PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام نرم افزار حسابداری ؟

sarwhost
September 26th, 2016, 13:24
سلام
دوستانی که دفتر دستک دارین برای بخش مالیتون از کدوم نرم افزار حسابداری استفاده میکنید که مشکلی نداره ؟

farshid17
September 26th, 2016, 15:20
سلام
دوستانی که دفتر دستک دارین برای بخش مالیتون از کدوم نرم افزار حسابداری استفاده میکنید که مشکلی نداره ؟
شایگان جز قدیمی ترین ها هست یکی از شرکت زیر مجموعه بالغ بر 12 سال دارن استفاده می کنند کارشون نمایندگی asus هست

reportday.ir
September 26th, 2016, 16:05
سلام
همه ی نرم افزارهای حسابداری شبیه همدیگر هستند. فرق شان تنها در ظاهر می باشد.

delta
September 26th, 2016, 16:36
برنامه های حسابداری معروف خودشون زیرش نوشتن دارای تاییدیه اداره مالیات..یک زمانی همه هلو استفاده میکردند..جدیدا هم گرون کرده هم امکاناتش رو به صورت پلاگین جدا جدا برای فروش گذاشته!!! یعنی یک سیستم حسابداری با امکانات برای شما کم کم 500 به بالا میفته..
من خودم خیلی دنبال یک نرم افزار درست و حسابی ارزون میگشتم.هر جا گشتم همه قیمتها نجومی بودش..چشمم خورد به حسابداری دقیق..قیمتش واقعا عالیه و همه امکاناتم داره..هفته قبل نسخه متوسطش رو خریدم 78 هزار تومان همه چیزم داره..اسونم هست سریع میتونید یاد بگیرید.زنگ بزنید سفارش بدید پولو واریز کنید سریع براتون میفرستند..نسخه 6 تازه بیرون داده من گرفتم راضی هستم.مورد تایید اداره مالیات هم هست و خروجی گذارش فصلی هم طبق ماده 169 رو داره..این سایتشه..خواستی بگیر
http://www.asandaghigh.ir/