PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل گوگل با ssl

vahedi2013
September 21st, 2016, 23:47
سلام
من امروز رو سایت ssl نصب کردم بعد یکی از دوستان گفتن چون ssl زدی باید ip اختصاصی بگیری مگرنه تو گوگل به مشکل میخوری !
میخواستم ببینم ایشون راست گفتن یاخیر یا با نگرفتن ای پی اختصاصی با ssl تو گوگل به مشکل میخورم یانه باتشکر!

tikweb.ir
September 22nd, 2016, 00:12
خیر هیچ ارتباطی نداره

iwpanel
September 22nd, 2016, 00:14
سلام
من امروز رو سایت ssl نصب کردم بعد یکی از دوستان گفتن چون ssl زدی باید ip اختصاصی بگیری مگرنه تو گوگل به مشکل میخوری !
میخواستم ببینم ایشون راست گفتن یاخیر یا با نگرفتن ای پی اختصاصی با ssl تو گوگل به مشکل میخورم یانه باتشکر!

با sni باشه هيچ مشكلي پيش نمياد

kiava
September 22nd, 2016, 00:19
خیر مشکل ساز نمیشه Ssl سرور رو استفاده کردید یا خریدید ؟ اگر Ssl سرور رو به طور مثال روی هاست فعال کنید روی تمامی دامنه ها فعال میشه تمامی دامنه های میزبان
البته باز بستگی داره مدیر سرور این رو نبسته باشه و یا بسته باشه(مشکل ساز نیست باز هم ) و اگر هم خریدید که باز مشکل ساز نیست.

Aria90
September 22nd, 2016, 01:34
درود
اگر مدیر سرور SNI رو توی هاست فعال کرده باشه نیازی به ای پی اختصاصی نیست
اینکه گوگل به SSL گیر میده دلیلش نوع استاندارد SSL هست که میخرید مثلا شرکت کومودو Positive ssl که میده توی جستجو سایت رو با https لیست نمیکنه توی موبایل یا حالت عادی و باید نوع essential رو بگیرید و....