PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیابی و اعلام سرقت کالا در hamyab24 خوب یا بد؟

سیدرضا بازیار
September 26th, 2016, 09:45
من امروز یه سایت در اینترنت دیدم که ۵۰۰۰ تومان میگیره و شماره سریال کالای ما رو ذخیره میکنه

میخوام لپ تاپم رو توی اون ثبت کنم

اگه این کار رو کنم بعد از ***یده شدن لپ تاپ میتونن برام ردیابیش کنن؟

از این سایت استفاده کنم یا نه؟

Aria90
September 27th, 2016, 02:25
درود
داخل سایتش نوشته

در سامانه همیاب 24 کالای دیجیتال (موبایل، لپ تاپ، تبلت و ...) گمشده یا سرقتی را اطلاع رسانی و ردیابی نمایید و سریعتر آن را پیدا کنید.درهنگام خرید نیز می توانید با استعلام شماره سریال کالای دیجیتال، خریدی امن و سالم داشته باشید.یعنی یک جور راهنما برای لوازم دیجیتال گمشده هست و کمک به فهمیدن سرقتی بودن کالا
نه اینکه در لحظه از طریق gps ردیابی کنن
اگر دنبال این هستید که در هر زمان موقعیت مکانی لپ تاپتونو پیدا کنید باید دنبال راهکارهای دیگه باشید

kiava
September 27th, 2016, 02:41
بی فایدس شما حتی لبتابت گم بشه و بخوای برید شکایت بنویسید تا ارجاع بدن دادگاه بلکه اونا دستور قضایی شاید بدن که بتونید ردیابی کنید یا خیر اولا کلی زمان میبره و دوما فکر کنم نزدیک اون قیمت لبتاب یا هر چیزی باید خرج کنید تا بتونید پیدا کنید بهترین روش نصب سیستم هایی امنیتی که از روی جی پی اس استفاده میشن مثل 360security برای گوشی ویندوز 10 خودش یک حالت ***یده شدن لبتاب داره که گم شه در صورت درخواست ازش به محض وصل شدن به اینترنت بهتون میگه ولی باز ریش و قیچی دست خودتونه هرطور خودتون صلاح میدونید

k-pax
September 27th, 2016, 09:10
بیفایدس
اینجا فقط میتونید اعلام سرقتی کنید و اگر کسی خواست لپتاپی بخره میره اینجا و چک میکنه ببینه سرقتی نباشه شاید در اون صورت بشه لپتاپ شما را پیدا کرد

اما کی موقعه خرید میره چک میکنه و چند درصد امکان داره پیدا بشه !؟ خیلی کمه

سه سال پیش لپتاپم دست یکی دوستام بود قرار بود برام بیاردش . ازش ***ین . تازه شماره موبایل ***ه را هم داشت . شکایت کردیم هنوز پیدا نشده!

iHSG
September 27th, 2016, 09:26
نه اصلاً پیگیری هم کنید و لپ تاپ هم پیدا کنید مگه تو این عصر تکنولوژی ما خود لپ تاپ مهمه یا داده های توش؟؟ معلومه که داده ها خب پس طی اون مدتی که دست جناب د.زده هستش به نظرتون نمی تونه کلاً پاک کنه؟؟؟ دیگه لپ تاپ خالی بدون اطلاعات به چه درد شما می خوره؟

m2n
September 27th, 2016, 13:20
نه اصلاً پیگیری هم کنید و لپ تاپ هم پیدا کنید مگه تو این عصر تکنولوژی ما خود لپ تاپ مهمه یا داده های توش؟؟ معلومه که داده ها خب پس طی اون مدتی که دست جناب د.زده هستش به نظرتون نمی تونه کلاً پاک کنه؟؟؟ دیگه لپ تاپ خالی بدون اطلاعات به چه درد شما می خوره؟

مونده لپ تاپ چی باشه، خالی هم باشه اشکال نداره o:-)

iHSG
September 27th, 2016, 17:26
مونده لپ تاپ چی باشه، خالی هم باشه اشکال نداره o:-)

والا اگه فقط برای گیم هم باشه save های بازی ها که پاک بشه خیلی خیلی ناراحت میشن دیگه چه برسه به اینکه یه طراح گرافیکی برنامه نویسی چیزی باشه و کلی پروژه save داشته باشه.
البته مگه اینکه از این لپ تاپ های خیلی گرون قیمت 10 میلیون به بالا باشه که خب آره اون موقع پلاستیک خامش هم ارزش داره :d

kool
September 27th, 2016, 18:20

البته در مواردی هم کاش پاک کنه و از اطلاعات و دسترسی ها سوء استفاده نکنه!

سیدرضا بازیار
September 27th, 2016, 21:30
بی فایدس شما حتی لبتابت گم بشه و بخوای برید شکایت بنویسید تا ارجاع بدن دادگاه بلکه اونا دستور قضایی شاید بدن که بتونید ردیابی کنید یا خیر اولا کلی زمان میبره و دوما فکر کنم نزدیک اون قیمت لبتاب یا هر چیزی باید خرج کنید تا بتونید پیدا کنید بهترین روش نصب سیستم هایی امنیتی که از روی جی پی اس استفاده میشن مثل 360security برای گوشی ویندوز 10 خودش یک حالت ***یده شدن لبتاب داره که گم شه در صورت درخواست ازش به محض وصل شدن به اینترنت بهتون میگه ولی باز ریش و قیچی دست خودتونه هرطور خودتون صلاح میدونید

این نرم افزار واسه ویندوز فون و مک هم کاربرد داره؟
میشه بیشتر توضیح بدید