PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی یا مجازی ؟

hoster
September 22nd, 2016, 19:45
سلام

میخوام بدونم سی پنلی با کانفیگ حرفه ای + لایت اسپید برای ارائه هاست اشتراکی بر روی سرور مجازی نصب بشه بهتره یا سرور اختصاصی ؟ ( در شرایط کاملا یکسان هر دو رم و سی پی یو یکسان و ssd هستند )

همچنین اگر عزیزی میتونه کانفیگ حرفه ای برامون انجام بده پ.خ بده

delta
September 24th, 2016, 01:41
هیچوقت یک سرور مجازی با سرور اختصاصی شرایط یکسانی نخواهند داشت..صد در صد اگر میتونید سرور اختصاصی تهیه کنید.از هر لحاظ مثل امنیت و قدرت و پورت و همه چیز اختصاصی دست شماست اما مجازی خیر..اینجا بخش مشکلات و سوالات هست..در بخش خودش درخواست بدید دوستان زیادی هستند که میتونن بهتون افر بدند..و همچنین کانفیگ شده بهتون تحویل بدند..

Z.eus
September 24th, 2016, 01:50
سلام

میخوام بدونم سی پنلی با کانفیگ حرفه ای + لایت اسپید برای ارائه هاست اشتراکی بر روی سرور مجازی نصب بشه بهتره یا سرور اختصاصی ؟ ( در شرایط کاملا یکسان هر دو رم و سی پی یو یکسان و ssd هستند )

درود؛

اگر در شرایط مساوی هستند و هزینه لایسنس بیشتر مربوط به سرور اختصاصی برای شما اهمیتی ندارد میتوانید میزبانی را روی سرور اختصاصی انجام دهید.

در ارتباط با کانفیگ نیز در بخش مربوطه درخواست دهید.

با تشکر.

Majdict.com
September 24th, 2016, 09:02
سلام
باید عرض کنم که سرور اختصاصی اگر مشکل در پرداخت هزینه نداشته باشید بهتر هست با پیشنهاد دوستمون delta صد در صد موافقم
پیروز باشین

hostorder
September 24th, 2016, 09:55
دوست عزیز تمام منابع یک سرور اختصاصی به یک سرور مجازی داده شود باز هم نسبت به سرور اختصاصی ضعیف عمل خواهد کرد ما تجربه این کار رو داشتیم ولی دیگر هیچ وقت این اشتباه رو نمیکنیم

hoster
September 24th, 2016, 16:14
ممنوع از راهنمایی شما عزیزان
قصد ارائه سرویسی با کیفیت داریم و قیمت هم در مرحه سوم بعد از کیفیت و امنیت برایمان مهم است

ابتدا میخواستیم یه سرور با 128 گیگ رم تهیه کنیم و آنرا به دوقسمت هاست دانلود و اشتراکی مجازی سازی کنیم که باتوجه به گفته شما مجازی سازی مناسب نیست
پس دو عدد سرور اختصاصی تهیه میکنیم

برخی از دوستان یه لایسنس تهیه میکنند و با کریـو(دقیق اطلاع ندارم) به چند سرور متصل میکنند آیا میتوانیم چنین کاری انجام دهید ؟

یه سوال دیگه هم درمورد هاست دانلود داشتیم ، برای ارائه هاست دانلود چه هاردی مناسب است ؟

mizban97
September 24th, 2016, 16:21
سلام

سلام
اگر مشکل هزینه لایسنس ندارید روی سرور اختصاصی مستقیم نصب بشه بهتره
با این حساب اگر سرور اختصاصی بگیرید و مجازی سازی کنید هزینه براتون پایین میاد.

k-pax
September 24th, 2016, 16:27
ممنوع از راهنمایی شما عزیزان
قصد ارائه سرویسی با کیفیت داریم و قیمت هم در مرحه سوم بعد از کیفیت و امنیت برایمان مهم است

ابتدا میخواستیم یه سرور با 128 گیگ رم تهیه کنیم و آنرا به دوقسمت هاست دانلود و اشتراکی مجازی سازی کنیم که باتوجه به گفته شما مجازی سازی مناسب نیست
پس دو عدد سرور اختصاصی تهیه میکنیم

برخی از دوستان یه لایسنس تهیه میکنند و با کریـو(دقیق اطلاع ندارم) به چند سرور متصل میکنند آیا میتوانیم چنین کاری انجام دهید ؟

یه سوال دیگه هم درمورد هاست دانلود داشتیم ، برای ارائه هاست دانلود چه هاردی مناسب است ؟

اگه میخواید تازه شروع کنید هزینه سرور اختصاصی شاید زیاد باشه !
توجه کنید که هزینه لایسنسها برای سرور اختصاصی بیشتر از سرور مجازی هست.
و دقت کنید بخاطر رازونی سراغ سرورهای مارکتی و دست دوم نرید ! یه سرور محازی خوب بهتر از یه سرور اختصاصی بد هست !

برای سرور دانلود بهتره از هارد های اینتراپیز استفده کنید و اگه بتونید رید 10 مه استفاده کنید !

برای سرور سایت اصلی هم بهتره از ssd استفاده کنید ! تا بیشتر سرعت ممکن را داشته باشید !

hoster
September 24th, 2016, 18:06
اگه میخواید تازه شروع کنید هزینه سرور اختصاصی شاید زیاد باشه !

خیر عزیز ما تازه کار نیستیم تقریبا 10 سالی میشه که خدمات سرور انجام می دهم
فقط در زمینه هاست های اشتراکی یکم شکست خورده هستیم ...

به نظر بنده هم اگر فردی تازه کار باشد و از همان اول هزینه های سنگینی کند و بهترین کیفیت را نیز ارائه دهید قطعا موفق خواهد بود ( میتوانم برای این مورد مثال های بسیاری بزنم ! )

توجه کنید که هزینه لایسنسها برای سرور اختصاصی بیشتر از سرور مجازی هست.

فکر کنم اینو دیگه همه بدونن ...

برای سرور دانلود بهتره از هارد های اینتراپیز استفده کنید و اگه بتونید رید 10 مه استفاده کنید !

از sas استفاده کنیم بهتر نیست ؟

delta
September 24th, 2016, 22:21
برای سرور دانلود چون فقط فایل هست لایسنس دایرکت ادمین چوابگو هست نیازی به سی پنل نیست..ارزونم هست...

Aria90
September 24th, 2016, 23:26
فقط در زمینه هاست های اشتراکی یکم شکست خورده هستیم ...

کلا بحث فروش هاست واقعا توی ایران مسخره شده چون هر کسی هاست ارایه میده بدون اینکه اصلا مشخص باشه چقدر تخصص و... داره و دارید ریسک میکنید بنظر من با این همه شرکت ریز و درشت

از sas استفاده کنیم بهتر نیست ؟

قطعا از نظر سرعت و پایداری بهتره منتها بحث هزینه و به صرفه بودن هست
اگه واستون می صرفه و میتونید هزینه کنید قطعا هارد هایsas بهتر هستند اما هزینه نهایی رو بالاتر میبرن

در مورد سرور اختصاصی یا مجازی هم به نظر من با یک سرور اختصاصی متوسط شروع کنید خ بهتره تا با یک سرور مجازی قوی تر شروع کنید
واستون آرزوی موفقیت مینم در شروع کسب و کارتون
33550

hoster
September 25th, 2016, 07:30
کلا بحث فروش هاست واقعا توی ایران مسخره شده چون هر کسی هاست ارایه میده بدون اینکه اصلا مشخص باشه چقدر تخصص و... داره و دارید ریسک میکنید بنظر من با این همه شرکت ریز و درشت

عزیز بنده کاملا با لینوکس و مباحث شبکه آشنا هستم و رشته تحصیلی بنده نیز it هست
عزیز چون ما می خواهیم حرفه ای کار کنیم پس به دنبال فردی حرفه ای تر از خودم هستم

چون قصد داریم سخت رقابت کنیم

انشالله اگر عمری بود و این پروژه را استارت زدیم تاپیک فروش محصولاتمان را نیز در انجمن میگذاریم و شما بیاید و تست کنید و متوجه حرف من خواهید شد

قطعا از نظر سرعت و پایداری بهتره منتها بحث هزینه و به صرفه بودن هست
اگه واستون می صرفه و میتونید هزینه کنید قطعا هارد هایsas بهتر هستند اما هزینه نهایی رو بالاتر میبرن

همانطور که در این تاپیک بار ها گفتم ما قصد داریم حرفه ای سرویس دهی کنیم پس کیفیت و امنیت برایمان مهم تر از قیمت است

Aria90
September 25th, 2016, 20:15
عزیز بنده کاملا با لینوکس و مباحث شبکه آشنا هستم و رشته تحصیلی بنده نیز it هست
عزیز چون ما می خواهیم حرفه ای کار کنیم پس به دنبال فردی حرفه ای تر از خودم هستم

چون قصد داریم سخت رقابت کنیم
پیروز باشید

انشالله اگر عمری بود و این پروژه را استارت زدیم تاپیک فروش محصولاتمان را نیز در انجمن میگذاریم و شما بیاید و تست کنید و متوجه حرف من خواهید شد

حتما

همانطور که در این تاپیک بار ها گفتم ما قصد داریم حرفه ای سرویس دهی کنیم پس کیفیت و امنیت برایمان مهم تر از قیمت است

پس در استفاده از هارد های sas شک نکنید و همون رو استفاده کنید