PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میل هاستینگ یا خرید هاست ؟!

M@ximus
September 26th, 2016, 10:46
سلام به همه
نمیدونم جای مناسبی تاپیک زدم یا نه
قصد دارم برای ساخت اپل آیدی و طبعا استفاده مشتری از ایمیلش یه سایت مثل جیمیل راه بندازم بطوری کاربر وارد دامنه xxxxxxxx.com بشه و خیلی ساده بتونه لاگین کنه
لازم به ذکره که خودم فقط یکبار برای وریفای اپل آیدی از این ایمیل استفاده میکنم و مشتری‌ها هم خیلی به ندرت سالی یه بار شاید ازش استفاده کنن اونم برای برطرف کردن مشکلات آیکلاد و اینچیزا (خیلی خیلی کم - در واقعا میشه گفت که هیچ ارسالی وجود نداره و به ندرت دریافتی هستش)
حالا با توجه به تعداد بسیار زیاد اکانت ایمیلها که میتونه بین 3هزار تا 10 هزارتا باشه (شایدم بیشتر)
1) هاست بگیرم و خودم توی سی‌پنل یه کارایی بکنم یا از -میل هاستینگهای آماده- استفاده کنم؟ اگه باید هاست بگیرم ایرانی بگیرم یا غیر ایرانی؟
2) در صورت تغییر سرویس دهنده ایمیلها از بین میره؟
3) فکر میکنید چه مقدار حجم نیاز باشه
4) بطور کلی چطور میتونم امنیت رو بالا ببرم؟ ssl لازمه؟
5) با توجه به اینکه تداوم فعالیت این ایمیلها خیلی مهمه (منظورم مدت زمان طولانی سرویس دهی هستش) چه توصیه دیگه‌ای دارید که توی متن نیستش
خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید و تا اینجا خوندید

cacodemon
September 26th, 2016, 12:48
سلام به همه
قصد دارم برای ساخت اپل آیدی و طبعا استفاده مشتری از ایمیلش یه سایت مثل جیمیل راه بندازم بطوری کاربر وارد دامنه xxxxxxxx.com بشه و خیلی ساده بتونه لاگین کنه
لازم به ذکره که خودم فقط یکبار برای وریفای اپل آیدی از این ایمیل استفاده میکنم و مشتری‌ها هم خیلی به ندرت سالی یه بار شاید ازش استفاده کنن اونم برای برطرف کردن مشکلات آیکلاد و اینچیزا (خیلی خیلی کم - در واقعا میشه گفت که هیچ ارسالی وجود نداره و به ندرت دریافتی هستش)
حالا با توجه به تعداد بسیار زیاد اکانت ایمیلها که میتونه بین 3هزار تا 10 هزارتا باشه (شایدم بیشتر)
1) هاست بگیرم و خودم توی سی‌پنل یه کارایی بکنم یا از -میل هاستینگهای آماده- استفاده کنم؟ اگه باید هاست بگیرم ایرانی بگیرم یا غیر ایرانی؟
5) با توجه به اینکه تداوم فعالیت این ایمیلها خیلی مهمه (منظورم مدت زمان طولانی سرویس دهی هستش) چه توصیه دیگه‌ای دارید که توی متن نیستش

هاست از جایی خیلی مطمئن بگیر
یک اسکریپت دیسپوزال میل ران کن

a1994n1373
September 27th, 2016, 11:33
سلام به همه

سلام . دوست عزیز ، شما در بخش آموزش تاپیک زدید به همین خاطر دوستانی که در کار فروش هاست هستند نمیتونند اینجا افر بدن .

itjavani
September 27th, 2016, 11:56
سلام به همه

این سرویس رو برای یکی از مشتریانم راه اندازی کردم.
روال کار بدین شکل بود
10 دامنه مختلف با پسوند بین المللی برای ایشون ثبت کردیم. یک سرور مجازی 1 گیگ رم جهت میزبانی ایمیل ها راه اندازی شد. دقت بفرمایید که این میزان ایمیل و دریافت ایمیل درجا ممکن هست در هر هاستینگی اتفاق نیفتد. معمولا هاستینگ ها به جهت جلوگیری از اسپم ارسال و دریافت ایمیل رو به 20 ایمیل در ساعت محدود میکنند. در نتیجه داشتن سرور مجازی بهتر می باشد. این سرور رو میتوانید با رم کمتر هم تهیه کنید. نکته دوم اینکه سرور مجازی شما حتما باید پورت ارسال و دریافت ایمیل آن باز باشه و همینطور نکته مهم تر آنکه از دیتاسنتر هایی مثل رداستیشن که relay باید استفاده بشه سرور تهیه نکنید.
سرور ایمیل حتماااااا خارجی باشه.
هر ایمیل بطور متوسط 20 کیلوبایت حجم میگیرد. حالا خودتون حساب کنید چقدر اکانت میسازید و چند ایمیل دریافت میکنید.
در صورتی که سرور از خودتون باشه با تغییر سرور میتونید بک اپ بگیرید و منتقل کنیدو اطلاعات از دست نمیره
امنیت روی اکانت های ایمیل چون ایمیل ها صرفا برای اپل ای دی هست زیاد مهم نیست فقط پسورد ها رو رندوم ایجاد کنید

سوالی داشتید من در خدمتتون هستم.

M@ximus
September 27th, 2016, 12:11
از همه دوستان ممنونم مخصوصا جناب itjavani عزيز. نميدونم با چه زبونى ازتون تشكر كنم
فقط هنوز از يه چيزي مطمئن نشدم!
فرض ميگيريم كه من سرور يا هاست رو بدون تهيه بكاپ از ايميلها تغيير دادم و به هر دليلي ايميلهايي كه تا الان ارسال و دريافت شدن از بين رفتن. حالا اگر همون آدرس ايميلهارو مجدد روي سرور جديد تعريف كنم همچنان كاربر بدون اينكه متوجه چيزي بشه ميتونه از ايميل استفاده كنه؟ يعني ايميلهاي ارسالي از اپل مجدداً ميتونه دريافت بشه؟
منظورم اينه كه آدرس ايميلها پابرجا ميمونه مثل سيمكارتي كه توي هر گوشي قرار بگيره زنگ ميخوره؟!
بازم ببخشيد اگه سوالم مسخره بنظر مياد. هيچ آگاهى و تجربه اي در اين زمينه ندارم

itjavani
September 27th, 2016, 12:23
خواهش میکنم.
بله مشکلی نداره. در هر حالتی دوباره ادرسشو ایجاد کنید ایمیل های جدید قابل دریافت هستند.

cacodemon
September 27th, 2016, 14:27
این سرویس رو برای یکی از مشتریانم راه اندازی کردم.
روال کار بدین شکل بود
10 دامنه مختلف با پسوند بین المللی برای ایشون ثبت کردیم. یک سرور مجازی 1 گیگ رم جهت میزبانی ایمیل ها راه اندازی شد. دقت بفرمایید که این میزان ایمیل و دریافت ایمیل درجا ممکن هست در هر هاستینگی اتفاق نیفتد. معمولا هاستینگ ها به جهت جلوگیری از اسپم ارسال و دریافت ایمیل رو به 20 ایمیل در ساعت محدود میکنند. در نتیجه داشتن سرور مجازی بهتر می باشد. این سرور رو میتوانید با رم کمتر هم تهیه کنید. نکته دوم اینکه سرور مجازی شما حتما باید پورت ارسال و دریافت ایمیل آن باز باشه و همینطور نکته مهم تر آنکه از دیتاسنتر هایی مثل رداستیشن که relay باید استفاده بشه سرور تهیه نکنید.
سرور ایمیل حتماااااا خارجی باشه.
هر ایمیل بطور متوسط 20 کیلوبایت حجم میگیرد. حالا خودتون حساب کنید چقدر اکانت میسازید و چند ایمیل دریافت میکنید.
در صورتی که سرور از خودتون باشه با تغییر سرور میتونید بک اپ بگیرید و منتقل کنیدو اطلاعات از دست نمیره
امنیت روی اکانت های ایمیل چون ایمیل ها صرفا برای اپل ای دی هست زیاد مهم نیست فقط پسورد ها رو رندوم ایجاد کنید

سوالی داشتید من در خدمتتون هستم.

ارسال شاید محدود بشه ولی دریافت دیگه چرا
اشتباه نکردید؟

m_dg_farari
September 28th, 2016, 00:01
Spamm Assign Policy های مختلف برای جلوگیری از "دریافت اسپم" عمدتا دریافت تعداد زیادی ایمیل از یک آی پی / دامین رو محدود میکنند. البته نه به این اعداد کم ولی محدودیت هست
در کل شما در هاست اشتراکی چنان جایی برای مانور ندارید!