PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در solusvm

ho2o2oo
September 24th, 2016, 14:10
با سلام . بنده سرور مجازیم رو با solusvm مجازی سازی کردم از نوع kvm مشکلی که الان دارم هنگام ساخت vps بهم می گه فضا موجود ندارید solus هم روی سرور اصلی که به پنل وصل شده نصب شده است. تصویر نمونه هم ضمیمه شده لطفا اعلام نظر فرمایید .

OxinOnline
September 24th, 2016, 23:12
سلام وقت بخیر دوست عزیز فکر میکنم مشکل از پارتیشن بندی هست
باید پارتیشن اصلی هارد home روی lvm باشه البته نظر من این هست شاید استادید نظر دیگری داشته باشند

CYCLONER
September 24th, 2016, 23:45
با سلام . بنده سرور مجازیم رو با solusvm مجازی سازی کردم از نوع kvm مشکلی که الان دارم هنگام ساخت vps بهم می گه فضا موجود ندارید solus هم روی سرور اصلی که به پنل وصل شده نصب شده است. تصویر نمونه هم ضمیمه شده لطفا اعلام نظر فرمایید .

با سلام

اون Node disk که در تصویر هست فکر کنم مربوط به چیز دیگه باشه ایا شما storage های خود را به virtuakizor اضافه کردید ؟

اگر نکردید بفرمایید تا بنده دستور هاشو بفرستم

ho2o2oo
September 25th, 2016, 10:55
با سلام

اون Node disk که در تصویر هست فکر کنم مربوط به چیز دیگه باشه ایا شما storage های خود را به virtuakizor اضافه کردید ؟

اگر نکردید بفرمایید تا بنده دستور هاشو بفرستم

سلام درصورت امکان دستور ها رو به بنده بدید ممنونم می شم . مساله ای دیگه ای که هست دوتا هارد داره سرور که می خوام بدونم چطور هر دو رو یکی کنم در solus که هر دو فضا رو نشون بده ممنونم

CYCLONER
September 26th, 2016, 17:03
سلام درصورت امکان دستور ها رو به بنده بدید ممنونم می شم . مساله ای دیگه ای که هست دوتا هارد داره سرور که می خوام بدونم چطور هر دو رو یکی کنم در solus که هر دو فضا رو نشون بده ممنونم

با سلام

Hi,

I followed these steps :

umount /home/

and then commented its entry /etc/fstab file and then did

lvremove /dev/centos_redstation/home which was mounted on /home

I have added /dev/centos_redstation/ on panel as lvm based storage.

Please check.

من قبلا از پشتیبانی virtualizor این کد هارو دریافت کرده بودم