PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افت شدید رتبه گوگل !

Jai
September 25th, 2016, 11:15
با سلام خدمت دوستان ! کسی میدونه داستان گوگل چیه ؟

وبسایت من 2 سال تمام صفحه اول و نهایتن دوم گوگل بود توی یک کلمه پر رقابت

یهو طی 48 ساعت اخیر اومده پیج 11 گوگل !! کسی میدونه داستان این کارهای گوگل چیه و راه حل چیه ؟

Club4fun
September 25th, 2016, 16:47
به احتمال فراوان شامل آپدیت الگوریتم پنگوئن شدید و این افت به خاطر اون هستش ...

siavash82ir
September 25th, 2016, 17:54
الگوریتم گوگل آپدیت شده و روی خیلی از سایت ها این موردی که شما دچارش شدید بوجود اومده

joomla2
September 25th, 2016, 17:59
سلام.
هاستتون را تغییر ندادید؟؟

سیدرضا بازیار
September 25th, 2016, 19:15
سلام.
هاستتون را تغییر ندادید؟؟

منم دو روز پیش هاستم رو تغییر دادم و بازدید کنندگان سایتم نصف شده
ولی نمیدونم چرا...؟

upnull50
September 25th, 2016, 21:09
الگوریتم گوگل آپدیت شده و روی خیلی از سایت ها این موردی که شما دچارش شدید بوجود اومده

کی آپدیت شده؟
من حدود یک هفته ده روزی می شه که ورودی همه سایت هام افت کرده... هیچ تغییری هاستی هم نداشتم

mha1368
September 25th, 2016, 21:14
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=174358

myasin.veici
September 25th, 2016, 21:16
منم دو روز پیش هاستم رو تغییر دادم و بازدید کنندگان سایتم نصف شده
ولی نمیدونم چرا...؟
این افت بازدید کننده مربوط به تغییررات در الگوریتم گوگل هست که از جمعه ۱۲ شهریور (۲ September) شروع شده پیشنهاد میشه وب سایت رو به روز نگه دارید و بر روی ایجاد لینک های طبیعی تمرکز نمایید

jsoltani
October 2nd, 2016, 20:05
با سلام خدمت دوستان ! کسی میدونه داستان گوگل چیه ؟

وبسایت من 2 سال تمام صفحه اول و نهایتن دوم گوگل بود توی یک کلمه پر رقابت

یهو طی 48 ساعت اخیر اومده پیج 11 گوگل !! کسی میدونه داستان این کارهای گوگل چیه و راه حل چیه ؟
درود
احتمال داره یا سایت شما برای لحظه ای قطع شده باشه (احتمالش خیلی کمه)
دوم اینکه سایتهایه دیگر باعث جذب کاربران شدن مثلا همه میان تو سایتتون میبینن که به چیزی که خواستن نره سیدن و میرن سایتهایه بعدی و این خودش اثر بدی رو سایتتون در اون مطلب میزاره و پایینیا میان بالا و احتمال داره سایتتون یا پاپ آپ زیاد داشته بوده یا اینکه سرعتش برای لحظه ای مثلا شب یا یک وقت دیگه کم بوده و باز نمیشده که رفتن سایتهایه دیگه
به همین دلیله که افتادید پایین و یا اینکه رقیباتون بازدید بیشتری داشتن و سایتهایه قدرتمندی بودن
تمامه داستان به نظرم همینه باز احتمال داره دلایل دیگه ای داشته باشه چیزی که به ذهنم میرسه همینا بود
پاینده باشید
بدرود

menalgeya
October 2nd, 2016, 20:21
سلام

اپدیت جدید در الگوریتم گوگل اعمال شده است

https://moz.com/google-algorithm-change

kiava
October 2nd, 2016, 20:54
داخل سایتتون کپی چیزی میکنید؟ و اینکه سایتتون باید بستگی به میزان مدتی که کاربر در سایتتون میمونه و اصلا سایتتون بهینه کدی هست یا خیر به این موارد فعلا بستگی داره باید برسی بشه

saeid1346
October 2nd, 2016, 21:54
مطمئن هستید خرید بک لینک ضرر داره ؟

الان تمام سایت هایی که اومدن بالا بک لینک کیلویی خریدن !!!!

- - - Updated - - -

بیشتر 20 تا سایت رو بررسی کردم همه بک لینک خریدن !

قضیه چیه ؟ :|

myasin.veici
October 2nd, 2016, 22:03
دلیلش آخرین آپدیت الگوریتم پنگون هست

kiava
October 2nd, 2016, 22:10
مطمئن هستید خرید بک لینک ضرر داره ؟

الان تمام سایت هایی که اومدن بالا بک لینک کیلویی خریدن !!!!

- - - Updated - - -

بیشتر 20 تا سایت رو بررسی کردم همه بک لینک خریدن !

قضیه چیه ؟ :|

ضرر نداره هرکی میگه اطلاعات سئو ندارن

saeid1346
October 2nd, 2016, 22:11
ضرر نداره هرکی میگه اطلاعات سئو ندارن

ضرر که داشت ، شک نکنید .
من چند بار تستش کردم تا قبل از اپدیت گوگل سایت افت شدیدی پیدا کرد بود !

kiava
October 2nd, 2016, 22:13
ضرر که داشت ، شک نکنید .
من چند بار تستش کردم تا قبل از اپدیت گوگل سایت افت شدیدی پیدا کرد بود !
عزیز میگم نداره بنده 5 سال سئو میکنم بک لینک تاثیرر30 درصدی داره و اگر کیلویی بخری بله زیاده روی کردی

myasin.veici
October 2nd, 2016, 22:15
برای بالا اومده مجبورید لینک بخرید یا این که لینک سازی حرفه ای انجام بدید و لی در نهایت باید لینک بخرید
@-)
البته باید ببینید رقابت کلمات شما به چه شکل هست و نسبت به اونها بید لینک بخرید یا ایجاد کنید

- - - Updated - - -

در کل هیچ چیزی در سئو سایت (http://www.tiptopweb.ir/%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/) کلی نیست و شرایط هر وب سایت در کلمات مخطلف با شرایط هر کدام از رقبا در همان کلمات متفاوت هست و با کپی بهینه سازی و تکرار لینک به نتیجه نمیرسید

spaceman_
October 4th, 2016, 19:25
باز شما میگی تازه اینطور شده من از همون روز اول آپدت پنگوئن که وسط های شهریور بود این بلا سرم اومد هنوز گوگل اعلام نکرده بود که آپدیت کرده ولی توی وب مستر زده بود آپدیت شده برخی چیزاش... که بعدش در سپتامبر اعلام کرد که الگوریتم پنگوئن 4 اومده!
منم سایتم 3 سال صفحه اول و گاها نتیجه اول بود!
اما حالا بین صفحه 9 تا 11 هست من بک لینک نخریدم ولی لینک مصنوعی شاید... چون یه سری وبلاگ با موضوع سایت خودم داشتم که 2 سالی بود اون لینک وجود داشت....
باز اگه کسی منو راهنمایی کنه که چه کنم چه بک لینکی بخرم آیا اصن تاثیری داره بک لینک با آپدیت جدید گوگل تاثیر داره یا خیر ممنون میشم

Jai
October 4th, 2016, 20:04
باز شما میگی تازه اینطور شده من از همون روز اول آپدت پنگوئن که وسط های شهریور بود این بلا سرم اومد هنوز گوگل اعلام نکرده بود که آپدیت کرده ولی توی وب مستر زده بود آپدیت شده برخی چیزاش... که بعدش در سپتامبر اعلام کرد که الگوریتم پنگوئن 4 اومده!
منم سایتم 3 سال صفحه اول و گاها نتیجه اول بود!
اما حالا بین صفحه 9 تا 11 هست من بک لینک نخریدم ولی لینک مصنوعی شاید... چون یه سری وبلاگ با موضوع سایت خودم داشتم که 2 سالی بود اون لینک وجود داشت....
باز اگه کسی منو راهنمایی کنه که چه کنم چه بک لینکی بخرم آیا اصن تاثیری داره بک لینک با آپدیت جدید گوگل تاثیر داره یا خیر ممنون میشم

شرایط بنده هم دقیقا به این صورته ! لطفا یکی راهنمایی کنه

satiran
October 5th, 2016, 12:34
استارتر عزیز ادرس سایتتون را نگفتید

clack
October 5th, 2016, 13:47
سلام دوستان .

به نظر میاد بهترین کار ساخت یک تاپیک مرجع هست تا دوستان در مورد الگوریتم جدید گوگل اطلاعاتشون رو انجا جمع آوری کنند و از این پراکندگی جلوگیری بشه .

arex_decor
October 12th, 2016, 01:20
اگر هاست یا کد سایت خود را عوض کرده اید، این اتفاق طبیعی است. البته بعد از 2 ماه می توانید به رتبه قبلی برگردید.

ashadata
October 25th, 2016, 06:48
با سلام و درود

1 - تغییر سرور و در نتیجه تغییر ای پی که افت رتبه میده
2 - پست گذاری های کپی و غیر مفید
3 - استفاده از پاپ اپ

این گزینه ها میتونه باشه