنه ملی استفاده نشود!

قیمت با تخفیف : 200.000 تومان
کد تخفیف whmcs

سفارش و تحویل فوری (http://mizban24.net/cart.php?a=add&pid=144)

برای خرید محصولات دیگر با تخفیف ویژه تیکت ارسال کنید!

dark_7qe
September 27th, 2016, 15:18
سلام چطور با این قیمت ارائه می کنید؟

yasserhost
September 27th, 2016, 15:21
سلام چطور با این قیمت ارائه می کنید؟
لایسنس ها بصورت ارزون برامون ثبت میشه
فعلا ۵ لایسنس تحویل داده شد در پنل خود مشتری

برای سایت خودم هم تا اخر شب فعال میشه !

dark_7qe
September 27th, 2016, 15:31
لایسنس ها بصورت ارزون برامون ثبت میشه
فعلا ۵ لایسنس تحویل داده شد در پنل خود مشتری

برای سایت خودم هم تا اخر شب فعال میشه !
در صورتی که در مورد سورس پرداخت و نحوه خریدتون شفاف سازی کنید خریداری خواهد شد
اما توضیحی بیشتر از
ارزون برامون ثبت میشه نیاز هستش

yasserhost
September 27th, 2016, 15:32
در صورتی که در مورد سورس پرداخت و نحوه خریدتون شفاف سازی کنید خریداری خواهد شد
اما توضیحی بیشتر از
ارزون برامون ثبت میشه نیاز هستش
به روش برنامه نویسی پرداخت میشه بیشتر سایت ها رو میتونیم با این روش پرداخت کنیم
میتونید تلگرام در ارتباط باشید؟
Mizban24

TakCloud
September 27th, 2016, 15:37
Mizban24

امکان خریداری در پنل کاربری خودمان وجود دارد ؟‌

yasserhost
September 27th, 2016, 15:39
امکان خریداری در پنل کاربری خودمان وجود دارد ؟‌
بله تحویل ۱ دقیقه الی ۱ ساعت

Yas-Host
September 27th, 2016, 15:54
Mizban24

لطفا شفاف سازی کنید!

یعنی شما باگ دارید از وب سایت و سیستم و می تونید هزینه صورتحساب صادر شده را کمتر از هزینه فاکتور شده پرداخت کنید و تحویل بگیرید؟!

yasserhost
September 27th, 2016, 15:55
لطفا شفاف سازی کنید!

یعنی شما باگ دارید از وب سایت و سیستم و می تونید هزینه صورتحساب صادر شده را کمتر از هزینه فاکتور شده پرداخت کنید و تحویل بگیرید؟!
سلام بله جناب سنجری توی تلگرام یک عکس از لایسنس واستون فرستاده شد

sarwhost
September 27th, 2016, 15:57
سلام
خب اینو مطمئنا میتونن بفهمن و ببندن

yasserhost
September 27th, 2016, 15:59
سلام
خب اینو مطمئنا میتونن بفهمن و ببندن
لایسنس ها تست شده اگه مسدود بشه همون اول مسدود میشه که ما مجدد ثبت میکنیم و حل میشه
برای چندتا دامنه ثبت کردیم تا حالا مشکلی نبوده

Yas-Host
September 27th, 2016, 16:01
لایسنس ها تست شده اگه مسدود بشه همون اول مسدود میشه که ما مجدد ثبت میکنیم و حل میشه
برای چندتا دامنه ثبت کردیم تا حالا مشکلی نبوده

بنده منتظر مدرک اثبات اصلی هستم دوست گرامی و عزیز.

مطمئنا روش فوق توسط whmcs مسدود می شود با چند بار استفاده چون هر تیم بخش مالی دارد و تراکنش ها و سفارشات حتما چک می شوند

Rezash
September 27th, 2016, 16:01
سورس پرداخت مطمین هست ؟
امکان بستن قرارداد رسمی و تعهد بابت بسته نشدن هست ؟

yasserhost
September 27th, 2016, 16:03
بنده منتظر مدرک اثبات اصلی هستم دوست گرامی و عزیز.

مطمئنا روش فوق توسط whmcs مسدود می شود با چند بار استفاده چون هر تیم بخش مالی دارد و تراکنش ها و سفارشات حتما چک می شوند

منتظر اثبات هم باشید!:d تا نهایتا چند ساعت اثبات رو براتون ارسال میکنم

mizban97
September 27th, 2016, 16:06

سلام
برای بنده هم بفرستید در تلگرام هستم
09039126726

yasserhost
September 27th, 2016, 16:09
سلام
برای بنده هم بفرستید در تلگرام هستم
09039126726
ارسال شد

اثابت هم تا نهایتا چند ساعت اینده به جناب سنجری ارسال میشه ...

- - - Updated - - -

سورس پرداخت مطمین هست ؟
امکان بستن قرارداد رسمی و تعهد بابت بسته نشدن هست ؟

قرارداد نداریم میتونیم روش های دیگه ای برای اعتماد سازی انجام بدیم.
اجازه بدید دسترسی به همکاران بدم تا بهتر اعتماد سازی بشه.

DANG3R
September 27th, 2016, 16:16
سلام،

در تلگرام برای بنده نیز بفرستید
09120720182

yasserhost
September 27th, 2016, 16:22
سلام،

در تلگرام برای بنده نیز بفرستید
09120720182

ارسال شد

Yas-Host
September 27th, 2016, 19:56
متاسفانه با گذشت حدود 3 ساعت هنوز اثبات را برای ما ارسال نکردند.

ما اسکرین شات قبول نداریم ویدیو هم همینطور

حداقل باید دسترسی TeamViewer یا پنل کاربری ارسال شود.

موفق و پیروز.

yasserhost
September 27th, 2016, 20:44
متاسفانه با گذشت حدود 3 ساعت هنوز اثبات را برای ما ارسال نکردند.

ما اسکرین شات قبول نداریم ویدیو هم همینطور

حداقل باید دسترسی TeamViewer یا پنل کاربری ارسال شود.

موفق و پیروز.
Team viewer ارسال شد مشکلاتی داشت یکی دیگه دادم نبودید اومدید اطلاع بدید دوباره وصل شم

taranoome
September 27th, 2016, 21:43
سلام
با تشکر از yasserhost (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=109586)
خریداری شد و مشکلی هم نداشت

vahab00
September 28th, 2016, 02:35
دوستان ببخشید بی دلیل تو موضوع دخالت میکنم
اما فقط یک موردی رو اعصابم بود خواستم با شما هم در میان بذارم
هرکسی میتونه لایسنس یا هرچیزی بفروشه و به هر قیمتی که دلش بخواد و در ازای دریافت وجه هم وظیفه داره خدمات درستی ارائه بده . حال من کاری ندارم که ممکنه لایسنس های استارتر تا چند وقت فعال باشه
اما ایشون نیازی به اثبات با فیلم و عکس و تیم ویوور و... نداره . شما میتونید خرید نکنید
اما اینکه میگید اثبات با فیلم و عکس و تیم و... بدید دو هدف میتونید داشته باشید
یا اینکه طرف رو خدای نکرده کلاه بردار میدونید (منظورم به شخص خاصی نیست)
یا اینکه شما میخواید روشش رو یاد بگیرید و دو فردای دیگه خودتون هم بفروشید
به هر حال ایشون نیازی به اثبات به این روش ها نداره و شما میتونید در بدترین حالت ازش خرید نکنید یا حداقل ضمانت بازگشت وجه از ایشون بگیرید که اگه خدای نکرد مشکل داشت هزینه رو پس بدن
اما لطفا دست از این کار بردارید
چرا ایشون باید اثبات کنه ؟ اونم فقط به یک فرد ؟
چه نیازی هست ایشون حتما روش خریدش رو با تیم ویوور به شما نشون بده ؟
اصلا اومدیم ایشون به شما اثبات کرد چه تغییری در روند فروش فرد ایجاد کردید ؟
آیا برای ایشون بازاریابی کردید؟
آیا در سایت یا وبلاگ خود ایشون رو برای خرید معرفی کردید ؟
و یا آیا شما هم دو فردای دیگر فروشنده این نوع لایسنس نخواهید بود ؟
به هر حال شرمنده
جوش آوردم
در پناه حق

Yas-Host
September 28th, 2016, 08:36
هرکسی میتونه لایسنس یا هرچیزی بفروشه و به هر قیمتی که دلش بخواد و در ازای دریافت وجه هم وظیفه داره خدمات درستی ارائه بده . حال من کاری ندارم که ممکنه لایسنس های استارتر تا چند وقت فعال باشه
اما ایشون نیازی به اثبات با فیلم و عکس و تیم ویوور و... نداره . شما میتونید خرید نکنید
به هر حال ایشون نیازی به اثبات به این روش ها نداره و شما میتونید در بدترین حالت ازش خرید نکنید یا حداقل ضمانت بازگشت وجه از ایشون بگیرید که اگه خدای نکرد مشکل داشت هزینه رو پس بدن
به هر حال شرمنده
جوش آوردم
در پناه حق

ما روش خرید را نتخواستیم دوست عزیز .

ایشان اعلام کردند وب سایت WHMCS.com باگ نرم افزاری دارد و می توانند لایسنس با هزینه 0$ ایجاد کنند!

ایشان یک اسکرین شات از پنل ارسال کردند که می توانند لایسنس ایجاد کنند ما برای اثبات گفتیم باید Team viewer ارسال کنند تا روشن شود(و ایشان هم قبول کردند) زیرا با ابزار هایی زیبایی مانند فتوشاپ و Inspect براحتی هر مقداری و هر صفحه ای قابل ایجاد شدن را دارد.

ما از ایشون نه درخواست کردیم که روش خرید را نشان دهند نه چیز دیگری . فقط درخواست کردیم که نمایش دهند که لایسنس خریداری شده 0 دلار است و در صورت خرید لایسنس جدید نیز همین میزان خواهد بود.

مطمئنا برای بنده و شما هزینه 20 هزار تومان یا خیلی بیشتر از این ها پولی نیست و صدرصد نیازی به درآمد زایی از این طریق نداریم.

همچنین شما وکیل ایشان نیستید! ایشان خودشان اعلام می کردند نیازی به اثبات نیست و خریداری کنید متوجه خواهید شد و ما هم بحث را تمام میکردیم .

همچنین به جای جوش آوردن به قول هاتون عمل کنید جناب سیدچورته عزیز. (بار اول نیست).

موفق و پیروز.

Rezash
September 28th, 2016, 09:41
به هر حال شرمنده
جوش آوردم
در پناه حق

یعنی شما می فرمایید مشتری حق نداره قبل از خرید، از محصولی که میخره اطمینان پیدا کنه ؟
یعنی مشتری شما قبل از خرید در مورد صحت محصولتون سوال کنه شما جوش می آرید ؟!
یعنی می فرمایید مشتری خرید کنه بعد اگر به مشکل خورد بیاد تاپیک بزنه آی فلان شد ؟!
استارتر عزیز یک آفر دادند ، این حق طبیعی مشتری ها هست قبل از خرید سوال کنند.

yasserhost
September 28th, 2016, 09:52
دوستان ببخشید بی دلیل تو موضوع دخالت میکنم اما فقط یک موردی رو اعصابم بود خواستم با شما هم در میان بذارم هرکسی میتونه لایسنس یا هرچیزی بفروشه و به هر قیمتی که دلش بخواد و در ازای دریافت وجه هم وظیفه داره خدمات درستی ارائه بده . حال من کاری ندارم که ممکنه لایسنس های استارتر تا چند وقت فعال باشه اما ایشون نیازی به اثبات با فیلم و عکس و تیم ویوور و... نداره . شما میتونید خرید نکنید اما اینکه میگید اثبات با فیلم و عکس و تیم و... بدید دو هدف میتونید داشته باشید یا اینکه طرف رو خدای نکرده کلاه بردار میدونید (منظورم به شخص خاصی نیست) یا اینکه شما میخواید روشش رو یاد بگیرید و دو فردای دیگه خودتون هم بفروشید به هر حال ایشون نیازی به اثبات به این روش ها نداره و شما میتونید در بدترین حالت ازش خرید نکنید یا حداقل ضمانت بازگشت وجه از ایشون بگیرید که اگه خدای نکرد مشکل داشت هزینه رو پس بدن اما لطفا دست از این کار بردارید چرا ایشون باید اثبات کنه ؟ اونم فقط به یک فرد ؟ چه نیازی هست ایشون حتما روش خریدش رو با تیم ویوور به شما نشون بده ؟ اصلا اومدیم ایشون به شما اثبات کرد چه تغییری در روند فروش فرد ایجاد کردید ؟ آیا برای ایشون بازاریابی کردید؟ آیا در سایت یا وبلاگ خود ایشون رو برای خرید معرفی کردید ؟ و یا آیا شما هم دو فردای دیگر فروشنده این نوع لایسنس نخواهید بود ؟ به هر حال شرمنده جوش آوردم در پناه حق با سلام و احترام خدمت همکاران و دوستان چند نفری به جز شما این حرف رو بهم زدن ایشون فقط خواستن مطمئن بشن که لایسنس ها منقضی نشه همین هر کدوم اومد یه حرفی زد منم بخاطر اینکه با جناب سنجری آشنایی دارم بهش اعتماد کردم حرف شما هم درست هست ولی من خودم کار خودم رو میدونم ... جناب سنجری هم حق داشت بگه چون کلاه بردار زیاده !

OmizbanCo
September 28th, 2016, 09:54

ایشان اعلام کردند وب سایت WHMCS.com باگ نرم افزاری دارد و می توانند لایسنس با هزینه 0$ ایجاد کنند!

ایشان یک اسکرین شات از پنل ارسال کردند که می توانند لایسنس ایجاد کنند ما برای اثبات گفتیم باید Team viewer ارسال کنند تا روشن شود(و ایشان هم قبول کردند) زیرا با ابزار هایی زیبایی مانند فتوشاپ و Inspect براحتی هر مقداری و هر صفحه ای قابل ایجاد شدن را دارد.

ما از ایشون نه درخواست کردیم که روش خرید را نشان دهند نه چیز دیگری . فقط درخواست کردیم که نمایش دهند که لایسنس خریداری شده 0 دلار است و در صورت خرید لایسنس جدید نیز همین میزان خواهد بود.

مطمئنا برای بنده و شما هزینه 20 هزار تومان یا خیلی بیشتر از این ها پولی نیست و صدرصد نیازی به درآمد زایی از این طریق نداریم.

همچنین شما وکیل ایشان نیستید! ایشان خودشان اعلام می کردند نیازی به اثبات نیست و خریداری کنید متوجه خواهید شد و ما هم بحث را تمام میکردیم .

همچنین به جای جوش آوردن به قول هاتون عمل کنید جناب سیدچورته عزیز. (بار اول نیست).

موفق و پیروز.

سلام و درود قصد ارسال اسپم و دخالت ندارم اما شما وقتی قانع نمیشی چیکارت باید کنن ؟:))
تیم ویور هم دادن بهت ، دوستانی هم خریداری کردن نظراتشونو گفتن حالا باید حتما آیه بیارن برات تا ثابت بشه بهت ؟

:-*:-$

vahab00
September 28th, 2016, 10:20

موفق و پیروز.
اول اینکه اسیر اون ی تیکه آخرم . قول هاتون و...
جوابش رو تلگرام میفرستم . راستی من دعوا ندارم و اصلا هم قصد بدی نداشتم . جدیدا داره مد میشه این روش
برای اثبات نظرات مشتریان خرید کرده کافیه و یا نهایت میتونن به شما یک لایسنس بدن و بعد تایید شما هزینه رو دریافت کنن
خلاصه این روزا مد شده . هر کی هرکاری میکنه میگن اثبات کن

یعنی شما می فرمایید مشتری حق نداره قبل از خرید، از محصولی که میخره اطمینان پیدا کنه ؟
یعنی مشتری شما قبل از خرید در مورد صحت محصولتون سوال کنه شما جوش می آرید ؟!
یعنی می فرمایید مشتری خرید کنه بعد اگر به مشکل خورد بیاد تاپیک بزنه آی فلان شد ؟!
استارتر عزیز یک آفر دادند ، این حق طبیعی مشتری ها هست قبل از خرید سوال کنند.
چرا حق نداشته باشه ؟ حق داره خوبم داره
اما وقتی این بحث میاد وسط یا باید برای همه باشه هیچکس . ایشون ک نمیتونن به همه تیم ویوور بدن
خیر مشتری من گاها ساعت ها ازم سوال میکنه و حقشه ک بدونه . اما معمولا در یک حدی هست و فراتر از اون نمیره
جناب رضای عزیز الان سوالی دارم : شما خرید کردید ؟ چه اطمینانی دارید لایسنس شما دائمی باقی بمونه ؟ باقی نموند چه میکنید ؟ مثلا بعد یک هفته بلاک شد چکار میکنید ؟ whmcs اون باگ خودش رو هم رفع کرد بعدش چی ؟
به هر حال من منظورم اینی نبود که شما فرمودید و قصد من این بود که بگم نیازی به این روش ها نیست .

با سلام و احترام خدمت همکاران و دوستان چند نفری به جز شما این حرف رو بهم زدن ایشون فقط خواستن مطمئن بشن که لایسنس ها منقضی نشه همین هر کدوم اومد یه حرفی زد منم بخاطر اینکه با جناب سنجری آشنایی دارم بهش اعتماد کردم حرف شما هم درست هست ولی من خودم کار خودم رو میدونم ... جناب سنجری هم حق داشت بگه چون کلاه بردار زیاده !
سلام یاسر جان . چند وقتیه کم و بیش همو میشناسیم و بنده هیچ قصد و نیت بدی نداشتم
این اولین بار نیست که این اتفاق رو دیدم اما صبرم اینجا تموم شد . البته من مخاطبم یاسین نبود چون سالیانه میشناسمش .چند وقت پیش من هم خدماتی ارائه کردم تقریبا کسی استفاده نکرد ولی صدها نفر تو تلگرام پیام دادن تیم بده ، یا عکس بده یا فیلم بده از پنلت . یعنی همه دنبال این بودن که فقط بفهمن چطور و از کجا دارم ارائه میکنم . هیچکی استفاده نکرد
برای همینه دلم پر بود
آقا یا استفاده بکن یا نکن . ی عکس از پنل یا فیلم از پنل + تایید چند مشتری + لینک سایت هاشون کافیه دیگه
این همه چک و چونه نداره ک...

به هر حال از یاسین و همه عزیزان معذرت میخوام دخالت کردم . اگه فکر میکنید پستم نابجاست پ.خ بدید پاک کنم پست هام رو
بازم ببخشید