PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز های شما از یک آپلود سنتر

CYCLONER
September 24th, 2016, 00:45
با سلام

دوستان ممنون میشم نیاز هاتون رو از یک آپلود سنتر در این پست ارسال کنید

amin karimi
September 24th, 2016, 01:35
لینک مستقیم
سرعت لود بالا
اپ تایم بودن بالا
استفاده از هارد رید 10

CYCLONER
September 24th, 2016, 01:41
لینک مستقیم
سرعت لود بالا
اپ تایم بودن بالا
استفاده از هارد رید 10

با سلام

دوست عزیز ممنون از نظرتون

هارد رید 0 بهتر هست ولی باید بک آپ بگیریم رید 10 به نظر بنده غیر استاندارد هست

amin karimi
September 24th, 2016, 01:44
با سلام

دوست عزیز ممنون از نظرتون

هارد رید 0 بهتر هست ولی باید بک آپ بگیریم رید 10 به نظر بنده غیر استاندارد هست

شما شاید بتونید تا چند سال اول بک اپ بگیرید بعد اون 90 ترابایت فضا مصرف شده باشه میدونید هزینه بک اپ چند میشه الان سرور های هاست دی ال از رید 10 استفاده میکنن هیچ مشکلیم ندارن

CYCLONER
September 24th, 2016, 01:56
شما شاید بتونید تا چند سال اول بک اپ بگیرید بعد اون 90 ترابایت فضا مصرف شده باشه میدونید هزینه بک اپ چند میشه الان سرور های هاست دی ال از رید 10 استفاده میکنن هیچ مشکلیم ندارن

شما این عکس هارو مشاهده کنید
3353733538335393354033541

alirezakaj
September 24th, 2016, 14:38
عدم استفاده از سرور های آسیاتک
دادن لینک مستقیم
اجازه دادن اپلود تمامی پسوند ها ( .iw .iw7 اینا مال بازی ان چون لینک مستقیم لازمه بدیم به سرور بازی )
عدم محدودیت در پارت های اپلود شده ( توانایی اپلود تا 2 گیگ حداقل در فقط یک پارت )
ماندگاری اطلاعات تا بیش از 1 سال

wordownload
September 24th, 2016, 19:26
استفاده از سرور های آسیاتک
عدم محدودیت حجم فایل
خود شخصی که فایلو آپلود کرده بتونه مستقیم دانلود کنه و لینک محدود به ip نباشه
قسمت کنترل مدیریت فایلاش خوب باشه
آپلود از لینک داشته باشه و تعداد لینک های برای آپلود همزمان حداقل 10 تا باشه
آپلود از تورنت هم داشته باشه حتی اگه محدود باشه
اگه قابلیت rar و unrar هم داشته باشه خیلی خوب میشه

iHSG
September 24th, 2016, 19:52
سلام

1.در اولین اولویت نداشتن پاپ آپ!
2.تبلیغات کمتر نسبت به سایر سرویس ها
3.ماندگاری دائمی فایل ها (که من به جز پیکوفایل سرویس دیگه ای در ایران ندیدم حتی پرشین گیگ هم در سرویس جدید رایگانش ماندگاری موقت داره ترین بیت هم بار ها فایل های دانلود نشده منو پاک کرده).
4.اسکریپت ترجیحاً اختصاصی ایرانی (نمی دونم چرا ولی وقتی بفهمم اسکریپت آپلودسنتر یه خارجی آماده هستش نمی تونم به اون آپلودسنتر اعتماد کنم).
5.دامنه کوتاه و به یاد ماندنی که هم تلفظ خوبی داشته باشه بشه بین عموم مردم حین مکالمه آدرس داد هم نوشتن راحتی.

kiava
September 24th, 2016, 19:57
اپلود سنتر در حال حاظر فکر نکنم بتونید بالا بکشید دلایل زیادی داره تو هر کار یک مافیایی داره هرکاری
دوم اینکه اپلود سنتر اپلود بوی و ... هست باید تمام سعی کنید اول یه ذره تو خاطر افراد برید تا بیان ازتون استفاده کنند و داشتن اسم مناسب .
رنگ بندی زیبا و شیک باید داشته باشید . سئو بالا
سرعت بالا .
ارائه انواع سرعت ها به کاربر .
بدون قطعی و حذف فایل ها .
خیلی موارد هست و در ضمن تبلیغات زیاد نگیرید و پاپ اپ اصلا استفاده نکنید سایتی که پاپ ااپ داره کاملا اعصاب ادمو خورد میکنه هر کاربری باشه

sinbb
September 24th, 2016, 20:56
نمیگم محدودیت نداشته باشه ولی محدودیت مثلا 50 مگ نباشه !
لینک مستقیم
پشتیبانی از فرمت های کمیاب تر مثل js و css
رایگان باشه البته عضویت ویژه برای پلان های بهتر و پشتیبانی از فرمت های بیشتر

CYCLONER
September 24th, 2016, 21:57
دادن لینک مستقیم
اجازه دادن اپلود تمامی پسوند ها ( .iw .iw7 اینا مال بازی ان چون لینک مستقیم لازمه بدیم به سرور بازی )
عدم محدودیت در پارت های اپلود شده ( توانایی اپلود تا 2 گیگ حداقل در فقط یک پارت )

با سلام

ممنون از نظرتون

سرور ها فعلا خارج از ایران می باشد
تمامی پسوند ها رو حل شاید نشه چون از اسکریپت کلیفا استفاده میشه ولی به احتمال زیال بتونم حل کنم اون پسوند هارو
دو گیگ برای php یک فاجعه هست !
دو گیگ بخواید از یک سایت php آپلود کنید حداقل رم 2 برای اون آپلود می خواید ( البته من کاری ندارم چه اسکریپتی باشه ولی php دو گیگابایت رو آپلود کنید یعنی یک فاجعه
اطلاعات یک سال به صورت رایگان نگهداری خواهد شد پس از یک سال هزینه اضافی سالانه برای هر اکانت گرفته خواهد شد

استفاده از سرور های آسیاتک
عدم محدودیت حجم فایل
خود شخصی که فایلو آپلود کرده بتونه مستقیم دانلود کنه و لینک محدود به ip نباشه
قسمت کنترل مدیریت فایلاش خوب باشه
آپلود از لینک داشته باشه و تعداد لینک های برای آپلود همزمان حداقل 10 تا باشه
آپلود از تورنت هم داشته باشه حتی اگه محدود باشه
اگه قابلیت rar و unrar هم داشته باشه خیلی خوب میشه

درود

سرور ها خارج از ایران هستند
لینک مستقیم می باشد
آپلود از لینک فعال می باشد
آپلود از تورنت استفاده نمیشه به چندید دلایل عمر تورنت از بین رفته من کمتر سایتی رو دیدم از تورنت استفاده کنن
قابلیت rar و unrar وجود نداره کسی بخواد اون قابلیت داشته باشه می تونه از هاست های رایگان شرکت ها استفاده کنه

سلام

1.در اولین اولویت نداشتن پاپ آپ!
2.تبلیغات کمتر نسبت به سایر سرویس ها
3.ماندگاری دائمی فایل ها (که من به جز پیکوفایل سرویس دیگه ای در ایران ندیدم حتی پرشین گیگ هم در سرویس جدید رایگانش ماندگاری موقت داره ترین بیت هم بار ها فایل های دانلود نشده منو پاک کرده).
4.اسکریپت ترجیحاً اختصاصی ایرانی (نمی دونم چرا ولی وقتی بفهمم اسکریپت آپلودسنتر یه خارجی آماده هستش نمی تونم به اون آپلودسنتر اعتماد کنم).
5.دامنه کوتاه و به یاد ماندنی که هم تلفظ خوبی داشته باشه بشه بین عموم مردم حین مکالمه آدرس داد هم نوشتن راحتی.

پاپ آپ به هیچ عنوان قرار داده نمیشه
تبلیغات هم به صورت حداکثر سه بنر خواهد بود که اصلا مزاحمتی برای کاربران وجود نخواهد داشت
ماندگاری همون طور که گفتم فایل ها چون قراره زیاد به کاربران حجم بدیم مثلا 20 گیگابایت برای یک سال شاید نگه داری اون یک سخت باشه
اسکریپت کلیفا هستش شاید هم اختصاصی شد ابتدا از کلیفا شروع میشه بدونه کپی رایت هزینه های زیادی قبلا برای آپلود سنتر قبلی کرده بودم متاسفانه روش کار نکردم نتوسنتم نگهش دارم به خاطر همون اون بسته شد
دامنه کوتاه به نظرتون رسید ممنون میشم معرفی کنید ( ثبت نشده باشه قبلا )

اپلود سنتر در حال حاظر فکر نکنم بتونید بالا بکشید دلایل زیادی داره تو هر کار یک مافیایی داره هرکاری
دوم اینکه اپلود سنتر اپلود بوی و ... هست باید تمام سعی کنید اول یه ذره تو خاطر افراد برید تا بیان ازتون استفاده کنند و داشتن اسم مناسب .
رنگ بندی زیبا و شیک باید داشته باشید . سئو بالا
سرعت بالا .
ارائه انواع سرعت ها به کاربر .
بدون قطعی و حذف فایل ها .
خیلی موارد هست و در ضمن تبلیغات زیاد نگیرید و پاپ اپ اصلا استفاده نکنید سایتی که پاپ ااپ داره کاملا اعصاب ادمو خورد میکنه هر کاربری باشه

سئو مشکلی نیست تا وقتی آقای پارسایی رو داریم غم نداریم
سرعت بالا بازم مشکل نیست
انواع سرعت ها که حداکثر سرعت رو برای همه کاربران ارائه میدیم ولی دیگه مثلا برای کاربران رایگان فرضا شاید 5 گیگ فضا بدیم !
پاپ آپ اصلا استفاده نمیشه تبلیغات هم زیاد نیست و اصلا مزاحمتی برای آپلود نخواهد داشت

نمیگم محدودیت نداشته باشه ولی محدودیت مثلا 50 مگ نباشه !
لینک مستقیم
پشتیبانی از فرمت های کمیاب تر مثل js و css
رایگان باشه البته عضویت ویژه برای پلان های بهتر و پشتیبانی از فرمت های بیشتر

محدودیت نداره !
لینک مستقیمه
پشتیبانی از فرمت ها هم برای اکانت های طلایی قرار خواهم داد
در متن بالا اشاره کردم

ممنون از دوستانی که نظر دادند بازم نوشته هامو بخونن اگر موردی بود به من ممنون میشم بگن

Jolge
September 24th, 2016, 22:55
دوست عزیز این اسکریپت به هیچ عنوان برای یک آپلودسنتر حرفه ای پیشنهاد نمی شه
اگر رایگان می خواید yetishare و اگر می خواید هزینه کنید xfilesharing رو انتخاب کنید

CYCLONER
September 24th, 2016, 23:41
دوست عزیز این اسکریپت به هیچ عنوان برای یک آپلودسنتر حرفه ای پیشنهاد نمی شه
اگر رایگان می خواید yetishare و اگر می خواید هزینه کنید xfilesharing رو انتخاب کنید

با سلام

دست کاری شده هست کلیفا خام نیست همه چیزش از نظر بنده بهینه شده هستش حالا چند تا اسکرپیت هم مد نظر هست فعلا می خواستم با کلیفا راه اندازی کنم سایت رو سپس روی اسکرپیت اختصاصی کوچ کنم

Darklord1376
September 25th, 2016, 01:27
محدود نکردن در مقدار آپلود و دانلود
قابلیت لیچ کردن از سایر سایت‌ها
ماندگاری بالای فایل ها

CaeZer
September 25th, 2016, 02:22
اسکریپت کلیفا

سلام دوست عزیز

ظاهرا که قصد شما راه اندازی یک آپلودسنتر معمولی هست پس نیازی به این تاپیک نیست چون امکانات ثابت هست.

موفق و موید

CYCLONER
September 25th, 2016, 16:26
محدود نکردن در مقدار آپلود و دانلود
قابلیت لیچ کردن از سایر سایت‌ها
ماندگاری بالای فایل ها

با سلام

محدود میباشد بر اساس سطح کاربری ( اگر محدود نباشه که نمیشه ) ولی سرعت دانلود و آپلود محدود نیست
قابلیت لیچ وجود دارد
ماندگاری تا یک سال

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز

ظاهرا که قصد شما راه اندازی یک آپلودسنتر معمولی هست پس نیازی به این تاپیک نیست چون امکانات ثابت هست.

موفق و موید

درود

قبل از ارسال پست فکر کنید

آیا اسکریپت کلیفا اوپن سورس نیست ؟

Jolge
September 27th, 2016, 23:02
با سلام

دست کاری شده هست کلیفا خام نیست همه چیزش از نظر بنده بهینه شده هستش حالا چند تا اسکرپیت هم مد نظر هست فعلا می خواستم با کلیفا راه اندازی کنم سایت رو سپس روی اسکرپیت اختصاصی کوچ کنم

دوست عزیز من تجربه 4 سالم می گه که با این اسکریپت شروع نکنید
مطمئنا به مشکل می خورید اگر آشنایی با php دارید حتما از yetishare استفاده کنید

st3205
September 27th, 2016, 23:17
لینک مستقیم باشه
اسم فایل عوض نشه
مدیریت فایل داشته باشه
قابلیت پوشه بندی داشته باشه
قابلیت عوض کردن اسم فایل باشه

jsoltani
September 27th, 2016, 23:23
با سلام

دوستان ممنون میشم نیاز هاتون رو از یک آپلود سنتر در این پست ارسال کنید
لینک دانلود مستقیم
سرعت بالا
هم نام با نام فایل
پایداری 100%
قابلیت مدیریت فایل و ایجاد و حذف پوشه و ...

m2n
September 27th, 2016, 23:49
آپلود با ftp :65:

CYCLONER
September 29th, 2016, 22:08
دوست عزیز من تجربه 4 سالم می گه که با این اسکریپت شروع نکنید
مطمئنا به مشکل می خورید اگر آشنایی با php دارید حتما از yetishare استفاده کنید

درود

ممنون میشم دلیلش رو بیان کنید همه چیز به تجربه نیست !

لینک مستقیم باشه
اسم فایل عوض نشه
مدیریت فایل داشته باشه
قابلیت پوشه بندی داشته باشه
قابلیت عوض کردن اسم فایل باشه

لینک مستقیم هست برای اکانت های بالاتر
اسم فایل عوض نمیشه
مدیریت فایل داره
قابلیت پوشه بندی نداره
قابلیت عوض کردن اسم فایل هم داره

البته بعضی امکانات برای اکانت های طلایی قرار وجود داشته باشه

لینک دانلود مستقیم
سرعت بالا
هم نام با نام فایل
پایداری 100%
قابلیت مدیریت فایل و ایجاد و حذف پوشه و ...

مستقیم هست
نام فایل عوض نمیشه
قابلیت مدیریت و ایجاد فایل و حذف پوشه امکان داره

آپلود با ftp :65:

این قابلیت صد درصد امکان خواهد داشت

GREAT
September 29th, 2016, 22:36
سرعت-امنیت-پایداری-عدم حذف

alirezakaj
September 29th, 2016, 22:47
از کدوم کشور سرور میخوای بگیری؟

با سلام ممنون از نظرتون سرور ها فعلا خارج از ایران می باشد تمامی پسوند ها رو حل شاید نشه چون از اسکریپت کلیفا استفاده میشه ولی به احتمال زیال بتونم حل کنم اون پسوند هارو دو گیگ برای php یک فاجعه هست ! دو گیگ بخواید از یک سایت php آپلود کنید حداقل رم 2 برای اون آپلود می خواید ( البته من کاری ندارم چه اسکریپتی باشه ولی php دو گیگابایت رو آپلود کنید یعنی یک فاجعه/COLOR][/SIZE]

CYCLONER
September 29th, 2016, 23:00
سرعت-امنیت-پایداری-عدم حذف

:53: مرسی از نظرتون

از کدوم کشور سرور میخوای بگیری؟

انگلستان هست سرور هم موجوده

amin karimi
September 30th, 2016, 01:26
دادن لینک مستقیم

ارادتمند

با اجازه استارتر چرا از سرورهای اسیاتک استفاده نشه ؟

Jolge
September 30th, 2016, 04:22
درود

ممنون میشم دلیلش رو بیان کنید همه چیز به تجربه نیست !

فقط چند نمونه می گم که بعدا به این مشکلات حتما می خوری
مساله اول که بسیار بسیار مهمه اینه که شما نمی تونین سرور به این اسکریپت اضافه کنین و همه فایل ها روی یک سرور هستن و این زمانی که کاربران زیاد بشه مشکلات بسیار زیادی مثل کندی سرعت و اور لود شدن سرور رو به همراه داره
چون مساله اصلی توی آپلود سنتر اینه که شما به جای داشتن یک سرور بسیار قوی چند سرور نرمال داشته باشید تا فایل ها به صورت اتوماتیک روشون پخش شه
مساله بعدی اینه که نمی تونین از ngninx استفاده کنید
مساله نبودن سیستم امتیاز دادن به کاربران و پرداخت پول هستش تا زمانی که آپلودر ها چیزی گیرشون نیاد برای شما و آپلودسنترنتون فعالیتی نمی کنن
یک مورد دیگه عدم وجود لاگ مناسب برای دانلود هایی که از یک فایل شده به عنوان مثال yetishare به شما تمام مشخصات دانلودر ( از چه سایتی اومده چند مگ دانلود کرده و ... ) رو می ده
و مورد آخر شما برای کاربران عادی نهایت محدودیتی که می تونید بذارید زمان توقف پشت دانلود هستش در حالی که با اسکریپت مناسب می تونید مثال زمانی توقفی نذارید اما مجبورش کنید غیر مستقیم دانلود کنه
و با مستقیم دانلود کنه اما مثال 500 مگابایت در روز
تقاوت هاشون خلاصه خیلی زیاده
به هر حال دیر با زود با مشکلات روبرو می شید دیگه خودتون هر طور مایلید

alirezakaj
September 30th, 2016, 16:08
ارادتمند

با اجازه استارتر چرا از سرورهای اسیاتک استفاده نشه ؟

قطعی فراوان و مشکلات زیاد در کانکت شدن به دیگر دیتاسنتر ها هم خارجی هم ایرانی .
مثال : از سرور پارس انلاین اینترانت بنده نمیشد از سایت اسیاتک دانلود کرد .

SickMind
September 30th, 2016, 17:27
الان اپلود سنتر واقعا خوب جواب میده
امکان cdn
لینک مستقیم
لیچر
امکان فروش فایل
قابلیت رار یا زیپ کردن و اکسترت کردن
پوشه بندی
لیمیت نکردن سرعت دانلود
داشتن سرور های قوی
ماندگاری بالا فایل ها
اپلود ftp
پشتیبانی قوی
درامد خوب از دانلود فایل ها
امکان اپلود با پسوند هایی که بقیه سایت ها پشتیبانی نمیکنن
نداشتن تبلیغات زیاد

CYCLONER
October 1st, 2016, 23:07
فقط چند نمونه می گم که بعدا به این مشکلات حتما می خوری
مساله اول که بسیار بسیار مهمه اینه که شما نمی تونین سرور به این اسکریپت اضافه کنین و همه فایل ها روی یک سرور هستن و این زمانی که کاربران زیاد بشه مشکلات بسیار زیادی مثل کندی سرعت و اور لود شدن سرور رو به همراه داره
چون مساله اصلی توی آپلود سنتر اینه که شما به جای داشتن یک سرور بسیار قوی چند سرور نرمال داشته باشید تا فایل ها به صورت اتوماتیک روشون پخش شه
مساله بعدی اینه که نمی تونین از ngninx استفاده کنید
مساله نبودن سیستم امتیاز دادن به کاربران و پرداخت پول هستش تا زمانی که آپلودر ها چیزی گیرشون نیاد برای شما و آپلودسنترنتون فعالیتی نمی کنن
یک مورد دیگه عدم وجود لاگ مناسب برای دانلود هایی که از یک فایل شده به عنوان مثال yetishare به شما تمام مشخصات دانلودر ( از چه سایتی اومده چند مگ دانلود کرده و ... ) رو می ده
و مورد آخر شما برای کاربران عادی نهایت محدودیتی که می تونید بذارید زمان توقف پشت دانلود هستش در حالی که با اسکریپت مناسب می تونید مثال زمانی توقفی نذارید اما مجبورش کنید غیر مستقیم دانلود کنه
و با مستقیم دانلود کنه اما مثال 500 مگابایت در روز
تقاوت هاشون خلاصه خیلی زیاده
به هر حال دیر با زود با مشکلات روبرو می شید دیگه خودتون هر طور مایلید

درود
در مورد حرف اول قابلیت اضافه نکردن سرور که گفتید با افزونه ftp کلیفا میشه حلش کرد
اسمش nginx هست و نیازی به استفاده از آن نیست و اصلا مربوط به اسکریپت نیست و مربوط به بخش سرور هست
دوست عزیز می خواهیم آپلود سنتر درست کنیم نه یک مرکز تجاری که ( منظور شما آپلود سنتر نیست و فروش فایل ها به صورت اشتراکی هست )
شما حرف اول بنده رو نادیده گرفتید گفتم که php بلدم( اما نه در حدف حرفه ای در حال تعلیم هستم )
ممنون از نظرتون

قطعی فراوان و مشکلات زیاد در کانکت شدن به دیگر دیتاسنتر ها هم خارجی هم ایرانی .
مثال : از سرور پارس انلاین اینترانت بنده نمیشد از سایت اسیاتک دانلود کرد .

اینترانت دیگه مشکل ما نیست

الان اپلود سنتر واقعا خوب جواب میده
امکان cdn
لینک مستقیم
لیچر
امکان فروش فایل
قابلیت رار یا زیپ کردن و اکسترت کردن
پوشه بندی
لیمیت نکردن سرعت دانلود
داشتن سرور های قوی
ماندگاری بالا فایل ها
اپلود ftp
پشتیبانی قوی
درامد خوب از دانلود فایل ها
امکان اپلود با پسوند هایی که بقیه سایت ها پشتیبانی نمیکنن
نداشتن تبلیغات زیاد

cdn رو فکر می کنم بهش
لینک مستقیم موردی نیست
لیچر هم داره
فروش فایل نداره چون نیازی نیست
قابلیت رار یا زیپ کردن و اکسترکت کردن وجود نداره
سرعت دانلود و آپلود لیمیت نمیشه ( البته نمیشه که گفت نمیشه ، میشه ولی در حدی که مردم بدون مشکل بتونن آپلود کنن )
از نظر سرور موردی نیست
ماندگاری برای اکانت های عادی یک سال هست و برای اکانت های بالا و پولی بیشتر از یک سال بوده
آپلود اف تی پی هم وجود خواهد داشت
در آمد خوب از دانلود فایل ها که دو دوست عزیز تا به حال فرموده اند از بحث آپلود سنتر گذشته است و به سمت اسکریپت فروش فایل رفته هست
آپلود هم سعی می کنم که تمامی پسوند ها رو باز کنم

Jolge
October 2nd, 2016, 02:17
من آینده رو بهتون گفتم حالا ایشالله استارت بزنید خیلی مسائل رو می بینید

دوست عزیز می خواهیم آپلود سنتر درست کنیم نه یک مرکز تجاری که ( منظور شما آپلود سنتر نیست و فروش فایل ها به صورت اشتراکی هست )
منظور من دقیقا آپلود سنتر هستش
مثال های جهانیش از rapidshare شروع شد به hotfile , filesonic و fileserve رسید و بعد هم خالا turbobit و rapidgator و از این دست ها
nginx رو اشتباه تایپی بود و کاملا هم به اینکه یه اسکریپا براش بهینه سازی شده باشه یا نه ربط داره من دیگه بحثی نمی کنم با کلیجا شروع کنید برای استارت کاملا عالیه =D>