PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 15 میلیون چکار میشه کرد؟!

ASPAD.IR
September 21st, 2016, 22:57
درود؛
از عنوان تاپیک معلومه! با 15 تومن چیکار میشه کرد تو فضای اینترنت؟
چه کسب و کاری؟ یا چه وب سایتی؟ یا حتی چه اپلیکیشنی؟ رو چی میشه سرمایه گذاری کرد که بازده خوبی داشته باشه؟
نگید ما خودمون هستیم داریم فرار می کنیم، خودمم هستم دارم فرار می کنم 8-|

از پس برنامه نویسی و اینجور مسائل برمیایم، ایده خوب نداریم!
چه میشه کرد عایا؟

keyhan7
September 21st, 2016, 23:05
سایت خوبی و جدید راه اندازی کنید و تبلیغات حرفه ای بزارید
ایده = علاقه و ذوق شما نسبت به این کار

CaeZer
September 21st, 2016, 23:44
سلام دوست عزیز

به چه چیزی علاقه دارید و چه نخصصی دارید ؟ تا بهتون یک ایده بدم فقط پیشرفت کردن آن و امکانات اضافه آن بر عهده شما هست.

موفق و موید

mizbanaval
September 21st, 2016, 23:48
هرچیزی که بهش علاقه دارید میتونه موفقیت امیز باشه

موفق باشید

mahdi-relax
September 22nd, 2016, 01:15
سایت های دانلود سنتر راه اندازی کنید. در دراز مدت براتون بازدهی خوبی داره

iHSG
September 22nd, 2016, 08:09
درگاه پرداخت واسطه بزنید :d
ولی جداً از نظر من 15 میلیون حیفه بخواید تو نت ایران خرجش کنید بذارید بانک یا سهام یه شرکت خوب ایرانی رو بخرید از نظر من ریسکش کمتر از سایت ساخته :)
چون مطمئن باشید تو نت ایران موفق شدن خیلی خیلی سخت تر از این حرفاست و معمولاً موفقیت در فضای مجازی ایرانی بیشتر به سودجویی و فرصت طلبی نیاز داره تا سایر موارد اگر شما فرصتی می شناسی که هنوز کسی تو ایران ازش سودجویی نکرده که خب شروع کن و مطمئن باش موفق میشی ولی اگر می خوای یه رقیب تکراری برای این همه سایت موجود بشی که خب تو خرج 15 میلیون بسی تامل هست توش.مثل موتور جستجو ایرانی که چند میلیارد هزینه داشت!!! مگه برنامه نویس از آمریکا آورده بودن :d

k-h
September 22nd, 2016, 12:18
درود
نمیگیم بد هست دنیای نت اما مهمترین عاملی که باعث پیشرفت شما میشه دانش فنی و تجربه شما هست و یک ایده خوب که شما را موفق میکنه .
به نظرم سرمایه در آخرین مرحله هست داخل دنیای نت !

dastrast
September 22nd, 2016, 12:36
سلام
یک سایت بازی خاص طراحی کن
فقط استراتژیک نباشه که فکر نکنم دیگه جواب بده

emoradi
September 22nd, 2016, 12:42
خیلی رقم گنده‌ای نیست. به نظر من هزینه سایت و هاست و اینا به کنار، این 15 میلیون رو فقط باید صرف تبلیغات کنید! گرچه بازم با این مبلغ تبلیغ درست حسابی نمی شه کرد.